Skocz do zawartości

Transport Kotów. Forester :-)


ssz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 54
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

dlaczego chcesz go krzywdzić i wozić w bagażniku :roll: :wink: .

 

:-)

 

głównie dlatego, że nie mam pewności jak kot zareaguje na przeszywający nagły klakson tir`a:

a. skoczy mi na głowę i wbije pazury w czoło,

b. wskoczy mi na łydkę prawą i wbije pazury,

c. wskoczy mi na kierownicę,

d. wskoczy na żonę a żona strzeli mi z łokcia w skroń,

e. i tak dalej....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

głównie dlatego, że nie mam pewności jak kot zareaguje na przeszywający nagły klakson tir`a:

a. skoczy mi na głowę i wbije pazury w czoło,

b. wskoczy mi na łydkę prawą i wbije pazury,

c. wskoczy mi na kierownicę,

d. wskoczy na żonę a żona strzeli mi z łokcia w skroń,

e. i tak dalej....

To może żonę do bagażnika :mrgreen:
Będzie się głośniej darła od kota.

Znajdzie zdecydowanie szybciej wyjście z bagażnika niż kot.

Po wyjściu strzeli z łokcia... nie, nie z łokcia, strzeli z kolana w krocze.

:twisted:

Nie no, umarłem ze śmiechu :mrgreen::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

głównie dlatego, że nie mam pewności jak kot zareaguje na przeszywający nagły klakson tir`a:

a. skoczy mi na głowę i wbije pazury w czoło,

b. wskoczy mi na łydkę prawą i wbije pazury,

c. wskoczy mi na kierownicę,

d. wskoczy na żonę a żona strzeli mi z łokcia w skroń,

e. i tak dalej....

To może żonę do bagażnika :mrgreen:
Będzie się głośniej darła od kota.

Znajdzie zdecydowanie szybciej wyjście z bagażnika niż kot.

Po wyjściu strzeli z łokcia... nie, nie z łokcia, strzeli z kolana w krocze.

:twisted:

Nie no, umarłem ze śmiechu :mrgreen::lol:

 

Zawsze możesz spróbować żonę z kotem do bagażnika :twisted: :wink: :mrgreen: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szelki +smycz

 

Mój się z szelek wyplątał kiedyś na spacerku, później go szukałam 2 godziny :roll: , szelki to też doraźne rozwiąznie, jak się kot przestraszy to nie ma siły.

 

Temat zmierza w niebezpiecznym kierunku, jaby co to powiadomię TOnZ :twisted: :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kotoju podac neospazmine, ziolowe i tegeesowe a koty to wpierniczaja jak gupie - ja tak swoje traktuje przed sylwestrem dostaja po lyzce neospazminy i spiom nie zwracajac uwagi na petardy

 

a psy smierdzom tak ze nie idzie wytrzymac - najgorzej jak somsiadka moja wsiadzie do windy z goldenem po spacerze w deszczu - smrod taki ze wysylam winde na ostatnie pietro i czekam na druga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a psy smierdzom tak ze nie idzie wytrzymac - najgorzej jak somsiadka moja wsiadzie do windy z goldenem po spacerze w deszczu - smrod taki ze wysylam winde na ostatnie pietro i czekam na druga

To jeszcze mały pikuś, ja mam buldoga francuskiego :???: . W domu musieliśmy ją wyeksmitować do osobnego pomieszczenia, ale jak "zasunie" w samochodzie to dosłownie w oczy szczypie :shock: .

Masakra, weź tu człowieku zrób rodzinie prezent, a potem żyj pod jednym dachem ze smierdzielem :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kotoju podac neospazmine, ziolowe i tegeesowe a koty to wpierniczaja jak gupie -

 

O widzisz . Mogło chodzić o neospasminę a nie o tusipect.Dawno już kota upijałem i mogłem się pomylić. Jak sobie jaja robiłem ze swojego bardzo starego kota.Co by go kości nie bolały polewałem mu i zachowywał się jak żółtodziób. :lol:

 

Raczej stresu zero.Byłby skłonny wpierdzielić psu :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w temacie chcialem zadać 2 małe pytania, bo od niedzieli mam psa :

 

1). Co to jest ta neospasmina, na co to jest i gdzie to sie kupuje ?? Bo moj kot panicznie boi sie nowego przybysza i moze by mu to zapodac i wtedy sie skumplują ? Da to coś ??

 

2). Muszę kupić gumę do bagaznika forka zeby siersc zostawala na niej a nie wczepiala sie w tapicerke- lepiej taką z allegro co to jakis producent robi do wszystkich aut czy orginalną subaru ? Ta orginalna jest w czyms lepsza oprocz tego ze bardziej dzezi, trendi, kaczi i wogole cool ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale zluzuje troche jak to lyknie ?? Bedzie z psem ziomal czy bedzie sie nadal burzył ?? :)

 

jezeli kot dorosly a pies mlody to sie powinny dogadac za jakis czas - nie bedzie to szybko na pewno

 

moje kotki sie do siebie dostrajaly jakies 2 tygodnie - a i tak sie czasmi tluka jeszcze po 4 latach

 

Majkel - ROTFL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie koty i psy były od zawsze w domu,takich przyjaźni było mnóstwo.Koty bawiły się z psami, spały a nawet jadły razem co już jest najwyższa przyjaźń choć bywało różnie.

 

Do tego stopnia,że kocica okociła się w psiej budzie , suka nosiła kocięta i wogóle jaja jak berety,

 

To naprawdę sielski widok jak pies bawi się z kotem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak w temacie "współżycia" psa z kotem. W sobotę 29 listopada przybłąkała mi się do firmy bezpańska kotka. Wiek ok 4 miesiące. Nie miałem sumienia jej zostawić więc stała się kolejnym domownikiem.

Mamy w domu suczkę. Ma niecałe 3 lata. To zdjęcie zostało zrobione równy tydzień od pojawienia się kotki w domu :grin:

2272e865df7e787cm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...