Skocz do zawartości

SZUKAM PRACY / DAM PRACĘ


Dobramagilla

Rekomendowane odpowiedzi

Google Polska poszukuje pracownika do swojej infolinii we Wrocławiu. Wymagana biegła znajomość języka niemieckiego, francuskiego lub rosyjskiego. Kasa to 30 PLN za godzinę brutto. Więcej info po telefonem 609083000 w godzinach od 10:00 do 16:00 od poniedziałku do piątku (bardzo proszę nie dzwonić poza tymi godzinami)

Edytowane przez kuzi4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Poszukuję doświadczonego handlowca do pracy na terenie Wrocławia i Dolnego Śląska, branża stolarki otworowej:

- okna pcv, drewniane, alu, rolety

- drzwi wew/zew

- bramy garażowe

 

Info po numerem: 601 siedem dwa pięć 989

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, może ktoś szuka wykonawcy form plastikowych, mamy dwie wtryskarki (nówki sztuki) produkcja idzie głownie drobna, ale tylko na dwie zmiany, chętnie przyjmiemy jakieś zlecenia aby wypełnić też 3 zmianę. Jak ktoś zainteresowany współpracą to proszę pisać na prv. Oczywiście w ramach usługi robimy również potrzebne formy. Atrakcyjne ceny. 

Jako rekomendację mogę powiedzieć że zaufały na takie firmy jak Goodrich, Marbo sprzęt kulturystyczny, Electrolux i wiele innych. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kierowca w transporcie międzynarodowym dmc do 3,5t.

Oczekiwania:
Prawo jazdy kat B. (przynajmniej od 3lat) mile widziane doświadczenie w prowadzeniu busów lub ciężarówek
Język angielski w stopniu komunikatywnym (mile widziana znajomość francuskiego lub niemieckiego)
Dyspozycyjność - praca w systemie 3:1 (3 tygodnie poza krajem : 1 tydzień w domu)
Mile widziana umiejętność wypisywania CMR oraz niemieckiego kontrolbuch
Mile widziane zaświadczenie ADR (dla osoby zdecydowanej możliwość przeprowadzenia takiego szkolenia).

Praca na nowym busie!

Zainteresowani PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do przetlumaczenia okolo 100 fraz (wyraz lub 2-3 wyrazowa zbitka) oraz krotki tekst (z naciskiem na te pierwsza czesc, frazy) do aplikacji. Sa gotowe wersje polska i angielska, szukam kogos kto przetlumaczy na niemiecki, chetnie tez na francuski i hiszpanski. Jakby ktos chcial na jakis inny jezyk - czemu nie ;)

Oczywiscie pomoge w okreslenie kontekstu itd.

Moze byc faktura vat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam.

 

Poszukuję pracy. Wykształcenie średnie ekonomiczne, sześcioletnie doświadczenie w obsłudze klienta, dwuletnie w windykacji telefonicznej, zarówno miękkiej jak i twardej. Pracowałem w Intrum Justitia, pięć lat w Orange, z portfelem 1500 klientów kluczowych i korporacyjnych. Ostatnie trzy miesiące uczestniczyłem w projekcie Idea Banku, który jednak nie wypalił. Pracy poszukuję w Warszawie lub okolicach, również z bezpośrednim dojazdem jak np Łódź itp. Chciałbym zarabiać 2200 netto czyli 3000 brutto, umowa obojętna ale o pracę miło widziana. Pracę mogę podjąć od zaraz. Prawa jazdy niestety chwilowo brak. Proszę o kontakt na PW, lub 7 9 8. 8 1 3 7 7 8.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy jest tu jakiś informatyk, mam kilka technicznych pytań, będę wdzięczny za pomoc. 

Jeśli nie chodzi o programowanie, to pisz na PW - czasu mam mało, ale może akurat coś szybkiego i będę mógł pomóc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, potrzebuję zrobić internetową księgarnię. Mam stacjonarną ale idzie jak krew z nosa, potrzebuję wskoczyć do internetu z towarem. Potrzebuję to zrobić szybko i małym kosztem. Wiem że są gotowe sklepy i kupuję tylko abonament. Może mi ktoś coś polecić, będę wdzięczny za pomoc. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, potrzebuję zrobić internetową księgarnię. Mam stacjonarną ale idzie jak krew z nosa, potrzebuję wskoczyć do internetu z towarem. Potrzebuję to zrobić szybko i małym kosztem. Wiem że są gotowe sklepy i kupuję tylko abonament. Może mi ktoś coś polecić, będę wdzięczny za pomoc. 

