Skocz do zawartości

Jakie radio w subaru macie ?


Felix

Rekomendowane odpowiedzi

Noszę się z zamiarem kupna radia do Subaru .... Mam dwa pytania co macie u siebie w subarynach ?

Jakie radio byście wybrali do deski subaru 03r. Mowa o czerwonych zegarach i całym podświetleniu . Normalnie przeglądam allegro i jakieś strony internetowe i zgłupiałem do reszty .... Kiedyś sony wypuściło taki model kameleon . Pasował by do ciemnego licznika i zegarów defi podczas postoju harmonizował by się z całym wnętrzem . Natomiast jak zobaczyłem jakie ma podświetlenie to :roll: masakra . Macie jakieś pomysły ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 57
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Blaupunkt miał radyjko z możliwością ustawienia dowolnego koloru wyświetlacza. Pioneer też ma jeden model z możliwością wyboru. Pioneer'a bardzo polecam ! A jeśli chodzi o kolor obudowy to chyba będzie ciężko coś do deski dopasować. Przeważają czarne i srebrne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w Subaru mam radio Subaru równie brzydkie jedno jak i drugie
e, nie jest aż tak źle. Póki co nie uciekamy na jego widok :razz:

 

Ja też posiadam oryginalne radyjo, mi jak najbardziej odpowiada, jak potrzebuje to gra, jak nie, to nie, nawet jakąś zmieniarkę CD posiada i w samochodzie mi tyle wystarczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RafalW, kawał czasu na forum nie byłeś albo się nie ujawniałeś ostatnimi czasy :)

 

Niebieski wyświetlacz miałem w Pugu (niebieskie nadwozie i całe wnętrze niebieskie) i pasowało fajnie ale kiepsko na nim widać. Przynajmniej ja mam takie odczucia. :) Dlatego zawsze doradzam sprawdzenie czy wyświetlacz będzie wystarczająco czytelny :) Bo potem na zbyt długo przykuwa uwagę kierowcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wezme na razie pionka ma dość wyraziście czerwony podświetlacz co daje efekt jednolitości świetlnej
Jak jeszcze nie wziąłeś, to weź Alpine, ten model: http://www.alpine.com.pl/home/products/ ... cde-9880r/ ma regulowane podświetlenie zielone i czerwone.
Pasował by do ciemnego licznika i zegarów defi podczas postoju harmonizował by się z całym wnętrzem
Mam taki i jestem bardzo zadowolony. Mam też Defi, ale z zielonym podświetleniem - wszystko się idealnie harmonizuje :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wezme na razie pionka ma dość wyraziście czerwony podświetlacz co daje efekt jednolitości świetlnej
Jak jeszcze nie wziąłeś, to weź Alpine, ten model: http://www.alpine.com.pl/home/products/ ... cde-9880r/ ma regulowane podświetlenie zielone i czerwone. Mam taki i jestem bardzo zadowolony. Mam też Defi, ale z zielonym podświetleniem - wszystko się idealnie harmonizuje :wink:

 

jakie koszta takiego radia ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felix, a masz zmienione podswietlenie elementow sterowania wentylacji? bo jak w kazdym japonskim wynalazku zegary masz pomaranczowe a pokretla od klimy i radio zielone (przynamniej w imprezie)

 

ps.

mam Alpine z zielonym i bursztynowym podswietleniem i zielone jest zdecydowanie bardziej czytelne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felix, a masz zmienione podswietlenie elementow sterowania wentylacji? bo jak w kazdym japonskim wynalazku zegary masz pomaranczowe a pokretla od klimy i radko zielone (przynamniej w imprezie)

 

ps.

mam Alpine z zielonym i bursztynowym podswietleniem i zielone jest zdecydowanie bardziej czytelne

 

oooo siet pozmieniałem zegary defi są czerwone a reszta zieleń . musze to zgłosić dla p.mechanika by coś z tym zrobił bym nie miał czerwonych zielonych podświetleń w aucie. W sumie święta choinka migająca heheheeh jak znalazł :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Absolutnie popieram :!: Niedawno szukając nowego radia zdecydowałem się w końcu na jakiegoś taniego Alpine i powiem tak - jeśli tak gra jakiś tani Alpine, to nie wiem co musiałoby się zdarzyć, żeby następnym radiem miało być jakieś inne... Oprócz wyższego modelu, oczywiście :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam Alpine z zielonym i bursztynowym podswietleniem i zielone jest zdecydowanie bardziej czytelne
Jabar, w tym modelu, o którym pisałem (nie wiem jaki Ty masz) jest regulacja wyświetlacza (kontrast, jasność, itd.) co dużo daje. Anyway - jest wybór - albo pod zegary albo pod klimę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam cda 9856R reglacja kontrastu nic nie daje bo cyferki na przyciskach sa tak male ze z bursztynowym podswietleniem sa calkowicie nieczylelne - a z zielonym o dziwo jest lepiej (duzo),

 

oczywiscie sam wyswietlacz jest czytelny w obu kolorach

 

Niewazne jak wyglada - gra niesamowicie (oczywsicie z Focalami i wyciszeniem drzwi)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbigniew B., za klasyka do klasyka dałbym i pincet ale widze że już po gwarancji a gdzie ja na aftermarkecie lampy do tego dostane? :mrgreen:

 

 

 

 

w temacie, miałem Clariona i zamieniłem na JVC... porażka niestety :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w temacie, miałem Clariona i zamieniłem na JVC... porażka niestety :???:

 

Ja zawsze miałem Alpine'y od kultowego 7944R przez CVA-1005 i kilka tanich odtwarzaczy CD. Ostatnio zkuszony niską ceną kupiłem JVC AVX-800, jeszcze go nie podłączyłem, ale mam nadzieję że nie będzie porażki :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zkuszony niską ceną

 

zrobiłem podobnie aby tylko zakryc dziure po Clarionie, jako zaślepka sprzęt spełnia swoja role :cool:

 

 

kupiłem JVC AVX-800

 

niska półka to to nie jest więc życzę aby się dobrze spisywało :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...