Skocz do zawartości

MODLIN - 8 lutego (niedziela) sport i nauka dla wszystkich


vert

Rekomendowane odpowiedzi

Sluchajcie, nastepna impreza jest przewidziana na 8.02.2009

tylko jest maly zonk... przyjezdzają tylko auta, ktore chcą potrenować, niestety kibice innymi brumbrumami musza sobie odpuścić, bądz zabrać się z "zawodnikami" - taka jest polityka portu lotniczego chyba, że dodatkowe osoby placa 170 zł za ogladanie! (to chore moim skromnym zdaniem.)

Serdecznie pozdrawiam

Rulak!!!!!!!

 

ISTOTNE:

oplata za czterołap wynosi 300pln.

ośka 200pln

kibic 170pln.

 

czekamy na zgloszenia do jutra do 14.00

 

 

 

 

 

 

 

LISTA CHĘTNYCH:

1.vert

2.Przemeq

3.m.wrc

4.norveg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 143
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Zawsze mnie korciło żeby zajrzeć do Modlina :-)

To co, muszę zacząć się ścigać? Zjecie mnie żywcem, jak wyskoczę tym 1.8

 

Nie byłem nigdy w Modlinie ani nie jestem rajdowcem, więc może to nie ja Ci powinienem odpowiadać. :wink: Ale moim zdaniem jeśli tylko masz ochotę powinnaś spróbować. Zabawa jest na pewno przednia, niezależnie od pojemności silnika. Także polecam. :mrgreen:

Zresztą sam myślałem czy na któreś ze szkoleń nie wysłać małżonki. :twisted: Albo wogóle zrobić kiedyś taką sesję treningową tylko dla Pań. :mrgreen: :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja powiem tak.zabralem raz moja żone hondą crv i byla zachwycona i chce teraz jezdzic na kazda impreze do modlina.

 

uwazam ze o tyle jest tam fajnie bo.rulak ustawia probe i mozna pojezdzic na czas ale rowniez dodatkowo ustawia sie probe dla żon i amatorow i uczy.i wszyscy sa zadowoleni.no i jest bezpiecznie co tu duzo gadac.ja polecam i bardzo polubilem tam jezdzic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vert, proszę mnie zapisać.

 

I mówię poważnie :twisted:.

 

Jak nie masz już żadnych głupszych pomysłów to podsunę Ci jeszcze jeden: zabierz mnie na prawy :)

 

Nie no żartuję, nie będę Ci fury dociążał ;-)

 

Muszę reperować budżet, bo też bym sobie pojeździł :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vert - brzmi bardzo zachęcająco. :wink: Szczególnie ta ośla łączka (serio, bo to chyba bardziej by mi się przydało).

 

Pozostaje tylko kwestia kalendarza:

6 lutego - Mille Gusti :cool:

7 lutego - Ułęż (chciałbym jechać ale raczej nie dam rady)

8 lutego - Modlin (chciałbym pojechać)

9 lutego - Tor Kielce (już się nawet zapisałem)

 

I jak to wszystko pogodzić :?: Klęska urodzaju. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodatkowo ustawia sie probe dla żon i amatorow i uczy

Moja żona powiedziała, że jak już odbierzemy logana to ona zaczyna też jeździć na pojeżdżawki... moim obecnym samochodem :shock: I z tego co widzę to chyba poważnie mówiła, bo się co chwila pyta jak się logan czuje :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozostaje tylko kwestia kalendarza:

6 lutego - Mille Gusti

7 lutego - Ułęż (chciałbym jechać ale raczej nie dam rady)

8 lutego - Modlin (chciałbym pojechać)

9 lutego - Tor Kielce (już się nawet zapisałem)

 

I jak to wszystko pogodzić Klęska urodzaju.

 

W zeszłym roku jak zaczynałem się uczyć jeździć to tak bywało, że i trzy z rzędu jeździłem....To były piękne dni :cool: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sluchajcie, nastepna impreza jest przewidziana na 8.02.2009

tylko jest maly zonk... przyjezdzają tylko auta, ktore chcą potrenować, niestety kibice innymi brumbrumami musza sobie odpuścić, bądz zabrać się z "zawodnikami" - taka jest polityka portu lotniczego chyba, że dodatkowe osoby placa 150 zł za ogladanie! (to chore moim skromnym zdaniem.)

Serdecznie pozdrawiam

Rulak!!!!!!!

