Skocz do zawartości

"Adrenalina we włosach" 23 listopad Tor Słomczyn !


Gracowy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 323
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A tutaj fotki, ktore ja zrobilem:
fajne foty, dzieki w imieniu wlasnym jak rownież w imieniu wielu:D

 

odonośnie mycia, umylem dzis furke na robo wash ( mycie reczne 29 pln a mycie podwozia reczne 19pln) i chyba daje rade. wprawdzie wiecej niz 120kmh nie jechalem, ale bylo ok. mycie podwozia specjalnie zakrzywioną lancą od karchera z koleczkiem:) jedyny minus mycia podwozia to ze bloto w okolicach wydechu (turbiny) ma dosyc niezle ujście w gorę, wiec pod cisnieniem 120 atmosfer rozbryzgalo sie po komorze silnika i masce, tak w 1/4... wiec bedzie trzeba umyc silnik... i tak w kolko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szacun dla Gracowego za zorganizowanie takiej fajnej i szczytnej imprezy.

 

Megaszacun za załatwienie śniegu :mrgreen:

 

Trochę błotka a tyle frajdy :roll: :mrgreen:

 

Pierwszy quiz - co to za terrorystka? :roll: :mrgreen:

dsc03087an7.jpg

 

 

Zwyciężczyni licytacji przejażdzki na prawym z Tomkiem Kucharem - Vergette w trakcie zakładania kasku.

dsc03116zs0.jpg

 

 

"Niewdzięczne" zajęcie :roll:, zapinanie pasów 6-cio punktowych :mrgreen:

dsc03123gt9.jpg

 

 

Jeszcze przed...

dsc03126ai1.jpg

 

W trakcie przejażdżki :mrgreen:

dsc03131qk4.jpg

 

 

Już po.... :mrgreen::mrgreen:

dsc03133wf6.jpg

 

[ Dodano: Wto Lis 25, 2008 8:30 pm ]

Bzyk vero

 

dsc03138uh1.jpg

 

Wmoderator

 

dsc03140hi7.jpg

 

Uczył Tomek Gracowego

 

dsc03162us2.jpg

 

Kapitan America czy co? :mrgreen::mrgreen:

dsc03177uv1.jpg

 

Druga zwyciężczyni licytacji przejażdzki na prawym

dsc03170na4.jpg

 

Quiz nr2 - kto to????

dsc03181zp9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maciekSubru napisał/a:

Quiz nr2 - kto to????

Obrazek

 

 

Albo Barack Obama albo znany bramkarz Borubar

 

 

ZZZZZ - Nie zgadł Pan. :roll:

Proszę spróbować jeszcze raz :mrgreen:

 

 

 

Maciek, znam odpowiedzi na oba "kwizowe" pytania.

Szczegoly na prv

 

Brak właściwej odpowiedzi!!! :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni, dzisiaj o godzinie 13:00 nastąpiło oficjalne wręczenie prezentów, które dzięki Wam udało się zebrać podczas akcji "Adrenalina we włosach".

Otrzymały je dzieciaki z Domu Dziecka nr9 w Warszawie.

Pani naczelnik oraz pedagodzy byli naprawdę wzruszeni. MaciekSubru zrobił kilka fotek i mam nadzieję wrzuci je jeszcze dzisiaj do tego wątku. Wszystkim Wam ponownie bardzo dziękuję i już myślę o kolejnych tego typu akcjach.

Rozmawiałem wczoraj z m.wrc, który podsunął pomysł wybrania jednego domu dziecka i otoczenia go "forumową" opieką.

@ -> m.wrc proszę o zabranie głosu w tej sprawie :mrgreen:

@ -> ziomy z forum proszę o Wasze opinie na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem wczoraj z m.wrc, który podsunął pomysł wybrania jednego domu dziecka i otoczenia go "forumową" opieką.

@ -> m.wrc proszę o zabranie głosu w tej sprawie :mrgreen:

@ -> ziomy z forum proszę o Wasze opinie na ten temat.

 

Moim zdaniem pomysł jest dobry. A nawet bardzo dobry.

 

Jest też niestety pewna trudność. Otóż należałoby się trochę pomęczyć nad organizacją i być może znaleźć sponsoring. Żeby nasz patronat miał sens, powinniśmy 2-4 roku robić zjazd na Słomce, przy okazji którego byłaby zbiórka (pieniędzy lub prezentów).

 

Wogóle idealnym rozwiązaniem byłaby na przykład formuła pucharowa. Czyli planujemy 4 spotkania na Słomce (raz na 3 miesiące) i jeździmy dowolnie + na czas. Najlepszy z 4 spotkań wygrywa jakiś puchar, czy uścisk dłoni prezesa. Dla nas fun i rywalizacja, a przy okazji stała okresowa organizacja środków. Tylko w takim układzie będą do pokrycia koszty. Gdyby był sponsor, problem sam by się rozwiązał.

 

Nie wiem czy to dobry pomysł ale po przeczytaniu posta Gracowego, taki mi przyszedł do głowy. :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gracu, pomysl z wybraniem domu dziecka i otoczeniu "forumowa opieka" -bardzo dobry :!: I to nawet jesli mialoby to byc tylko raz do roku (za to grubo)

 

RPW, przytakich spotkaniach wygrywaja wszyscy, mnie nie potrzeba specjalnej zachety, usciskow, pucharow, radosc sprawia, ze przy okazji spotkania z forumowiczami i pojezdzenia bokami mozna pomoc tym biednym dzieciakom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł wybrania domu dziecka do wzięcia pod osłonę forumowych plejad jak najbardziej trafny. Ci którzy czasem bywają w takich placówkach wiedza jak tam jest i że każda pomoc jest potrzebna. Może dobrym patentem byłoby zorganizowanie przyjazdu kilku/kilkunastu dzieciaków z jednym wychowawcą właśnie na słomkę ( w formie nagrody za wyniki w nauce/inne rzeczy) i jazdy na prawych fotelach u szybkich (i pewnych) driverów forumowych...dla nich to zawsze atrakcja w szarej codzienności.

