Skocz do zawartości

Evo 2007, Impreza 2007 :D


marcel

Rekomendowane odpowiedzi

Jak chcialbym byc oryginalny to wzialbym biala albo czerwona, ktorych zdaje sie nie oferuje sie w PL (?)

 

Biale STi mozna - co prawda na specjalne zamowienie :)

 

Dlaczego pytasz czy nie chce srebrnego???

 

Bo mi sie srebrny WRX podoba :) Prawde mowiac to kazdy mi sie podoba, srebrny, bialy, szary, czarny, niebieski, czarny i czerwony :)

 

Draznia mnie tylko zlote felgi w srebrnym STi, w innych STi trawie je.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Ojciec Założyciel

WRX 2005 ma istotnie zmienione przednie amortyzatory na "upside-down". Oczywiście nie są bezpośrednio przejęte z STi (WRX jest bardziej miekko zawieszony), ale system jest właśnie taki.

Ponadto zmniejszono kierownicę (rozmiar jak w STi), usztywniono układ kierowniczy (bardziej precyzyjny).

Kolor czerwony jest tylko na zamówienie indywidualne (trzeba ok 5 m-cy czekać)

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amorki w STi to zupelnie inna konstrukcja. Zwie sie to ze staropolska "up-side-down". Chodzilo o ograniczenie masy nieresorowanej poprzez odwrocenie amora.

Za autotelegraaf.nl (http://autotelegraaf.nl/vanonzeredactie/?id=30773):

"Op de WRX wordt nu ook de 'omgekeerde' schokdemper toegepast, zoals die reeds op het topmodel WRX STi standaard was."

Czyli: "Teraz w WRX (holenderskim) zastosowano amortyzatory typu 'odwroconego' takie jak dotychczas stosowano w topowym modelu STi"

 

Wiadomo, ze nie sa to do konca identyczne amorki, bo przeciez WRX to samochod "rodzinny". :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli już o New Subaro Sti 2007 i Mitsubishi Evo X 2007

to mam też odpowiednie fotki które już zamieszczałem

 

Ale od przybytku głowa nie boli a popatrzeć warto :roll:

 

Może to tak kultowe auta będą wyglądać za parę lat :idea:

 

Na tym zdjęciu (grafice komputerowej :P) Mitsu wygląda dużo lepiej, Nie ma tego chudego dołu bez spojlerów :) Z resztą nie warto chyab osądzać, które auto ładniej wygląda na podst. tych kilku zdjęć przodu auta, jeszcze wiele się może zmienić do 2007 :)

Pozdrawiam, Marcel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
No właśnie się zastanawiałem czy nie wrzucić tego do "Dla rozluźnienia atmosfery" :mrgreen:

 

Tam by się nadawało najlepiej - przecież to jest to samo "zdjęcie", z lekką modyfikacją, które Auto Express pokazał na chyba tydzień, czy dwa, przed pierwszymi zdjęciami realnego MY'06* i twierdził, że to zdjęcie oficjalne :twisted:.

 

 

* jak pewnie paru Forumowiczów pamięta, temat MY'06 śledziłem dość aktywnie :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

impreza był zawsze duzym samochodem, a więc nie mysle ze będzie wyglądac tak jak to na tej okładce, przed debiutem ostatniej tez sie dziwne zdjecia pojawiły

 

prawda autko fajne, ale gdzie wlot na masce? powinno wyjsc takie auto ale pod inną nazwą,

a impreza powinna byc dalej kontynuowana jako duuuze auto, to jest takie trochę szersze opel tigra...

 

ja wolę ostatnie modele imprez, no ale zalezy juz od gustu, moze wg Was jestem smieszny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jarmaj, to znaczy, że np. Porsche 911 Carrera S Cię nie interesuje ?! Ono jest większe (długość, szerokość) i cięższe od WRXa. :mrgreen:

Te dwa czy coś koło tego cm raczej nie robią wielkiej różnicy. Jakoś bym to przeżył.... :wink:

Jarku, a Skyline GT-R też jest za duży ?

O, i tu ćwiek.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...