Skocz do zawartości

MODLIN - 8 lutego (niedziela) sport i nauka dla wszystkich


vert

Rekomendowane odpowiedzi

Vert i rpw - rozumiem,że bieżecie swoje Panie na szkolenie

 

Tak. :wink:

Przy czym z okazji Walentynek :cool: będę chciał żeby moja żona naprawdę odbyła szkolenie.

Ja się podłączę do kogoś z Was na prawy, jeśli będzie taka opcja. :cool: :mrgreen:

 

bedzie :cool:

 

[ Dodano: Sob Sty 31, 2009 9:38 am ]

Vert i rpw - rozumiem,że bieżecie swoje Panie na szkolenie

tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 143
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

piter przewioze cie saxo po asfalcie i gwarantuje ze nie bedziesz sie nudzil

 

ok skorzystam :) ale zaznaczam, jezdzilem zeszperowanym saxo vts n2, civikiem type r, wrx'em... fwd i 4wd maja tak, ze jada mniej wiecej tam gdzie chcesz... niewiele sie dzieje

 

lekkie, mocne i zeszperowane rwd z krotkim dyfrem zachowuje sie jak lotka badmingtonowa, gdzie to czerwone to tyl samochodu... nie wazne czy przyspieszasz, hamujesz, redukujesz, tyl zawsze chce wyprzedzic przod... nie wiem czy wiesz o czym mowie...

najwieksze wrazenie robia na mnie wlasnie takie sprzety

 

...wiec musialbys miec cos innego albo jezdzic jak Ragnotti ;)

 

 

piter_s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

platne na miejscu 200 oska/300 czterolap

 

Święta? :grin:

 

jakieś zniżki za przedpłaty?

 

jeśli będzie 8go śnieg, to ja rezygnuję.

 

dziś byłem. śnieg szybko wyślizgał się w lód i dla mnie przestała być jakakolwiek zabawa.

jak auto zupełnie nie ma przyczepności i jedzie się tyłem do przodu, to nudne.

 

jakbym miał dzis opony z kolcami, to by było OK.

nie miałem, więc zmyłem się wcześniej do domu...

 

przy okazji. mamy jeszcze czas, to może tym razem ustawny inaczej próbę, albo może jeździjmy w drugą stronę? tak dla miłego urozmaicenia....

 

mogę nawet przygotować mapkę do próby. co Wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bede w srode w modlinie to zobacze co i jak i dam znac.

ustawiamy 2 proby. dla nas i dla kursantow.

jak masz pomysl na technicznai nna probe to wal smialo !

dodatkowo przywieziemy ok 50 slopkow wiec razem bedzie ze 150.

 

 

a co zlego bylo na lodzie ? rzeba sie odchamowac do zera skrecic i wio dalej.trudne ale sie da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale mamy 2 nawroty i hope

Verciu, ale o co kaman z tą hopą :shock:

Ty chyba chcesz żeby mi się paździerz rozsypał a plan jest taki żeby tym autem jeszcze mój pierworodny jeździł a po nim przejmą go wnuczęta i tak do za...ania...

 

a tak serio to chętnie bym wpadł ale tradycyjnie auto mam na zimówkach więc śnieg by się w końcu przydał - bo one te zimówki jeszcze śniegu nie widziały w tym roku :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co zlego bylo na lodzie ? rzeba sie odchamowac do zera skrecic i wio dalej.trudne ale sie da.

 

no wlasnie ból był w tę niedziele taki ze nawet po odhamowaniu nie bylo kontroli :) a próba ze srednia predkoscia w okolicach 15km/h jest srednio pasjonujaca....

 

 

vert BTW od czego zalezy cena ośka/awd?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co zlego bylo na lodzie ? trzeba sie odhamowac do zera skrecic i wio dalej.trudne ale sie da.

 

nic złego, ale najbardziej ekscytujące to to nie jest...

 

Cienkie Lolki jesteście :roll: - największa frajda jak jest ślisko (i samochód się nie męczy) - jak jest lód to trzeba obrać inna trajektorię, prędkość - na suchym to każdy umie (lub mu się wydaje, że umie) :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vert BTW od czego zalezy cena ośka/awd?

