Skocz do zawartości

Zimowe upalanie


Harvester

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 170
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

...

Przyznać się - kto ma jeszcze jakieś fajne miejscówki w Warszawie :?:

M1 w Markach :idea:

Byłem tam pierwszy raz i muszę powiedzieć, że rzeczywiście jest nieźle.

Teren jest na tyle duży, że ciężko jest wyjeździć wszystko na lód.

Było sporo radości i zabawy, ale tragedie niektórych też nie ominęły :mrgreen: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko mi tez udało się dotrzeć i pośmigać następnym razem będe sie chciała wbić do jakiegoś czterołapa na prawy chociaż na chwilke (kto chętny?) :P, :cool: A tak na serio to pierwszy raz byłam na takim spotkaniu i napewno nie ostatni...mam nadzieję :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogorass, dzieki za oferte odpalenia, ale cosik nie zatrybiło wczoraj i sie nie dało z kabli odpalić...może za cienkie były, nie wiem. Kupiłem dziś nową baterię i jestem chętny na kolejne ślizganie. Po weekendzie będę znów w warszawie, więc może wtedy znów popada białe.

Moze następnym razem Marki, bo na imolę z Pragi, jest troche km do zrobienia jednak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M1 w Markach :idea:

Byłem tam pierwszy raz i muszę powiedzieć, że rzeczywiście jest nieźle.

Teren jest na tyle duży, że ciężko jest wyjeździć wszystko na lód.

Było sporo radości i zabawy, ale tragedie niektórych też nie ominęły :mrgreen: :wink:

ja tez przejezdzajac ok 22 wpadlem wczoraj pod M1 , pierwszy raz od nie pamietam jak dawna

dokladnie tak jak pisze MIKKI

warunki calkiem przyzwoite, naprawde duza ilosc miejsca, wiec mimo tego ze chetnych bylo wielu, miejsca nie brakowalo :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogorass, dzieki za oferte odpalenia, ale cosik nie zatrybiło wczoraj i sie nie dało z kabli odpalić...może za cienkie były, nie wiem. Kupiłem dziś nową baterię i jestem chętny na kolejne ślizganie. Po weekendzie będę znów w warszawie, więc może wtedy znów popada białe.

Moze następnym razem Marki, bo na imolę z Pragi, jest troche km do zrobienia jednak

Żaden problem. 3/5 rzutu beretem do Ciebie mam ;) A do piaseczna się w tych godzinach jedzie od nas całe 20 minut. Z powrotem 16, ale mnie jakiś wsiowy Accord podpuścił do przelecenia Puławskiej do Służewca raczej żwawo :mrgreen:

Moze następnym razem Marki, bo na imolę z Pragi, jest troche km do zrobienia jednak

ogorasss z pulaw jechal :P ale rzeczywiście moze warto do marek zagladnac jak posypie

Heh, z Pragi nie z Puław :P Ciekawe jest, że w szczycie korkowym, pewnie z Puław bym szybciej dotarł niż z Grochowa.

 

A

mamy 1 minutę ze ślizgu w kółko. Wybaczcie krótkość (i tak palce mi zamarzły) i słabość wybrania momentu (dosłownie 30s wcześniej dużo bardziej popisowo żeście się poruszali).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha jeszcze jedno ---> http://twojapogoda.pl/ostrzezenia.htm ---> woj.mazowieckie :lol: .

Okres: Od czwartku (8 stycznia) od godziny 12:00 do piątku (9 stycznia) do 20:00.

narazie cisza i spokoj, nie zanosi sie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powtarzal tylko niecenzuralne slowa na "k..." i na "o ja p..."
hahahaah znam to kiedyś mieliśmy co drive dla jakiś miłych ludzi z banku, do samochodu szli pewni siebie i wielce zadowoleni wychodzili lekko zmiętoszeni, zgięci w pół i zazwyczaj zieloni (jak mr.green :mrgreen: tyle że bez tego usmieszku) a i oczywiście cytowane słowa były prawie na każdym "onboardzie" pamiątkowym. :twisted:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...