Skocz do zawartości

"Adrenalina we włosach" 23 listopad Tor Słomczyn !


Gracowy

Rekomendowane odpowiedzi

Gracowy, impreza rewelacyjna, pomimo piekielnego zimna - atmosfera była gorąca, wspaniały cel jej przyświecał... no i wrażenia z jazdy z Tomkiem Kucharem na prawym do tej pory przyprawia mnie o mocniejsze bicie serca :cool:

 

 

Po czwarte, vergette miło było Cię znowu spotkać i gratuluję przejazdu z QHR. :mrgreen:

W prezencie, przesyłam krótkie filmiki z tej jazdy:

 

Mi również było bardzo miło, wrażenia z przejazdu bezcenne... i za miły prezent dziękuję :cool:

 

 

Simon1 dzięki jak zawsze za transport, miłe towarzystwo i prawy :wink:

 

 

MaciekSubru również thx za prawy i czekam na fotki :smile:

 

 

Godlik wdzięczność za czapkę obowiązującą na torze :wink:

 

 

oraz wszystkim forumowiczom, za wrażliwość serca i hojność... oby więcej takich imprez :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 323
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

DNL-ku kochany czekamy na zdjęcia z niecierpliwością :mrgreen:

a więc proszę:

http://picasaweb.google.com/michal.dehn ... zyn2311Cz1

http://picasaweb.google.com/michal.dehn ... zyn2311Cz2

 

wywaliłem nieostre, i mocno się powtarzające. Ciężko jednak przez tyle godzin strzelając się nie powtarzać. Jedne mniej udane, inne trochę bardziej. Nie chce mi sie bawić w jakieś selekcje, bo potem będzie milion pytań, czy nie ma więcej zdjęć samochodu XXX albo xxx :)

więc: mata, bierta i róbta z nimi co chceta :)

 

początkowe mogą być nieostre, bo strasznie wiało, a z manualnym obiektywem ciężko się dogadać jak się łzawi z prawego oka.

 

ps.

Spójrzcie na kierunek poruszania się Przemqa i zadymę jaką robił na torze...może jakieś paski w nagrodę :twisted::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pooki na nich nie zarabiasz spoko :)

A jeśli zaczniesz zarabiać na moim wymarznięciu, bolącym przedramieniu i aparacie oraz kurtce pokrytej warstewką tego, co na waszych subarakach nie jest warstewką ino skorupą :) SPOTKASZ SIE Z MOIM PRAWNIKEM :D :D

 

Napisałem powyżej: mata, bierta i róbta z nimi co chceta :) Jeśli ktoś ma ochotę, może dopisać że to moja fotka...nie chciałem się bawić w podpisywanie.

 

A na grono nie wchodzę :twisted: taki aspołeczny jezdem :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pooki na nich nie zarabiasz spoko :)

A jeśli zaczniesz zarabiać na moim wymarznięciu, bolącym przedramieniu i aparacie oraz kurtce pokrytej warstewką tego, co na waszych subarakach nie jest warstewką ino skorupą :) SPOTKASZ SIE Z MOIM PRAWNIKEM :D :D

 

Napisałem powyżej: mata, bierta i róbta z nimi co chceta :) Jeśli ktoś ma ochotę, może dopisać że to moja fotka...nie chciałem się bawić w podpisywanie.

 

A na grono nie wchodzę :twisted: taki aspołeczny jezdem :mrgreen:

 

Ty nie, ale laski, które polecą "na rajdowca" - tak :twisted::mrgreen::mrgreen:

 

Chciałem tylko zgłosić drobne zażalenie, że na każdym zdjęciu akurat jadę po prostej :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo widać tylko po prostej jeździłeś, nawet na zakrętach :)

fotki ciągle się wgrywają, jest ich 645 czy jakoś tak... jeszcze ponad 200 jest w drodze, spokojnie :)

 

a zasadniczo, na torze było tyle niebieskich GTków, wszstkie ubłocone, kierowcy mieli wszelkiej maści nocniki na głowach... która z czytelniczek/oglądaczek grona sie spostrzeże...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo widać tylko po prostej jeździłeś, nawet na zakrętach :)

fotki ciągle się wgrywają, jest ich 645 czy jakoś tak... jeszcze ponad 200 jest w drodze, spokojnie :)

 

a zasadniczo, na torze było tyle niebieskich GTków, wszstkie ubłocone, kierowcy mieli wszelkiej maści nocniki na głowach... która z czytelniczek/oglądaczek grona sie spostrzeże...

 

Taaak, ale mój najładniejszy, i widać, że kierownik w środku jakiś taki... fajny :cool: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

że kierownik w środku jakiś taki... fajny :cool: :mrgreen:

ktoś ci niezłych ciemnot nawciskał :) :)

...eeeeeee czy ja to powiedziałem głośno :) ? miało być: nie mi to oceniać ;):)

 

500 fotek wgranych, teraz dogrywa sie drugi katalog:

http://picasaweb.google.com/michal.dehn ... zyn2311Cz2

 

dobra, fotki sie dogrywają, ja idę spać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a zasadniczo, na torze było tyle niebieskich GTków, wszstkie ubłocone, kierowcy mieli wszelkiej maści nocniki na głowach... która z czytelniczek/oglądaczek grona sie spostrzeże...