Na start www.shopper.pl i zobacz czy w ogóle to czujesz, czy to coś zmienia w Twoim biznesie. 

Później zgłoś się do nas :)

www.synkro.pl

 

A generalnie zasada jest taka: jeśli ma przynosić zadowalający dochód, musisz zainwestować dużo pieniędzy i czasu. Nie w sklep. W jego promocję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, potrzebuję zrobić internetową księgarnię. Mam stacjonarną ale idzie jak krew z nosa, potrzebuję wskoczyć do internetu z towarem. Potrzebuję to zrobić szybko i małym kosztem. Wiem że są gotowe sklepy i kupuję tylko abonament. Może mi ktoś coś polecić, będę wdzięczny za pomoc. 

 

Najlepiej kupic abonament na cos gotowe, bo od zera robienie to bedzie wiekszy koszt i trudniej - za to wada, narzedzie mniej elastyczne i nie spersonalizowane. Jak chcesz szybko wystartowac, to tylko gotowiec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Koledzy, potrzebuję zrobić internetową księgarnię. Mam stacjonarną ale idzie jak krew z nosa, potrzebuję wskoczyć do internetu z towarem. Potrzebuję to zrobić szybko i małym kosztem. Wiem że są gotowe sklepy i kupuję tylko abonament. Może mi ktoś coś polecić, będę wdzięczny za pomoc.

 

 

Najlepiej kupic abonament na cos gotowe, bo od zera robienie to bedzie wiekszy koszt i trudniej - za to wada, narzedzie mniej elastyczne i nie spersonalizowane. Jak chcesz szybko wystartowac, to tylko gotowiec.

Dzieki serdeczne,to żaden biznes musze zwyczajnie upłynnić znaczna cześć towaru po kiepskich dla mnie cenach, pewnie nawet na paczki, a ze zależy mi na czasie to jednak skorzystam z tego gotowca. Dzieki za radę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś się nie zraża umową agencyjną i działalnością gospodarczą zapraszam do nowego projektu, w którym uczestniczę.

Uprzedzam - nie ma żadnej podstawy i umowy o pracę. W sprawie wsparcia, zapraszam na spotkanie. :-)

 

 

"Jesteśmy międzynarodową grupą finansową dbającą
o zabezpieczenie przyszłości 40 milionów Klientów
w ponad 20 krajach Europy, Ameryki (jako Transamerica)
i Azji. W Europie środkowo-wschodniej prowadzimy działalność w Polsce, Czechach, Rumunii, na Węgrzech, Słowacji oraz
w Turcji. Nasza historia rozpoczęła się ponad 160 lat temu w Holandii. Tam też,
w Hadze, mieści się Główna siedziba AEGON."

 

Poszukujemy osób na stanowisko:

Doradca Finansowy

Zakres obowiązków:
• pozyskiwanie oraz kompleksowa obsługa klientów indywidualnych
i biznesowych,
• sprzedaż produktów finansowych i ubezpieczeniowych
• realizacja indywidualnych planów sprzedażowych,
• inicjowanie i kształtowanie długofalowych relacji z klientami.
• dopasowanie produktów do potrzeb i oczekiwań klientów

Wymagania

• Zmotywowany pasjonat sprzedaży, wciąż samodoskonalący się i głodny sukcesu
• Min. 2 -letnie doświadczenie w aktywnej sprzedaży w instytucji finansowej lub ubezpieczeniowej
• Umiejętność negocjowania i zaprezentowania oferty
• Zainteresowanie obszarem rynków finansowych
• Otwartość i łatwość w nawiązywaniu kontaktów, ambicja i inicjatywa w działaniu
• Łatwość nawiązywania i podtrzymywania kontaktów biznesowych
• Dokładność, terminowość, uczciwość, odpowiedzialność, samodyscyplina, umiejętności pracy pod presją czasu
• Dyspozycyjność
• Wykształcenie wyższe, ew. średnie – mile widziane kierunki ekonomiczne

Zapewniamy:
• atrakcyjne warunki finansowe (system prowizyjny)
• cotygodniowe wypłaty wynagrodzeń,
• otwarta ścieżka kariery w międzynarodowej korporacji,
• szeroki wachlarz specjalistycznych szkoleń,
• wyjazdy zagraniczne dla najlepszych,
• udział w konferencjach, sympozjach finansowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Hadze, mieści się Główna siedziba AEGON."

