Skocz do zawartości

MODLIN - 8 lutego (niedziela) sport i nauka dla wszystkich


vert

Rekomendowane odpowiedzi

300 czterolap

 

Że co?

 

Za tyle to mam trzy godziny upalania u Wroobla i na dokładkę praktycznie pod domem... :roll:

 

(wiesz pan - kryzys, te sprawy :mrgreen:)

 

to daj cynk, jak to robisz, bo Wroobel bierze teraz 280 PLN / 1,5h.

stare stawki to 140 PLN / h.

 

jak masz taniej - to ja też chcę :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 143
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ale w Justy to się zanudzic można w Modlinie... prawie cały czas pedał w podłodze... :|

 

Akurat do Modlina jedzie żona Forkiem. :wink:

 

Natomiast ja zdecydowałem się jechać Justy do Kielc i zdaję sobie sprawę z trudności, tylko że chwilowo nie mam żadnego innego samochodu na takie imprezy (Ułęż, Modlin, Kielce itp.). Wypadałoby kupić Sti/Evo ale w tej chwili świnka skarbonka odmawia współpracy. :sad:

 

Dobra przemyślałem swoją wypowiedź... :) Upalać można wszystkim, byle się czegoś uczyć i byle dawało przyjemność z jazdy... Chociaż, w pewnym momencie chce się szybciej, więcej itp. stąd moje przemyślenia.... Myśle, że to dobry pomysł, żeby jeździć i się uczyć...

Wpadaj na jakieś KJSy w Warszawie i okolicy :) Wkońcu to naturalne środowisko Justynek...

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra przemyślałem swoją wypowiedź... :) Upalać można wszystkim, byle się czegoś uczyć i byle dawało przyjemność z jazdy...

:twisted::mrgreen:

 

Chociaż, w pewnym momencie chce się szybciej, więcej itp. stąd moje przemyślenia....

 

Masz rację. I na pewno przyjdzie i u mnie taki moment, o ile już nie przyszedł. :cool: Ale budżet też się musi zgadzać, bo nie ma nic za darmo. Także zbieram... :mrgreen:

 

Wpadaj na jakieś KJSy w Warszawie i okolicy :) Wkońcu to naturalne środowisko Justynek... :)

 

Postaram się być obecny. W końcu ktoś musi zapełniać doły tabel. :wink:

 

Wracając do Modlina, o której trzeba być na miejscu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy (nowi bo nowi, ale koledzy :) ), ja bym sie zapisal jesli mozna. zalezy to jednak od kolegi/2 kierowcy, gdyz pensja studenta 200zl nie ogarnie. plus paliwo :(

kolega moze dostac w piatek nawal roboty i dlatego pewnosci nie mam, ale jak by co, to +2 osoby jesli mozna sie wprosic oczywiscie.

pozdrawiam serdecznie!

maciek

 

p.s. jestem dziewica jesli chodzi o tory, lotniska itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PILNE I ISTOTNE:

 

w zwiazku z tym ze strasznie rygorystycznie porty modlin podchodzi do ilosci osob zapisanych- zaplaconych.prosze do jutra do 14 o wpisywanie sie lub wypisywanie ze spotkania.jutro po poludniu musimy zrobic przelew do modlina.inaczej nas nie wpuszczą.

 

przypominam ze platne jest od OSOBY jezdzacej 300pln a od WIDZA 170pln.

 

czyli jezeli przyjezdza kierowca i 2 kolegow pobieramy 300 plus 2x po 170 mam nadzieje ze jasne. oczywiscie MUSZE TO WIEDZIEC DO JUTRA poniewaz jesli sie nie wpiszecie nie zostaniecie wpuszczeni na teren modlina...

 

plyta byla dzis mokra bez lodu z resztkami sniegu.

 

 

1.vert

2.Przemeq

3.m.wrc

4.norveg

5.rpw

6.skandynaf

7.piter_s - 318is

8. IWAN

9. Artur_ZAQ - Impreza GT

10.tilki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vert, jestes tego pewien? w ostatnia niedziele placiliśmy od samochodu. (kto inny organizowal). Owszem nie mogl nie oplacony samochod wjechac.

 

dzis o godzinie 13.30 bylem w modlinie podpisac umowe.niestety jakas firma wywinela numer i prezes zazadzil wlasnie takie DEBILNE rozwiązanie.nie rozumiem tego i rowniez jestem wkurzony całą sytuacja.tlumaczylem pani ze jest to kretynizm.przyznala mi racje i powiedziala ze zwróci uwage prezesowi.a naj debilniejsze jest to, ze my jako organizatorzy rowniez musimy zaplacic za siebie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulujemy prezesowi lotniska :evil:

 

Są dwa rozwiązania:

1. Widzowie wjeżdzają w bagażniku na teren lotniska

2. Po wjechaniu na teren zabieramy widzów spod dziury w płocie przy dawnej trasie W-wa - Gdańsklub spod drugiej dziury w płocie od strony lasu.

 

Jest jeszcze trzecia droga dojazdowa przez las, ale nie wiem gdzie się wjeżdza - miejscowi tamtedy wjeżdzają :roll: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sluchajcie mysle ze to jest spowodowane rozbudowa stawianiem plota etc.miejsca w ktorych jeszcze 2 tygodnie temu byly dostepne i jezdzilismy sie schladzac juz sa za plotem :roll:

 

jest masa sprzetu budowlanego,towaru,etc.problem jest niestety tez taki ze zostala wymieniona ochrona z pijaczkow na niby profi wiec nawet byl pomysl ze mam zrobic liste nazwisk.ale na szczescie udalo sie to obalic.trzeba szukac nowej miejscowki wkrotce.

 

no nic maciek.bedziesz z zona czy nie bo moja pyta czy bedziecie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vert - nie będę odkrywczy jak powiem że to wariactwo. :sad: Ale cóż, obiecałem żonie i chciałbym dotrzymać. Także ja się piszę w układzie 1 kierowca + 1 pasażer.

 

Choć w tej sytuacji jest niewielka różnica i w sumie możnaby próbować jechać w dwie fury :!: Ale w Justy mam tylko łyse letnie opony. :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vert, niestety ja muszę odpuścić. Nie udało mi się zrobić tylu kilometrów ile potrzba i po konsultacji z Edwinem muszę odpuścić mimo, że strasznie mnie nosi :evil:

trzeba szukac nowej miejscowki wkrotce.

Ktoś kiedyś wspominał, że fajne imprezy można robić w Nowym Mieście nad Pilicą - czy jakoś tak ale nie mogę sobie przypomnieć kto i czy napewno tam?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś kiedyś wspominał, że fajne imprezy można robić w Nowym Mieście nad Pilicą - czy jakoś tak ale nie mogę sobie przypomnieć kto i czy napewno tam?

AL o tym mowil jak bylismy w Kielcach.

W kwestii logistyki faktycznie Modlin jest zawodowy, Bolek negocjuj normalne warunki, dasz rade.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...