Skocz do zawartości

MODLIN - 8 lutego (niedziela) sport i nauka dla wszystkich


vert

Rekomendowane odpowiedzi

słuchajcie, 300 za mnie + 170 za pilota to dla mnie gruba przesada.

 

mam tę kasę, ale tyle to nie jest dla mnie warte. opłacało mi się zapłacić za Modlin drożej niż za Ułęż, bo Modlin jest blisko i w 30 minut z domu tam jestem.

 

ale za 470 PLN to mi się nijak nie kalkuluje.

niestety rezygnuję do czasu przywrócenia zdrowego rozsądku.

 

Ułęż Wróbla to 200 PLN + koszty paliwa na dojazd, niezależnie od liczby osób, etc.

 

Vert: sorry, ale wypisz mnie z imprezy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 143
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A ile pobieraja dodatkowo za psa?

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

Do której jeździmy?

Nigdy nie bylem na Modlinie :oops: gdzie dokladnie jest wjazd/zbiorka?

 

1.vert

2.Przemeq

3.m.wrc

4.norveg

5.rpw

6.skandynaf

7.piter_s - 318is

8. IWAN

9. Artur_ZAQ - Impreza GT

10.tilki

11. emil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.vert

2.Przemeq

3.m.wrc

4.norveg

5.rpw

6.skandynaf

7.piter_s - 318is

8. ...............................jak wyzdrowieje to dotre wiec zwalniam miejsce narazie

9. Artur_ZAQ - Impreza GT

10.tilki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

poprosze o dopisanie mojego sasiada, ktory nie korzysta aktywnie z forum:

STI na blachach WBR 55AR - Piotrek. Bedzie z pasazerem.

rozumiem, ze oplata przy wjezdzie?

jak beda potrzebne dodatkowe dane, to poprosze o info.

z gory dzieki,

pozdrawiam,

dominik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.vert

2.Przemeq

3.norveg

4.rpw+2 osoby

5.skandynaf

6.piter_s - 318is

7.piotrek sti +pasażer

8.tilki

9.emil

10.miela seat super copa

11.niebieski -delong sti :)

 

 

NO i najwazniejsze.niestety pani prezes jest nieugieta i nie ustapi w kwesti placenia za osobe.generalnie porty sie rozwijaja i tylko jak to powiedziala jest z nami problem.mysle ze do konca wiosny modlin bedzie wylaczony.szukamy nowego miejsca blisko warszawy.

 

czyli 300pln za samochod z kierowca,pasazer 170pln,oska ostatni raz 200pln.

 

osoby z listy zostaly juz oplacone przez nas przelewem do modlina wiec bardzo prosze o przybycie osob zgloszonych.

pozdrawiam vert. tel 509123400

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukamy nowego miejsca blisko warszawy.

Najlepiej takiego , gdzie jakis w miare wolny OS mozna wytyczyc ( zamknac jakąs drogę ) ......bo jezdzenie po tym lotnisku za slupkami co 300m....to Verciu , paranoja jakaś , niewiele wnoszaca i niszczaca opony glownie :wink:

AK

ps.te " kieszenie " z ta trawka juz by byly lepsze.... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej takiego , gdzie jakis w miare wolny OS mozna wytyczyc ( zamknac jakąs drogę )

Panie Andrzeju niby racja - ale z tym oesem to mogłoby być więcej problemów niż pożytku w obszarze amatorskich zabaw z przyczepnością.

Sam byłem świadkiem wielu mocno przestrzelonych zakrętów bądź wypadów na lotniskową zieleń, która odpukać wolna jest od gałęzi i kamieni...

Jak by się nie starać lotniskowe zabawy dają duży margines bezpieczeństwa zarówno dla kierowcy jaki dla sprzętu (za wyjątkiem opon).

 

jednak przychodzi taki moment w życiu że trzeba postawić następny krok... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzeju robimy pojezdzawki amatorskie dla ludzi chcacych pouczyc sie i poscigac na bezpiecznym terenie.patrzac np na bzyka :twisted: mysle ze na treningowym oesie byl by juz chyba z 10 x u pana boga na kolacji.oes nawet ten w modlinie ( juz jest za plotem i jest niedostepny) jest rowniez bega niebezpieczny(dach kuzaja na treningu etc, jesli ktos jest zainteresowany treningiem,testami na szutrach lub asfalcie mozemy to zorganizowac ale.max 5 aut a wtedy : jest drogo bo trzeba zezwolen,karetek,strazy poz,zabezpieczenia a przedewszystkim aut z KLATKAMI...nie jest to wszystko taki proste :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myslę ze AK troche was podpuścił a wy tu z takimi tłumaczeniami wyskakujecie :wink: :mrgreen: .

 

vert sprawa Bielic jest w toku. Na początku tygodnia kumpel wojskowy zadzwoni do swojego kumpla z Agencji Mienia Wojskowego (niestety szefostwo Bielic nie jest władne do podejmowania takich strategicznych decyzji :mrgreen: ) i zobaczymy co sie z tego urodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myslę ze AK troche was podpuścił a wy tu z takimi tłumaczeniami wyskakujecie :wink: :mrgreen: .

 

vert sprawa Bielic jest w toku. Na początku tygodnia kumpel wojskowy zadzwoni do swojego kumpla z Agencji Mienia Wojskowego (niestety szefostwo Bielic nie jest władne do podejmowania takich strategicznych decyzji :mrgreen: ) i zobaczymy co sie z tego urodzi.

