Skocz do zawartości

Zimowe upalanie


Harvester

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!

 

Mam do was propozycje, żeby się spotkać i pojeździć jakieś czasówki jak będzie znowu sypać śnieg. Próby możemy sami sobie ustalić według upodobania. Stoper też się da zorganizować. Jedyne co nam potrzeba to kawałek otwartej równej przestrzeni, z której nikt nas nie wygoni i kilka samochodów.

 

Ja mogę zaproponować plac przy urzędzie gminy w Piasecznie, jednak gdy będzie nas dużo to zrobi się ciasno :roll:

 

Ktoś by był chętny, żeby sobie razem pojeździć, zmierzyć się, porozmawiać i ogólnie zespotować ???

 

Proponujcie miejsce, czas (najlepiej zaraz po jakiejś śnieżycy) i różne pomysły jakie wam do głowy przychodzą.

 

Według wp, jutro wieczorem na znów sypać. --> http://pogoda.wp.pl/miasto,warszawa,mid,1201290,mi.html

 

Co wy na to ?? :smile:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 170
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Proponujcie miejsce, czas (najlepiej zaraz po jakiejś śnieżycy) i różne pomysły jakie wam do głowy przychodzą.

Harvester, ja skromnie zaproponuje janki :wink: , z tego co widzialem pod urzedem w piasecznie jest niewiele miejsca.

Niestety do janek warto przyjechac dopiero ok 22, ale i tak wczesniej chyba za duzo nie napada :).

 

W razie czego sledze temat, bo gdziej jutro na pewno pojade, a zawsze to milej wsrod subaru :smile: a nie bmw :neutral:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MO, To będzie czystko dla fanu! Sama amatorka, dużo miejsca i wogóle. To tak tylko, żeby się sprawdzić, porównać i np. pomyśleć co zrobić, żeby następnym razem wyszło lepiej. Nie pękaj, ja też zupełnie fury nie ogarniam :roll:

 

Się spotkamy sie zobaczy jak się sprawa rozwinie :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Się spotkamy sie zobaczy jak się sprawa rozwinie :cool:
To żadne zawody, a jedynie próba, żeby jak capy po pustym placu nie jeździć i trochę ciekawiej było :wink:

 

Harvester, koszyki (a'la wozki sklepowe) mozna ustawic :) , jakby co koszyk ustapi a taka naturalna przeszkoda raczej nie :smile:

 

objezdzalem taki wozek dookola, spelnia swoja role i nie marudzi :)

To o której byśmy się umówili ? 23 ? Bo mówisz, że przed 22 nie ma sensu ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To żadne zawody, a jedynie próba, żeby jak capy po pustym placu nie jeździć i trochę ciekawiej było

 

dokladnie, trzeba sie rozwijac :). tez jestem amatorem :)

 

To o której byśmy się umówili ? 23 ? Bo mówisz, że przed 22 nie ma sensu ?

 

dzis podjechalem ok 21.15. W ciagu 20 min parking zrobil sie pustszy. od 22 mozna juz spokojnie sie bawic, na placu max jednorazowo bylo 4-5 samochodow, ale optimum to ok 3. Trzeba robic przerwy co ok 20 min na wyjazdy kinomaniakow, zeby niepotrzebnie nie stwarzac zagrozenia :).

 

Podsumowujac, 21.45 - 22.00 bedzie w sam raz, pogadamy, ustawimy przeszkody i bedziemy sie bawic :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę i ja około 22.15 - tak na 95% :razz:

 

Hej, jest tu ktos? W Piasecznie pod urzedem? W Piasecznie pamietam ze drifterzy kiedys trenowali pod Imola chyba jakas stara zajezdnia autobusowa tam byla, czy jest opcja zeby tam wjechac? Bo pod urzedem to słabo to widzę...

 

K..wa gdzie tu mozna pojezdzic? Nie znacie jakiejs tajemniczej drogi prowadzacej na barborkowy OS Żerań? Dzisiaj sie dowiedzialem ze jest tam jakas opcja i da się jednak wjechac...?

 

piter_s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, jest tu ktos? W Piasecznie pod urzedem? W Piasecznie pamietam ze drifterzy kiedys trenowali pod Imola chyba jakas stara zajezdnia autobusowa tam byla, czy jest opcja zeby tam wjechac?

 

Wracam stamtad, jest polozony szlaban i lesne dziadki pilnuja. Pewnie za jakas minimalna oplata w celu zakupy lekow na plukanie gardla na chwile go podniosa :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, jest tu ktos? W Piasecznie pod urzedem? W Piasecznie pamietam ze drifterzy kiedys trenowali pod Imola chyba jakas stara zajezdnia autobusowa tam byla, czy jest opcja zeby tam wjechac?

 

Wracam stamtad, jest polozony szlaban i lesne dziadki pilnuja. Pewnie za jakas minimalna oplata w celu zakupy lekow na plukanie gardla na chwile go podniosa :wink:

 

Ja mam tam troche daleko ale zaraz spadam na taka miejscowke, gdzie Modlinska odbija od Torunskiej i pod spodem pod wiaduktem jest duzy parking/plac gdzie chyba kiedys kajoty sie odbywaly, jest sporo wysp i kraweznikow, wiec lus jak dla mnie... Zapraszam jak ktos ma chec od 23 powinienem tam byc do rana, chyba ze snieg wyjezdze :)

 

piter_s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tam troche daleko ale zaraz spadam na taka miejscowke, gdzie Modlinska odbija od Torunskiej i pod spodem pod wiaduktem jest duzy parking/plac gdzie chyba kiedys kajoty sie odbywaly, jest sporo wysp i kraweznikow, wiec lus jak dla mnie... Zapraszam jak ktos ma chec od 23 powinienem tam byc do rana, chyba ze snieg wyjezdze :)

 

piter_s

 

moze jutro wieczorem jak bedzie jeszcze snieg cos tu mozna bedzie ogarnac - ja juz dzisiaj nie dam rady ale co Ty na jutro wieczorem :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...