 

Poszukujemy osób na stanowisko:

Doradca Finansowy

 

Kiedys jakis doradca wlasnie z AEGON mnie meczyl by cos zainwestowac, juz prawie sie zdecydowalem, ale poszukalem troche w sieci o firmie i zrezygnowalem. Bylo duzo negatywnych opini, co mnie zdziwilo to duzo od samych osob tam pracujacych.

Edytowane przez Korton
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Kiedys jakis doradca wlasnie z AEGON mnie meczyl by cos zainwestowac, juz prawie sie zdecydowalem, ale poszukalem troche w sieci o firmie i zrezygnowalem. Bylo duzo negatywnych opini, co mnie zdziwilo to duzo od samych osob tam pracujacych.

 

Zawsze znajdą się opinie negatywne, pozytywnych nikt nie pisze...

 

Aegon przebudował całkowicie produkty, a narzekają ci co sobie nie dają rady, gdyż pracujesz bez podstawy i tylko na prowizji.

Jak się siedzi tylko na dupie i nic nie robi, pieniądze z nieba nie spłyną.

 

Ja współpracuję z kilkoma firmami, w Aegonie zajmuję się rozbudową sieci sprzedaży, rekrutacją i szkoleniami.


Zobacz ile razy Aegon dostawał statuetkę "Przedsiębiorstwa Fair Play"

http://www.przedsiebiorstwo.fairplay.pl/szukaj.php?key=aegon&x=0&y=0

 

http://www.aegon.pl/Strona-glowna/O-firmie/biuro_prasowe/archiwum/2011/Aktualnoci-inwestycyjne/Certyfikat-Fair-Play-dla-Aegon/

 

 

Dlatego zdecydowałem się na współpracę i udział w rozbudowie sieci własnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze znajdą się opinie negatywne, pozytywnych nikt nie pisze...

 

Aegon przebudował całkowicie produkty, a narzekają ci co sobie nie dają rady, gdyż pracujesz bez podstawy i tylko na prowizji.

Jak się siedzi tylko na dupie i nic nie robi, pieniądze z nieba nie spłyną.

 

To racja, jak komus dobrze, to nie lazi po portalach i opisuje jak to wspaniale, w necie to na ogol wylewanie żali. Nie wiem jak teraz, ale kilka lat temu jakis program inwestycyjny na 10 lat w Aegonie - pamietam, ze spore prowizje za obsluge wolali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Koledzy, potrzebuję zrobić internetową księgarnię. Mam stacjonarną ale idzie jak krew z nosa, potrzebuję wskoczyć do internetu z towarem. Potrzebuję to zrobić szybko i małym kosztem. Wiem że są gotowe sklepy i kupuję tylko abonament. Może mi ktoś coś polecić, będę wdzięczny za pomoc.

 

Najlepiej kupic abonament na cos gotowe, bo od zera robienie to bedzie wiekszy koszt i trudniej - za to wada, narzedzie mniej elastyczne i nie spersonalizowane. Jak chcesz szybko wystartowac, to tylko gotowiec.

Dzieki serdeczne,to żaden biznes musze zwyczajnie upłynnić znaczna cześć towaru po kiepskich dla mnie cenach, pewnie nawet na paczki, a ze zależy mi na czasie to jednak skorzystam z tego gotowca. Dzieki za radę

 

 

 

Hi,

nie wiem jakie książki usiłujesz sprzedać ale znam trochę poletko wydawnicze od strony dystrybucji.

Jeżeli paczki z książkami są ogolnie dostepnym towarem to poważnie zastanowilbym się nad wydawaniem określonej liczby $$ na uruchomienie sklepu. Czas i wysilek konieczny na pozycjionowanie nie łaczy się z metodą szybkiej sprzedaży.

Jeżeli masz w ręku towar ktory zejdzie szybko to nie masz problemu :) samo sie sprzeda.

Podpowiedz co to za książki.

Jezeli ma byc szybko i tanio na zasadzie zalega mi i chetnie sie pozbędę aby odzyskac częśc $$ wtopionych w towar to sugeruję kontakt z hurtownikami. Za odpowieni % pewnie wezmą. szanse szybkiej sprzedaży są dużo większe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...