Skocz do zawartości

Szyba przednia kierowcy


acidrulez

Rekomendowane odpowiedzi

A sprawdzałeś w ASO ?? Pytam z ciekawości bo w moim przypadku mieli praktycznie od ręki szybę do Forka ale była droższa niż nieoryginalna. Myślę, że zapytać warto. Jeśli nie to pozostają Ci nieautoryzowane serwisy naprawy szyb ale na jednym takim kiedyś zdrowo się przejechałem. W ASO przynajmniej masz gwarancję na to co robią :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AutoGlass Jaan

W dokładnie takim samym zakładzie (zbieżność nazw ? ) robiłem na śląsku Audi i spartaczyli robotę bo po pierwszym deszczu miałem samochód do suszenia i chłopaki zablokowali mi wyjazd na Słowację. Zakład, który po nich poprawiał trochę się napracował zanim doprowadził to do porządku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dokładnie takim samym zakładzie (zbieżność nazw ? ) robiłem na śląsku

 

to nie przypadek, bo oni mają sieć zakładów w całej polsce... ja robiłem u nich w katowicach i też mi spaprali robote, musialem przyjezdzac do poprawki bo mi uszczelka z szyby wyskoczyła itd. przynajmniej za to daja gwarancje bezterminową i poprawki są w cenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z reguły przednie szyby występują jako tzw. zamienniki, nie jest dla nikogo tajemnicą, jest masa profesjonalnych firm je wymieniających , natomiast tylne oraz drzwiowe raczej nie, pozostaje raczej ASO lub używane -oryginalne z rynku wtórnego, czyli allegrogo, szroty itp :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na pewno sie traci, jak przy kazdej szkodzie... ale czasem sie moze opłacić

Pewnie gdyby szyba kosztowała jakieś ogromne pieniądze to też zdecydował bym się skorzystać z AC. Tym bardziej, że na naszych drogach bardzo łatwo nabawić się kolejnego pęknięcia. Nie umiem policzyć ile łącznie przednich szyb wymieniłem we wszystkich autach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym bardziej, że na naszych drogach bardzo łatwo nabawić się kolejnego pęknięcia. Nie umiem policzyć ile łącznie przednich szyb wymieniłem we wszystkich autach.

_________________

W Subaru mi poszła w tydzień jak do Polski przypłynęło :roll: Wcześniej półtora roku nic........... :evil:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie gdyby szyba kosztowała jakieś ogromne pieniądze to też zdecydował bym się skorzystać z AC. Tym bardziej, że na naszych drogach bardzo łatwo nabawić się kolejnego pęknięcia

 

no, skoro w aso subaru chca 2000 jak koledzy piszą (?) - chyba lepiej robic z AC, zwlaszcza ze slusznie piszesz - za chwile mozna miec znowu do wymiany. a najlepiej to miec ac w opcji bez utraty znizek, wtedy mozna wymieniac do woli :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

Czy w przypadku Legacy/Outbacka 98-03 jest jakaś różnica między szybami przednimi :question: Chcę wymienić i dla porządku wolę zapytać. Czy szyba od anglika, jeśli ma ogrzewanie piór wycieraczek to ma je tylko w miejscu spoczynku czy na całej szerokości :question:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...