 

z tego co wiem to norweg rozmawial dzis z jakimis szychami i jedzie w poniedzialek podpisac umowe :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli ktos jest zainteresowany treningiem,testami na szutrach lub asfalcie mozemy to zorganizowac ale.max 5 aut a wtedy : jest drogo bo trzeba zezwolen,karetek,strazy poz,zabezpieczenia a przedewszystkim aut z KLATKAMI...nie jest to wszystko taki proste

 

Ja jestem zainteresowany i pewnie Jabar też i dysponujemy loganem z klatką :mrgreen: Ale tak na poważnie, tak jak rozmawialiśy w drodze do NS piszemy się na takie treningi. Daj tylko znać kiedy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli ktos jest zainteresowany treningiem,testami na szutrach lub asfalcie mozemy to zorganizowac ale.max 5 aut a wtedy : jest drogo bo trzeba zezwolen,karetek,strazy poz,zabezpieczenia a przedewszystkim aut z KLATKAMI...nie jest to wszystko taki proste

 

Ja jestem zainteresowany i pewnie Jabar też i dysponujemy loganem z klatką :mrgreen: Ale tak na poważnie, tak jak rozmawialiśy w drodze do NS piszemy się na takie treningi. Daj tylko znać kiedy.

 

Tez sie pisze, tylko moim zdaniem z tymi karetkami i cala reszta to lekka przesada... wystarczy zezwolenie. Droge zablokowac to zaden problem.

Wczesniej przewijal sie watek z torem w Mikolajkach, czy ten temat juz umarl?

 

piter_s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co wiem to norweg rozmawial dzis z jakimis szychami i jedzie w poniedzialek podpisac umowe

 

to daj znac, zebym niepotrzebnie kumpla nie nadwyrężał :cool: . Chociaż z drugiej strony to chciałbym jakoś na tą flaszkę co mi Rulak obiecał zarobić, żeby na krzywy ryj nie pić :mrgreen: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzeju robimy pojezdzawki amatorskie dla ludzi chcacych pouczyc sie i poscigac na bezpiecznym terenie.patrzac np na bzyka

Za szybkie :!: macie tam ze trzy te kieszenie , wykorzystajcie je. Czego ma sie "klient" nauczyc jadąc po betonie glownie na 4/5 biegu.... :?: Uwazam , ze zakrety 60/80 km/godz to max na poczatek , a jak troche trawy czy piasku to jeszcze lepiej.... :twisted:

AK

ps.byc moze :roll: , nie widze tych slupków co trzysta metrow , ze wzgledu na wiek.... :mrgreen:...ale z ta szybkoscia to powaznie.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

było mega fajnie.

 

próba ustawiona świetnie - w drugą stronę i ciekawe elementy.

prawie nie było usypiającego slalomu, za to nawrót w błocie był!

 

Rafał mówił, że będą mieli więcej słupków i będzie coraz mniej 'slalomów'

 

super uliczki i ciekawie ustawione elementy, trzeba było myśleć naprzód.

drobny deszczyk - idealnie, żeby było trochę ślisko i nie zarzynać opon.

 

ja swoje już domęczyłem i daję im odejść.... kręcenie się w kółko na łysym tyle też jest zabawne, ale jak już trochę ogarnąłem auto, to teraz rzeczywiście chcę pojechać na czas.

 

R888 już spakowane w autku, czekają na wyprawę do wulkanizatora :twisted:

 

Niebieski, Piotr, Krzysiek: dzięki za prawy!

 

Vert: kiedy następny Modlin?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekuje wszystkim za liczne przybycie.faktycznie mam wrazenie ze bylo dobrze ogarniete tym razem :cool: nie wiem kiedy nastepny modlin.mam nadzieje ze wtym tygodniu norweg ogarnie inna miejscowke pod warszawa i bedzie cos wiadomo.

dzieki wielkie jeszcze raz za tak liczne przybycie...damy znac co i jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vert - naprawdę bardzo fajna impreza. Małżonka jest zachwycona i pewnie pisze się na następny raz. :mrgreen: Dzięki za przygotowania. Miło nam było. :wink:

 

Pozdrawiam serdecznie spotkanych oraz poznanych:

Tilki - fajnie że jednak przyjechałaś i widzę, że złapałaś bakcyla. :wink: Myślę, że z każdym kolejnym razem będzie coraz lepiej i szybciej. :cool:

 

Harvester - pozdrawiam i dziękuję za prawy. :wink: Naprawdę wymiatasz. :twisted: Mocny z Ciebie zawodnik. :wink:

 

Niebieski - masz piękne Sti. Co prawda zamieniliśmy tylko kilka słów ale miło było spotkać. :wink:

 

Artur_ZAQ - miało Cię nie być. :cool: Ale fajnie, że przyjechałeś, chociaż chyba nie udało nam się pogadać.

 

Także jeszcze raz dzięki dla verta i Rulaka oraz ukłony dla wszystkich. Było super. :mrgreen:

Poniżej wklejam kilka zdjęć.

 

5345f7ca0f401285m.jpg

4bccf1ae0fd63724m.jpg

09c55169058d8bd0m.jpg

36015ceebeb14679m.jpg

4bf5865f3ca97b85m.jpg

af98fa72e465985fm.jpg

5345f7ca0f401285m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...