Skocz do zawartości

"Adrenalina we włosach" 23 listopad Tor Słomczyn !


Gracowy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 323
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam,

 

Pozwólcie, że napiszę w telegraficznym (punktowym) skrócie, bo emocji dużo, a czasu mało. :wink:

 

Po pierwsze, podziękowania dla Gracowego za świetną imprezę i szczytny cel. Było super! Także grande szacun. :wink:

 

Po drugie, podziękowania dla wszystkich uczestników. Było bardzo miło z Wami pojeździć, poznać nowych forumowiczów i ponownie zobaczyć już znanych. :mrgreen:

 

Po trzecie, Michael, przykro mi z powodu Twojego samochodu. Żeby chociaż o bandę na torze, to przynajmniej miałbyś z tego fun. A tak... :sad:

Przemeq, mam nadzieję, że Twój Legaś też się szybko wyleczy.

 

Po czwarte, vergette miło było Cię znowu spotkać i gratuluję przejazdu z QHR. :mrgreen:

W prezencie, przesyłam krótkie filmiki z tej jazdy:

 

http://pl.youtube.com/watch?v=avkSTHYmfIA

http://pl.youtube.com/watch?v=3M3yLvDbzF0

http://pl.youtube.com/watch?v=wySX-pEFckA

 

Po piąte, przesyłam inne filmiki z Adrenaliny:

 

http://pl.youtube.com/watch?v=EtawAcFau9s

http://pl.youtube.com/watch?v=ibypnwZW93I

 

Po szóste, jeśli chodzi o reakcję samochodu, to mam to samo co Wy. Od 70 km/h zaczyna się mega trzęsienie samochodem. Powyżej 120 km/h nie da się praktycznie jechać.

 

W związku z tym mam pytanie :arrow: gdzie to umyć :?: Czy normalna myjnia da radę? Czy muszę od razu jechać do serwisu? Samochód będzie z tym stał jakieś 24h, mam nadzieję, że mu to bardzo nie zaszkodzi. :?:

 

Po siódme, raz jeszcze ukłony, za spędzenie z Wami tak miłego dnia. :mrgreen:

Pozdrawiam serdecznie. :mrgreen:

 

Ps. Jeśli chodzi o zrzutkę na PS2, to wpłaciło mi $ jakieś 5 osób. Ci którzy mnie nie znaleźli, a chcieliby się dorzucić, proszę o PW. Podam numer konta do wpłat. Mam nadzieję, że nasz wspólny prezent będzie dobrze służył i przyniesie dzieciom dużo radości. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Po trzecie, Michael, przykro mi z powodu Twojego samochodu. Żeby chociaż o bandę na torze, to przynajmniej miałbyś z tego fun. A tak... :sad:

 

Jedyne co mnie podnosi na duchu, to że nie ja będę musiał za to zapłacić :???:

 

A tak poza tym to miło było wreszcie poznać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michael, coś poważnego? Ktoś ci przykiełbasił na drodze? Szczerze to wolałbym taką opcje niż samodzielny kontakt z bandą. :mrgreen: Żeby sam zderzak dostał a tu jeszcze blacha, ehhh :mad: ale i tak frajda była nieziemska. :!:

 

 

Przemeq co się stało z turbodziadem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michael, coś poważnego? Ktoś ci przykiełbasił na drodze? Szczerze to wolałbym taką opcje niż samodzielny kontakt z bandą. :mrgreen: Żeby sam zderzak dostał a tu jeszcze blacha, ehhh :mad: ale i tak frajda była nieziemska. :!:

 

 

Przemeq co się stało z turbodziadem?

 

Kolega nasz forumowy podczas cofania na parkingu na Słomce strzelił mnie w tylne drzwi. Do wymiany na nowe. Pech :neutral:

 

Przemqowi chyba dyfer wysiadł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michael, jak tylko drzwi to no stress tylko trzeba dobrze szybępotem wyregulować.

 

Wygląda na to, że tylko drzwi - kolega jak mnie cmoknął miał chyba z 5 km/h na liczniku, więc raczej dalszych zniszczeń nie ma. (Poza plastikową uszczelką pod progiem, która się połamała).

 

A na co zwrócić im uwagę podczas regulacji szyby?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michael, zeby to zrobili zgodnie z manualem, jest to cholernie skomplikowane, jak przeczytałem jak to się robi to mało nie osiwiałem. Chyba najbardziej porąbana rzecz w Subaru. a potrafi być tak że wszystko nowe, nowe uszczelki nowa szyba, wyregulowane wg. manuala a i tak świszczy ;)

Z moich doświadczeń lepiej zrobić tak żeby sie ciut cieżej zamykały ale nie świszczały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michael, coś poważnego? Ktoś ci przykiełbasił na drodze? Szczerze to wolałbym taką opcje niż samodzielny kontakt z bandą. :mrgreen: Żeby sam zderzak dostał a tu jeszcze blacha, ehhh :mad: ale i tak frajda była nieziemska. :!:

 

 

Przemeq co się stało z turbodziadem?

