Skocz do zawartości

Kupiłem Legacy!


aflinta

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich :)

Po kilku miesiącach poszukiwań udało mi się nabyć srebrne Legacy 2.0 GL - to mój pierwszy szuwarek :) Dziękuję wszystkim za pomoc okazaną przy poszukiwaniu autka, szczególnie dla Golfstroma za pofatygowanie się do komisu na drugim końcu Polski, oraz dla Dyrekcji za odpowiedzi na nurtujące mnie pytania oraz pomoc przy zorganizowaniu przeglądu :) Teraz jadę na 500km jazdę testową - i wyjdzie czy mam auto do jazdy, czy auto skarbonkę :)

 

Pozdrawiam

 

Artur

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję zakupu. Na pewno bedziesz zadowolony, tak ja ze swojego!

I oczywiście zapodaj zdjęcia jak najszybciej.

Gratulacje!

 

Dziękuję :) Oczywiście fotki zapodam jak tylko jakiegoś cyfrowego aparata dorwę, więc pewnie będzie to w okolicach połowy przyszłego tygodnia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje... to super wozik. Napewno bedziesz z niego zadowolony... jak ja ze swojego.

 

Pozdrawiam.

Adimas

 

P.S. No i przy okazji wyszło że to forum to najlepszy doradca. Pozdrowienia dla Matki Forumowej, dzięki której ja kupiłem swoje 2.0 GL. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :)

Po kilku miesiącach poszukiwań udało mi się nabyć srebrne Legacy 2.0 GL

 

 

Proszę przyjąć także moje gratulacje :D .

Hmmm, ja także rozglądam się coraz bardziej intensywnie za jakimś "szuwarkiem". Śledziłem uważnie Twoje poszukiwania najpierw wątek w dziale Kupię/Sprzedam potem w Pytniach do Dyrekcji by w końcu z wielką radością przeczytać Wielki Finał (no może mały finalik - bo jeszcze bez zdjęć) na głównym Forum.

Jeśli mógłbym prosić o parę słów jak wyglądała wizyta w ASO Subaru, czy coś szczególnego udało się wyłapać? Rozumiem, że auto zrobiło dobre wrażenie skoro zostało zakupione, ale czy były wymierna podstawy do negocjacji ceny? Jeśli to nie sekrecik, to zapytam wprost za ile w dzisiejszych czasach można kupić srebrne Subaru Legacy 2.0 GL z 1996r i przebiegiem 140 tyś. km, aby uszczegółowić załóżmy, że rzecz cała dzieje sie gdzieś w Polsce dajmy na to w Krakowie?

 

Pozdrawiam i szerokiej drogi, a ja cóż póki co dalej będę się oglądał za Subarkami na ulicy. Czy wszyscy użytkownicy tego Forum też tak mają?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za gratulacje :) Zrobiłem od soboty jakieś 600 km nabytkiem i w zasadzie wszystko jest OK :)

 

Teraz czeka mnie wizyta w warsztcie by pozmieniać życiodajne płyny, przeczyścić styki/wymienić żarówki podświetlania przełączników na środkowej kolumnie, to samo z przeciwmgielnymi na tylnych drzwiach i ogrzewanie szyby. Potem kolejny arsztacik i przekładak instalacji dźwiękowej z cienkiego do szuwarka :) bo niestety ciężko porównać jedno z drugim :) Kolejny krok to zakup rolety do bagażnika, bo dziwnym trafem odparowała gdzieś między pierwszym a drugim właścicielem. Reszta wygląda OK :)

 

Jak już wspominałem autoko to Legacy 2.0 GL z 1996 roku, 116km, ręczna skrzynia, bez klimatyzacji, bez weluru na fotelach (fotel kierowcy zaczyna się przecierać) i z szyberdachem. Kolorek srebrny.

 

Jeździ się zajebiście (oczywiście nie porównuję tylko do cienkiego, ale do innych większych autek - nubira, sierra, mercedes W124, golf TDI i jeszcze kilka innych tam po drodze było). Trakcja na śliskim robi wrażenie :) Dzisiaj rano byłem w SIP celem zakupu firmowego breloczka (pozdrowienia dla załogi) no i jak się z SIP wyjeżdża to jest taki fajny śliski podjazd, akurat około gdz 9:00 był totalnie zablokowany, bo kto się zatrzymał zwykłym autkiem to już ruszyć nie mógł i musiał pchać :) No i nieskromnie przyznam, że z niekłamaną satysfakcją majestatycznie przejechałem obok, nie kręcąc za wysoko silnika i nawet nie poczułem że pod kołami mam takie śliskie podłoże - wyrazy szacunku dla Japońskich inżynierów.

 

Za chwilkę zacznę starania o jakiś cyfrowy wynalazek by fotki na forum zapodać :)

 

Pozdrowienia dla Wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarypiaste autko :!: :!: Gratulacje.Na pewno będziesz zadowolony :D Ja z kazdym dniem utwierdzam się w przekonaniu że dokonalismy najlepszego wyboru,kupując subaryny :D :!: Zwłaszcz o tej porze roku możemy to odczuć.Żebyś zawsze dojechał nim tam gdzie zmierzasz :!: :!: :!: Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarypiaste autko :!: :!: Gratulacje.Na pewno będziesz zadowolony :D Ja z kazdym dniem utwierdzam się w przekonaniu że dokonalismy najlepszego wyboru,kupując subaryny :D :!: Zwłaszcz o tej porze roku możemy to odczuć.Żebyś zawsze dojechał nim tam gdzie zmierzasz :!: :!: :!: Pozdrawiam :D

Gdybyś zobaczył gdzie dojechałem w środę wnocy i przez jakie zaspy się mój foryś niczym pług przebił to byś się dopiero ździwił. Duży respekt. No i zrobił to z pewnym luzem a śniegu było miejscami na wysokość maski tak że po przedniej szybie to odkopywane mocno zapodawało było :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...