Skocz do zawartości

Zimowe upalanie


Harvester

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 170
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

polatalem w koncu dzis na Imoli ale cholernie slisko bylo :twisted: . I kto tam tam cholerna opone postawil na luku, na moim idealnym torze jazdy :mrgreen:, dwa razy sie musialem ratowac :).

 

Hehe a miski przyjechaly akurat jak wychodzilem z zakretu a zobaczylem ich w przedniej bocznej szybie : :twisted:. Staneli tak ze nie dawalo sie ich omijac wiec wszyscy sie ewakuwali a im zostal caly tor :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udany spot :mrgreen: Specjalne dzięki dla Simona oraz ogorassa za przewiezienie na prawym. Emocje były :mrgreen: :mrgreen: :twisted: No i oczywiście pozdro i do następnego razu :wink: :mrgreen:
A kto Cię kurde przywiózł :?: :evil::mrgreen::mrgreen:

 

Ja potem jeszcze miśkom specjalnie przed nosem boczura zapiąłem :twisted:

Pozdrawiam wszystkich spotkanych, a wymieniał nie będę bo dużo nas było :twisted: :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście było dość ślisko. :twisted: Ale całkiem fajnie. :cool:

 

Pozdrawiam serdecznie spotkanych. :mrgreen:

 

Czy ktoś zna podobnie fajny plac ale dla odmiany na północy Wa-wy?

 

[ Dodano: Czw Sty 08, 2009 12:07 am ]

Harvester - a Ty nie zostawiaj samochodu z włączonym silnikiem, bo Ci ktoś kiedyś nim odjedzie. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem wstępny rekonesans na Imoli i był lód.

Ale to było zanim przyszła ta śnieżyca, która teraz jest :twisted::twisted:

 

No tak. Szkoda tylko, że łyżwy zostały w domu :wink:

 

Równie ślisko było na Cargo, do tego pozostawione dwa samochody na największym parkingu. O Skodach Felicjach, Polonezach i takich tam nie wspomnę :mad: .

 

Lepsza nawierzchnia była pod Realem/Obim na Ursynowie, ale tam praktycznie same ośki, całe mnóstwo i bardziej się trzeba było przed nimi ratować niż przed spotkaniem z kioskiem na koszyki. Miśki i tutaj przyjechały pobrać wpisowe na imprezę, bo jeszcze potem widziałem jak kilku gości ganiało, mimo, że dwa radiowozy stały na placu.

 

Na koniec odwiedziłem plac pod Leclerckiem (czy jak się to pisze). Mały ale jary :cool:

 

Przyznać się - kto ma jeszcze jakieś fajne miejscówki w Warszawie :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rpw, Że niby ktoś z was ? :neutral: :wink:

 

W końcu masz naprawdę fajną furkę więc pokusa jest duża. :mrgreen:

 

Ale pisząc bardziej serio, niech Ci to nie wejdzie w nawyk. :wink: Mojemu kumplowi kiedyś tak odjechali, jak stał metr od samochodu. :sad: Od tamtego czasu wszystkich ostrzegam jako Wujek Dobra Rada. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedzialem ze tak bedzie. :mrgreen: Pamietam, ze sam po pierwszej przejazdzce po suchym mialem lekko miekkie nogi z wrazenia. :grin:

Wsiadał tylko po to, żeby zobaczyć czy rzeczywiście tyle pali :wink: GTek to fajna maszyna :wink:

 

BTW za 80 zł zrobiłem dzisiaj 12 kilometrów :shock: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...