Skocz do zawartości

Zimowe upalanie


Harvester

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 170
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Siela, Od 20 do 21.30 byliśmy z DNLem i nowo (i nowym) poznanym użytkownikiem mstarem na Imoli, ale nikt więcej się nie pojawił.

 

Zrobiło się strasznie lodowisko niemniej było fajnie. :wink: W środe ma ponoć coś dosypać. W przypadku ewentualnej śnieżycy ustawiamy się gdzieś :?: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nie liczyl, ze Konsuela dotrze zazwyczaj na obiecankach sie konczy

 

Kaczuś !! przepraszam Cię moj drogi ale poznan-warszawa to troche inna trasa niz zyrardów -janki :) pozatym ja Cie kilkakrotnie odwiedzałam....(np.9 h w pociągu do Wałbrzycha, za co potem ciskałeś śledziami w mój namiot robiąc z niego sito) albo MTP, teraz twoja kolej. Pozatym racz pamietać że piłam z tobą piwo JAKO co już o czymś świadczy

:twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyspać jak śnieg ma padać ???? oj kolego nie prowokuj mnie żebym sama tam pojechała :cool:

 

to się nazywa motywacja :mrgreen:

 

[ Dodano: Wto Sty 06, 2009 4:56 pm ]

odtańczyć jakiś taniec śniegu?

 

ty lepiej nic tam nie tańcz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nie liczyl, ze Konsuela dotrze zazwyczaj na obiecankach sie konczy

 

Kaczuś !! przepraszam Cię moj drogi ale poznan-warszawa to troche inna trasa niz zyrardów -janki :) pozatym ja Cie kilkakrotnie odwiedzałam....(np.9 h w pociągu do Wałbrzycha, za co potem ciskałeś śledziami w mój namiot robiąc z niego sito) albo MTP, teraz twoja kolej. Pozatym racz pamietać że piłam z tobą piwo JAKO co już o czymś świadczy

:twisted:

 

No tak.. picie piwa JAKO to wielkie wyzwanie ;) Ja nie jestem tak do konca winny, w Wawie na Torwarze bylem ;)

Mysle, ze dobre spotkanie bedzie podczas Plejad w Ksiazu, bedziemy tak jakby "na swoim" terenie :twisted::twisted::twisted::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...