Skocz do zawartości

Załamałem sie! - nie bedzie spoilera?!


ogs

Rekomendowane odpowiedzi

Poradzcie co zrobic... bylem dzisiaj w Krakowskim salonie

bo na dniach chcialem zamawiac WRXa... jazde mam umowiona

na 16... wiec myslalem, ze 16 juz podpiszemy papiery a tu

dzisiaj wielkie rozczarowanie... Spoiler (ten wysoki)

kosztuje 10 000 zl ... chyba zwariowali! Podobno montowali

jakies nieoryginalne... duzo tansze - ale juz tego nie robia...

Mozecie mi poradzic co mam zrobic? Z malym (albo w ogole)

... nie podoba mi sie!

 

Problem jest tez z felgami. Chce zlote... wiec musze kupic

i srebrne... i zlote... co ja z tymi strebrnymi zrobie?!

 

B.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamów STi - dobry kurs euro, a za rok nie bedziesz pamiętał "nadpłaty".

 

nawet po tym kursie STi jest drozsze o 40000 zl... poza tym moj kregoslup tego chyba nie wytrzyma... zostane przy WRX - tylko niech ktos mi spoiler zalatwi jakis bo zawariuje :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://secure.cartsvr.net/catalogs/cata ... prevnext=1

 

 

Wysoki kosztuje 550 $ - Wysyłka około 420 $ plus cło i podatek wyjdzie jakieś 1200 $ czyli koło 3 600 pln i masz to w domu w 3 dni

Ja zamawiam u nich towar za 730 $ u nas to samo kosztuje ponad 15 000 pln !!!!!! :!: :!: :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysoki kosztuje 550 $ - Wysyłka około 420 $ plus cło i podatek wyjdzie jakieś 1200 $ czyli koło 3 600 pln i masz to w domu w 3 dni Ja zamawiam u nich towar za 730 $ u nas to samo kosztuje ponad 15 000 pln !!!!!! :!: :!: :!:

 

Na ebayu wysoki kosztuje niecale 200$... wolalbym to jednak

w polsce gdzies zalatwic - ale jak sie nie bedzie dalo inaczej...

 

A gdzie w polsce mozna ladnych zlotych felg szukac?

 

B.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jabym jednak kupił STI jeżeli to możliwe. NIe jest wcale taki twardy a jak będzie to możesz dokupić jakis zawias w przyszłości. Ale ja jestem zboczony, nieobiektywny i dziwny i nie należy mnie traktować jak wyroczni ;) Pamiętajcie że STI to nie jesttaki twardszy WRX...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymyśl sobie najpierw producenta i wzór, a dopiero później trzeba myśleć gdzie to kupić. Każdy lubi co innego. ;-)

 

Bede szukal... jak znacie jakies www z katalogiem felg to bardzo prosze o wskazowki... Stwierdzilem, ze najlepiej bedzie wziasc golego WRX-a - felgi dokupic na wlasna reke a spoiler sprowadzic z USA.

 

B.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bede szukal... jak znacie jakies www z katalogiem felg to bardzo prosze o wskazowki... Stwierdzilem, ze najlepiej bedzie wziasc golego WRX-a - felgi dokupic na wlasna reke a spoiler sprowadzic z USA.

 

Felgi:

www.baloon.pl

www.autodomena.pl

www.felgi-opony.pl

alessio.sklep.webpark.pl

 

Upewnij sie tylko, czy beda pasowac do WRXa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoń do tego Neodesign'u: (81)524 40 47

 

Oni mieli jakiś taki identyczny..

http://www.neodesignusa.com/cp/cgi-bin/cp-app.cgi?usr=71799&rnd=1214878&pg=store&sub_pg=prod&ref=1

Zerknij - to strona amerykaskiego importera ich czesci. Spojlerek a'la WRC, 490$ w USA, u nas bedzie taniej. :)

 

Wszystko wydaje sie pieknie - wiec nie wiem skad oni wzieli cene 10 000 zl w SIP !!! :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, to replika WRC. :)

A skąd te ceny też nie wiem. :? Dlaczego WRX w USA jest 50000zł tańszy? :shock: :x :evil:

W USA Wrx kosztuje 24 000$ ,czyli w polsce kosztowałby 72 000 zł :idea:

Kurcze chyba kolejki by się ustawiały. :wink:

 

:roll: Za każdym razem mi się robi słabo jak ktoś podaje ceny aut z USA.... a jak jeszcze sprawdzę aktualną cene beznzyny to już w ogóle leże zemdlony.... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie panikuj... Ja nie podam, bo mnie samego szlag trafia... U nas 32000 ale Euro, a tam nie dość, ż emniej, to jeszcze $... Tak, w Polsce człowiek kupuje samochód na rzecz państwa, z którego de facto nic nie ma prawie... 22% idzie ...ehem... I jeszcze wcześniej odlicz te 19 i więcej % dochodowego, to już w ogóle zyjesz dla państwa, a na auto Cie nie stać.

 

No i na spojlerek też nie... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Spojler kupiłem za ok.1200 PLN

2.W Krakowie (bo chyba stąd jesteś :) ) felgi maluje m.in.Colorex. Widziałem tam wiele felg L.Kuzaja i innych kierowców. Sam malowałem i byłem bardzo zadowolony.

Pozdrawiam

Ewentualne pytania na PW ( w chwili obecnej jestem w Poroninie,ale w sobotę wracam do Krakowa)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i na spojlerek też nie... :P

 

Gdyby chociaz spoilerki byly refundowane :D

Poki co obralem opcje zamowienia samochodu bez niczego - bez zlotych felg, bez spoilera... taki jak fabryka dala... Zawioze go do Kliniki - zamontuje radio, alarm... Spoiler sobie znajde taki jaki mi bedzie pasowal ... Felgi tak samo... i niech inni zarobia skoro SIP probuje wciskac ludziom spoiler za 10 000 zl... to jest pol SEICENTO LUDZIE!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...