Ty się lepiej zastanów jak zgłosić imprezę jako ośkę :mrgreen:

zawsze można powiedzieć że tył nie ciągnie... :idea:

 

A gdybym przyjechał Justy, to potraktują to jako ośkę czy AWD :?: Bo w Justy obie opcje są dostępne. :mrgreen:

 

[ Dodano: Pon Lut 02, 2009 7:20 pm ]

Cienkie Lolki jesteście :roll: - największa frajda jak jest ślisko (i samochód się nie męczy) - jak jest lód to trzeba obrać inna trajektorię, prędkość - na suchym to każdy umie (lub mu się wydaje, że umie) :roll:

 

Maciek - IMHO zabawa na lodzie jest przednia. :cool: Ale z drugiej strony rzeczywiście jest to tylko zabawa, bo tak naprawdę masz bardzo mały wpływ na zachowanie samochodu, a dodatkowo ten wpływ występuje tylko jak jedziesz wolno. :wink: No przynajmniej ja tak mam, a zaliczam się raczej do wspomnianej przez Ciebie klasy CL. :wink: Może lepsi kierownicy wiedzą jak to się robi. :cool: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm.jak jest slisko to: zaczynam rozumiec co to jest 1 tona ktora sunie 15km/h i jestem w szoku ze zaraz beda ze mnie zyletki pomieszane z tłusta kaszanką :twisted:

 

nie wiem dla czego ośka 200pln a 4 łap 300pln :shock: pytaj rulaka :mrgreen:

 

wiem jedno: moja ukochana żona uwielbia jak jest slisko i moze opanowac honde (tak sie jej wydaje`) krecąc kierą wte i wewte jadąc jednak po torze :cool: :shock:

 

ale patrzylem w tvn pogoda i ma byc w niedziele plus 8 wiec chyba bedziemy jednak na slicku pomykac :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem jedno: moja ukochana żona uwielbia jak jest slisko i moze opanowac honde (tak sie jej wydaje`) krecąc kierą wte i wewte jadąc jednak po torze :cool: :shock:

 

:mrgreen: No to mojej żonie też się na pewno spodoba. :twisted::mrgreen:

 

Jeszcze jedno pytanie organizacyjne. Rozumiem, że kaski nie są potrzebne? I wystarczą zwykłe dokumenty samochodu? I nie trzeba zgody leasingodawcy?

 

Innymi słowy, przyjeżdżam i jeżdżę bez zbędnych formalności. :cool: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Innymi słowy, przyjeżdżam i jeżdżę bez zbędnych formalności. :cool: :mrgreen:

 

podpisujesz standardowy kwit, ze "nerki, inne organy, które nie ulegną uszkodzeniu, blablabla" i jedziesz :mrgreen:

 

z uwag praktycznych - weźcie ze sobą długopisy, bo w pisakach u Rulaka zawsze posucha :wink:

 

z tego, co pamiętam, to na kwicie, oprócz standardowych danych wypisuje się VIN :roll: i numer polisy. nie ma nigdzie mowy o zgodzie leasingodawcy, albo czegokolwiek na temat właściciela auta.

 

jak ma być >0 to ja będę na 100%

 

nie wiem dla czego ośka 200pln a 4 łap 300pln :shock: pytaj rulaka :mrgreen:

pewnie chodzi o to, żeby doić polokoktowców (4wd)

z drugiej strony może lepiej się nie wychylać, bo solidarnie podniesie ośkom :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z checia tez bym sie zameldowal i cos tam jeszcze upalil (tydzien temu sprzeglo)

ale w Maszynie jeszcze "cos" nawalilo i niew wiem czy do niedzieli stanie na 4 lapy

a tym co sie wahaja to smialo moge powiedziec ze warto

dla amatora inna frajda dla zawodowca inna ale polecam :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdybym przyjechał Justy, to potraktują to jako ośkę czy AWD :?: Bo w Justy obie opcje są dostępne. :mrgreen:

 

Jak sie kiedyś dowiadywałem, to Justy było traktowane jako ośka... ale w Justy to się zanudzic można w Modlinie... prawie cały czas pedał w podłodze... :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale w Justy to się zanudzic można w Modlinie... prawie cały czas pedał w podłodze... :|

 

Akurat do Modlina jedzie żona Forkiem. :wink:

 

Natomiast ja zdecydowałem się jechać Justy do Kielc i zdaję sobie sprawę z trudności, tylko że chwilowo nie mam żadnego innego samochodu na takie imprezy (Ułęż, Modlin, Kielce itp.). Wypadałoby kupić Sti/Evo ale w tej chwili świnka skarbonka odmawia współpracy. :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...