 

Kolega nasz forumowy podczas cofania na parkingu na Słomce strzelił mnie w tylne drzwi. Do wymiany na nowe. Pech :neutral:

 

biorąc pod uwage to jak wyglądały szyby po przejeździe toru, to było całkiem do przewidzenia. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michael, zeby to zrobili zgodnie z manualem, jest to cholernie skomplikowane, jak przeczytałem jak to się robi to mało nie osiwiałem. Chyba najbardziej porąbana rzecz w Subaru. a potrafi być tak że wszystko nowe, nowe uszczelki nowa szyba, wyregulowane wg. manuala a i tak świszczy ;)

Z moich doświadczeń lepiej zrobić tak żeby sie ciut cieżej zamykały ale nie świszczały.

 

Hmmm... No dobra, zwrócę uwagę temu kto będzie to robił. Jak będzie źle to posiedzi nad tym, aż do skutku ;-) Dzięki za radę Az, masz u mnie pomuka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michael, jak tylko drzwi to no stress tylko trzeba dobrze szybępotem wyregulować.

 

Nie zakładajmy z góry tej opcji... jutro wszystko sie okaże jak zerknie na to fachowiec... a my ni mnie jesteśmy...

 

Michael... Sorki raz jeszcze... no nic nie widziałem przez to błotko na aucie...:(

 

 

 

Co do imprezy....

BYŁO POPROSTU WYSMIENICIE!!! -do tego pechowego wsteka:(

 

 

Podziękowania dla wszystkich biorących udział:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michael, jak tylko drzwi to no stress tylko trzeba dobrze szybę potem wyregulować.

 

Nie zakładajmy z góry tej opcji... jutro wszystko sie okaże jak zerknie na to fachowiec... a my ni mnie jesteśmy...

 

Michael... Sorki raz jeszcze... no nic nie widziałem przez to błotko na aucie...:(

 

No szybę na pewno trzeba będzie regulować, bo przecież przekładamy ją do drugich drzwi.

 

Co do sprawy, no to trudno się mówi. Wypadek przy pracy miałeś. Jak odbiorę dobrze zrobioną furę od lakiernika to zapraszam na piwko ;-)

 

BTW - Dobrze, że JackyX nie przyjechał, bo jakby to na niego trafiło to wielomiesięczne poszukiwania nietkniętego GT-ka właśnie szlag by trafił :twisted::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni , napiszę krótko jesteście boscy :!:

Prezenty zajmują mi pół pokoju gościnnego i jestem w grubym szoku ile serca każdy z Was włożył w ich zakup i przygotowanie :shock: :!:

15scie minut wnosiłem je z Forka do domu a to tylko pierwsza część prezentów.

 

Jutro planuję razem z Gracową popakowac wszystko w kartony i najdalej we wtorek zawieźć wszystko dzieciakom. Jeżeli jesteście chętni towarzyszyć nam zapraszam, wspólnie ustalimy godzinę i wspólnie przekażemy wszystkie prezenty ....co Wy na to ?

 

Ciesze się, że pogoda dopisała :roll: i mogliście pierwszy raz w tym roku poganiać trochę po śniegu :twisted:

Przy okazji przepraszam Wszystkich, których dotknęły moje uwagi, srogie uwagi dotyczące zachowania na torze, ale... to co było dzisiaj najważniejsze dla mnie to zebranie jak największej ilości prezentów dla dzieciaków oraz bezpieczeństwo Wasze i waszych aut.

 

Mam nadzieję, że Wszyscy wyjeździli sie do woli !

Przy okazji muszę w tym miejscu podziękować kilku osobom, które bardzo mocno zaangażowały się w ta akcję :

Tomek Kuchar i cały jego team :!: , który pracował ostatnio non stop w dzień i w nocy tylko po to aby rajdowy Subarak był gotowy na ten weekend !

Chłopakom z agencji Human Ad !

Pawłowi aka Szkudiemu, szalonemu kierowcy Land Rovera, który z przyjemnością wyciągął wszystkich zakopanych z narażeniem zycia, a jak się na koniec okazało też z narażeniem auta :???:

Gracowej i mojej córeczce Poli za inspiracje i pomoc w przygotowaniach

Forum Subaru za to, że ma tylu wariatów z wielkim sercem :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gracek, wierz lub nie ale większa przyjemnością niż jazda po torze była możliwość sprawienia komuś przyjemności. Chłopie cały dzień na tym zimnie, stałeś tam dla większego celu i zdzierałeś głos przez megafon. Naprawdę jestem dumny, że są tacy wśród nas. Naprawdę jesteś strasznie życzliwym człowiekiem. Więcej takich, a jeszcze coś z tego kraju będzie :) Keep up the good work!

 

Opowiadałem dzisiaj Vero w samochodzie, powiem jeszcze raz Wam. Jak byłem mały w okolicach świąt ojciec zawsze mi mówił, że większą przyjemnością jest dawać prezenty, niż otrzymywać. Wtedy mój umysł dziecka nie był w stanie tego pojąć, ale chwile takie jak ta uświadamiają mi co to naprawdę znaczy. Akcja naprawdę fantastyczna, cały czas jestem pod wrażeniem i opowiadam wszystkim znajomym.

 

Z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że jeszcze na żadnej imprezie motoryzacyjnej nie bawiłem się tak jak dziś, a na kilku już z pewnością byłem.

 

BTW - jeśli można to z wielką przyjemnością bym z Wami pojechał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...