Myślę, że formuła pucharowa może być, ale nie musi...Chyba boki na słomce sa wystarczającym magnesem, żeby przy każdej okazji zbierała się taka ekipa jak ostatnio (nawet włączając ochroniarzy w Evach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RPW, przytakich spotkaniach wygrywaja wszyscy, mnie nie potrzeba specjalnej zachety, usciskow, pucharow, radosc sprawia, ze przy okazji spotkania z forumowiczami i pojezdzenia bokami mozna pomoc tym biednym dzieciakom.

 

Simon1 - nie sposób się z Tobą nie zgodzić. :wink: Jednak mój pomysł szedł w tym kierunku, żeby taka impreza była bardziej cykliczna niż tylko raz do roku. A jeśli cykliczna, to można rozważyć wprowadzenie jakiejś formy rywalizacji. Oczywiście nie dlatego, że inaczej mnie to nie kręci albo że potrzebuję dostać puchar (pisałem o pucharze w formie żartu). Po prostu dla urozmaicenia, sprawdzenia się i podniesienia nieco naszej adrenaliny. Czyli dla nieco większej zabawy. I tyle.

 

Generalnie sam pomysł Gracowego jest dobry i ja się chętnie piszę. Konkretna formuła jest do dogadania. Jak dla mnie będzie super jeśli raz do roku powtórzymy Adrenalinę. Ale może spróbujemy pójść krok dalej. :?:

 

[ Dodano: Sob Lis 29, 2008 3:11 pm ]

Może dobrym patentem byłoby zorganizowanie przyjazdu kilku/kilkunastu dzieciaków z jednym wychowawcą właśnie na słomkę ( w formie nagrody za wyniki w nauce/inne rzeczy) i jazdy na prawych fotelach u szybkich (i pewnych) driverów forumowych...dla nich to zawsze atrakcja w szarej codzienności.

 

Wydaje mi się, że to dobry pomysł. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dla tych dzieci bez postepow w nauce i niegrzecznych beda karne przejazdy z szybkimi i niepewnymi forumowiczami. :wink: :mrgreen:

 

RPW, mnie tylko troszke przy bardziej cyklicznych imprezach zastanawia jak bedzie z frekwencja, bo patrzac po spotach, to generalnie byl czas, ze im byly one czesciej, tym mniej ludzi na nie przyjezdzalo. Ale tutaj tak byc nie musi i moze ja sie myle. Pomysl wart zrealizowania i zobaczymy jak bedzie. :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Simon1 - na razie, to żaden z nas się nie myli. :mrgreen: Tak sobie tylko rozważamy możliwe opcje. :wink:

 

Jeśli chodzi o obecność na imprezach cyklicznych, to miałem dokładnie tą samą obawę co Ty (frekwencja). I właściwie dlatego dołożyłem do tego pomysłu rywalizację. To mogłoby bardziej dopingować do przyjazdu. Jak będziesz czuł, że te np.: 4 spotkania, to jest jakiś "komplet", a nie zupełnie oddzielne odcinki, to może będzie większa mobilizacja do przyjazdu. :?: Ale może i nie i coś mi się tylko wydaje. :cool:

 

Wiesz, Cyna też niby była koleżeńska, a potem wszyscy chcieliby zobaczyć które miejsce im przypadło. :smile:

 

Pozdrawiam i mam nadzieję, że do zobaczenia na Słomce, jakakolwiek formuła nie powstanie. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem wczoraj z m.wrc, który podsunął pomysł wybrania jednego domu dziecka i otoczenia go "forumową" opieką.

@ -> m.wrc proszę o zabranie głosu w tej sprawie

 

No więc w końcu udało mi się włączyć komputer...

Co do objęcia opieką domu dziecka to sprawa wygląda w ten sposób, że od jakiegoś czasu wspieramy z żoną jeden dom dziecka w bardzo prosty i przyziemny sposób (tak jak możemy). Czasami ciężko uwierzyć jak proste są to rzeczy, np. zabranie kilku dzieciaków do kina (za dobrą naukę, za podciągnięcie się w nauce, za dobre zachowanie). Innym razem jest to kupienie kilku rzeczy codziennego użytku/ osobistego użytku itd itp.

Rozmawiajac z Gracowym na ten temat pomyślałem sobie, że na forum jest tyle osób, że pewnie znalazłoby się nas kilku z chęciami aby zorganizować coś takiego. W jakiej dokładnie formie, należałoby pewnie się zastanowić nad tym i porozmawiać? Czy tylko eventy i zbieranie różnych rzeczy? Nie wiem? Ja myślałem nad czymś bardziej cyklicznym ale szczerze mówiąc dla tych dzieciaków każda pomoc się liczy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że dopiero dzisiaj ale byłem na Torze Poznań.

 

Prezenty od was, ledwo się zmieściły w Gracka samochodzie:

dsc03218ef0.jpg

 

:shock: :cool:

dsc03222yk9.jpg

 

Dzieciaki oczywiście bardzo pomagały zanosić prezenty.

 

 

Od lewej:

Pani wicedyrektor, Gracowy (sprawca całego zamieszania) i dzieciaki :cool:

 

dsc03225ie2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...