Skocz do zawartości

Zimowe upalanie


Harvester

Rekomendowane odpowiedzi

Giełda kwiatowa na Broniszach - bardzo fajne miejsce, kiedyś jeździliśmy tam bardzo często. Co prawda 2 zakręty, ale za to bardzo szeroko (chyba 4 czy 5 pasów) więc można się trochę rozpędzić i iść naprawdę szeroko :D Niestety szybko pojawia się tam policja i często wlepiają mandaty bo jak się jeździ to trzeba kawałek pojechać pod prąd :/ ale polecam wszystkim o mocnych nerwach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 170
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 4 tygodnie później...

Dzisiaj na Imoli było nie za ciekawie. Za mało śniegu i szybko topniał. Za to kilka metrów dalej, przy outlecie - rewelacja. Po godzinie przyjechała jednak ochrona. Potem pojechałem sprawdzić nawierzchnię na Imoli, ale była już policja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś dziś ok. 20 - 21 śmiga w okolicach Piaseczna? Imola, outlet, inne opcje? Nawet Janki...

ktoś smigał w niedziele ok. południa po rondzie obok fashion house w piasecznie.

3x subaru + 1x evo - aż kolega w pracy doniósł, tak się bał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś dziś ok. 20 - 21 śmiga w okolicach Piaseczna? Imola, outlet, inne opcje? Nawet Janki...

ktoś smigał w niedziele ok. południa po rondzie obok fashion house w piasecznie.

3x subaru + 1x evo - aż kolega w pracy doniósł, tak się bał.

 

A CO DONIÓSŁ?

 

Niestety, to nie ja :) Byłem ok. 20 i na palcyku przyoutletowym... sprzątniety śnieg i czarny asfalt. Na imoli także bez rewelacji. Smętnie kręcił się stary merc 124 i tyle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...