 

Bo trzeba jeździć Legasiem. :mrgreen: Albo Forysiem. :wink: :razz:

 

DNL - dzięki za piękne fotki. :mrgreen:

 

Gracowy - zapomniałem wcześniej dodać - super czapka. :mrgreen: Rzeczywiście byłeś wczoraj kapitanem, czy innym admirałem. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dotarlem dopiero ok 14.00 "lekko zmeczony" jeszcze :mrgreen:

 

gifty od firmy przekazane :wink:

 

Grac szacun wielki za ogarniecie i organizacje

 

jak dotarlem juz QHRa nie bylo :neutral: tak jak wiekszosci forumowiczow :neutral:

 

ale czapa Graca RZONDZI

 

oczywiscie wielkie pozdro dla Oli i Poli :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rewelacyjna akcja, super atmosfera (wiadomo, forumowicze... :wink: ), zabawy co nie miara. Bardzo fajna niedziela! I nawet temperatura tego nie popsuła.

 

Gracu, powtórzę się - podziwiam i gratuluję. Naprawdę jesteś wielkim człowiekiem. Nie pojeździłeś, a w zamian latałeś po tym mrozie z megafonem i ogarniałeś (skutecznie) to niesforne towarzystwo :wink: Fajnie, że Twoje Panie również dołączyły :smile: (Pola jest cudna!)

 

Dziękuję za co-drive'y. Nadal jestem pod wrażeniem umiejętności Bzyka (na letnich oponach :shock: ) i TomkaN (no more comments) :twisted::twisted:

 

Michael, sąsiedzie, dziękuję za wspólną podróż :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ja jeszcze skomentuję. Tomek, tak rozkminiam tą wczorajszą pojeżdżawkę i muszę Ci przyznać, że nie dość, że jesteś bardzo szybkim kierowcą to masz bardzo rzadki dar, który objawia się w niesamowitej lekkości przekazywania swojej wiedzy. Na prawdę nie każdy to potrafi.

 

Jak skończy Ci się gwarancja to popracujemy nad skrętliwością Twojego cuda i będzie git :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

się cieszę, że zdjęcia się podobają.

Jak coś polecam się na przyszłość, tylko wtedy proszę o transport w dwie strony, to będę mógł zabrać w termos herbatkę z prądem albo prąd z herbatką ;) fotki będą ostrzejsze i kadry bardziej kreatywne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michael, no właśnie ja nie zaliczam się do osób o anielskiej cierpliwości, w dodatku

o dydaktyce nie mam zielonego pojęcia, ale w Twoim przypadku wystarczyło Ci powiedzieć

którędy najlepiej jechać i w dodatku wystarczyło Ci powiedzieć RAZ :grin:

 

DNL, fajne zdjęcia, podziwiam że Ci się chciało !

 

MaciekSubaru, a gdzie Twoje fotki? Tam też będzie parę fajnych, np bezcenna

mina vergette wysiadającej z Imprezy T.Kuchara :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DNL Ziom grube fotki !

Rispetto brada :wink:

Nastepnym razem transport masz jak w banku !

 

no i wrażenia z jazdy z Tomkiem Kucharem na prawym do tej pory przyprawia mnie o mocniejsze bicie serca

 

...a przypomnę nieśmiało, że Tomus po poważnej operacji był i ...uno szacun, że wogóle przyjechał ...due nie mógł jechać na 100% .... :twisted:

 

PS.

Kochani zaginął jeden kask.

Rozumiem, że w ferworze walki któs zapomniał oddac , zdarza sie proszę o info na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

due nie mógł jechać na 100% .... :twisted:

...nie mówiąc już o oponach :wink:

 

 

PS.

Odnośnie bicia kół - byłem dzisiaj na podniośniku...

Pomimo dwukrotnego mycia auta wczoraj wraz z podwoziem, z wewnętrznych stron felg

zeskrobano mi nożem :idea: 1/2 wiaderka skamieniałej gliny :roll: (przy okazji: drugie 1/2 wiaderka

z wydechu). Po tej operacji auto znowu jeździ jak deskorolka, więc może ten pomysł

przyda się komuś, komu też nie chce się zdejmować kół :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy wielkie dzieki za wspólne upalanie. Zabawa przednia - tylko na osi tylnej :smile: ale było git.

Jesli ktos chce umyc auto to radze nie zwlekać

Myjnia podwoziowa na Chłodnej 43 w Wawie cena 60zł

Myjnia reczna Zamieniecka/Ostrobramska Wawa cena 35zł ( na powietrzu wiec tylko za dnia i auta nie obnizane bo podnosnik to kołyska)

 

PS. Osobiscie odnosiłem srebrny kask do biura. Odebrała pani w (okularach) i na stole widziałem jeszcze dwa czarne. Tyle moge zeznac a praktycznie wyjezdzałem z toru jako "K".

Pozdro

Darek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie bicia kół - byłem dzisiaj na podniośniku...

Pomimo dwukrotnego mycia auta wczoraj wraz z podwoziem, z wewnętrznych stron felg

zeskrobano mi nożem :idea: 1/2 wiaderka skamieniałej gliny :roll: (przy okazji: drugie 1/2 wiaderka

z wydechu). Po tej operacji auto znowu jeździ jak deskorolka, więc może ten pomysł

przyda się komuś, komu też nie chce się zdejmować kół :cool:

 

Tomku, a gdzie konkretnie byłeś na tym podnośniku? To jakaś myjnia była? Daj znać.

 

Ja dzisiaj umyłem auto od spodu na normalnej myjni ale jeszcze nie udało mi się sprawdzić czy działa (nie miałem się gdzie rozpędzić się do 100 km/h).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było ekstra, już miałem w głowie post wychwalający atmosferę i organizację, ale w tej sytuacji trochę ciężko jest się radować i wypełniać post "mistergrinami", na które notabene ta impreza w pełni zasłużyła.

 

Gracu - szacun.

 

rpw - wielkie dzięki za ogarnięcie tematu prezentu.

 

Pozdrowienia dla wszystkich spotkanych Forumowiczów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...