Skocz do zawartości

"Adrenalina we włosach" 23 listopad Tor Słomczyn !


Gracowy

Rekomendowane odpowiedzi

Szanowni,

od jakiegoś czasu prowadziliśmy akcję promocyjną pod nazwą "Adrenalina we włosach".

Główną nagrodą w promocji była zabawa z Tomkiem Kucharem na prawym fotelu jego rajdówki.

Promocja niedawno się zakończyła i przyszedł czas rozdać nagrody.

23 listopada/niedziela Tomek Kuchar będzie woził zwycięzców oraz naszych gości po Torze Słomczyn.

 

Przy okazji pomyśleliśmy, że nie ma sensu, aby cały tor zajmowały tylko dwa auta rajdowe, a więc wychodzimy do Was z propozycją.

Idą święta, a wokół nas jest bardzo dużo dzieci, które w tym okresie niestety nie dostają prezentów. Zapraszamy więc wszystkich chętnych, którzy chcą poćwiczyć umiejętności jazdy po torze własnymi autami 23 listopada do Słomczyna ale pod jednym miłym warunkiem :

przywozisz prezent wjeżdzasz na tor !

 

Przy wjeździe na tor będzie stał obrandowany samochód got2b, w którym będzie można zostawić prezenty, które zostaną przekazane do domu dziecka.

 

23 listopada/niedziela tor będzie otwarty w godzinach od 10:00 do 15:00

Zainteresowane osoby prosze o dopisywanie sie do wątku.

 

Do zobaczenia 23 listopada w Słomczynie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 323
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wchodzę w to !!!!

czy jeden przejazd to jeden prezent, czy prezent to wejściówka i mozna zrobić ze 3-4 przeloty???

pozdro

Urbanek

 

Nie bądź sknera :mrgreen: jedno kólko jeden prezent :roll: o min.wartości 100zł

Prezenta bedem zbierał ja :twisted::mrgreen: . I weź coś schudnij bo masz prawie taki bęben jak ja :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wchodzę w to !!!!

czy jeden przejazd to jeden prezent, czy prezent to wejściówka i mozna zrobić ze 3-4 przeloty???

pozdro

Urbanek

 

Nie bądź sknera :mrgreen: jedno kólko jeden prezent :roll: o min.wartości 100zł

Prezenta bedem zbierał ja :twisted::mrgreen: . I weź coś schudnij bo masz prawie taki bęben jak ja :mrgreen:

carfit !!! OKI ale my się chyba jeszcze nie widzielim, ale z tego co czytam to Ty mnie tak , albo mnie z kimś mylisz, ale zgadzam się w tym roku u mnie w rodzinie bedzie biedniej , tatuś i wujek w jedny m sobie pojeździ a maluchy biedne niech sie cieszą ..... naszą jazdą ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OKI ale my się chyba jeszcze nie widzielim, ale z tego co czytam to Ty mnie tak , albo mnie z kimś mylisz,

O [moderator czuwa] :evil:

 

myślałem że Ty to BIG URBAN :mrgreen: co kudłatemu auto wcisnął :mrgreen:

 

sorry :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...