Prosze o w miare szybkie dopisywanie bo są problemy z lotniskiem i trzeba wczesniej zglaszac ilosc chetnych.dziekuje

 

LISTA CHĘTNYCH:

 

 

1.vert

2.Przemeq

3.m.wrc

4.norveg

5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie rozmawiałem z Rulakiem - bardzo zachęca, żeby przyjechało więcej Pań kochanek/żon i dziewczyn - aby zobaczyły gdziemy znikamy na weekendy i zobaczyły, że top wcale nie zabawa tylko ciężka harówa :roll: :mrgreen:, takie pojeżdzawki

 

Tilki, vergette i inne Panie - nie ma się czego bać i nie ważne czym jeżdzicie na codzień

 

Poza tym jak zapisze sie kilka Pań, to łatwiej będzie mi namówić moja dziewczynę na szkolenie :twisted: :roll:

 

Będzie śnieg??? :roll: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie rozmawiałem z Rulakiem - bardzo zachęca, żeby przyjechało więcej Pań kochanek/żon i dziewczyn - aby zobaczyły gdziemy znikamy na weekendy i zobaczyły, że top wcale nie zabawa tylko ciężka harówa :roll: :mrgreen:, takie pojeżdzawki

 

Tilki, vergette i inne Panie - nie ma się czego bać i nie ważne czym jeżdzicie na codzień

 

Poza tym jak zapisze sie kilka Pań, to łatwiej będzie mi namówić moja dziewczynę na szkolenie :twisted: :roll:

 

Będzie śnieg??? :roll: :mrgreen:

 

W takim razie zabieram małżonkę i niech się szkoli. A sam pojadę rekreacyjnie. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanowię się, bo nie wiem jeszcze do końca jak z czasem w niedzielę 8-go.

Entuzjazm jest, a to najważniejsze :-)

 

Swoją drogą, ciekawe ile na tym forum użytkowniczek Subaru (jak ja), a ile faktycznie żon, kochanek, przyjaciółek ;-) użytkowników. Jakoś tak mam wrażenie, że wszystkie kobiety się do jednego wora wrzuca :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą, ciekawe ile na tym forum użytkowniczek Subaru (jak ja), a ile faktycznie żon, kochanek, przyjaciółek ;-) użytkowników. Jakoś tak mam wrażenie, że wszystkie kobiety się do jednego wora wrzuca :-)

 

Z tym wrzucaniem do jednego wora to chyba przesada. Nie odniosłem takiego wrażenia. :wink:

Akurat w moim przypadku Szanowna Małżonka mieści się w obu kategoriach: czyli sama użytkuje i jednocześnie jest żoną użytkownika. :wink:

Ależ to poważnie zabrzmiało. :cool: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.vert

2.Przemeq

3.m.wrc

4.norveg

5.rpw

6.skandynaf

7.piter_s - 318is

 

 

Propozycja mala z mojej strony, czy nie mozemy puscic 3-4 zakretow po trawce? Jak bedzie sucho to wszyscy umrzemy z nudów na tym asfalcie i wiecej nikt nie przyjedzie ;)

 

Holo kiedys powiedzial: 1km treningu na sniegu to jak 2km na szutrze i 4 na asfalcie. Wiec jesli ma byc szkola, to chcemy troche luznego. Teren przy okazji troche wyrownamy, zarosnie na wiosne trawa i nie bedzie sladu :)

 

 

piter_s

 

p.s. Ktos pytal czy mozna wolnossacym 1.8...

Pewnie ze mozna, ja bede wolnossacym 1.8, porownamy czasy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cięta jestem dzisiaj po prostu i tak mi się napisało... :-)

Usłyszałam dziś po raz tysięczny pytanie:

"Dlaczego kupiłaś sobie Subaru? Czy to za namową / inspiracją jakiegoś faceta"?

A tu nic z tego...

bo napęd na cztery

bo są piekne na swój sposób

bo świetnie się prowadzi

bo wychowałam się na gierce Colin McRae itd itp :grin:

 

Zatem koledzy "wreszcie" chciałabym się nauczyć tym jeździć "jak trzeba". :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.vert

2.Przemeq

3.m.wrc

4.norveg

5.rpw

6.skandynaf

7.piter_s - 318is

8. IWAN

 

Jak bedzie sucho to wszyscy umrzemy z nudów na tym asfalcie ... ;)

Ja osobiście wole asfalt, bo szybciej, agresywniej i błąd bardziej gryzie. :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piter przewioze cie saxo po asfalcie i gwarantuje ze nie bedziesz sie nudzil :twisted:

co do trawy.problem jest taki ze nie jest to juz mienie wojska panstwowego tylko portow lotniczych sp zoo.straszne problemy stwazaja.kasa,zapisy,kazdego czleka licza...smutek.ale mamy 2 nawroty i hope.przyjedziesz zobaczysz.a ja sie ciesze bo kubita nie medzi ze jade upalac tylko jedzie zemna i tez sie cieszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vert i rpw - rozumiem,że bieżecie swoje Panie na szkolenie

 

Tak. :wink:

Przy czym z okazji Walentynek :cool: będę chciał żeby moja żona naprawdę odbyła szkolenie.

Ja się podłączę do kogoś z Was na prawy, jeśli będzie taka opcja. :cool: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...