Skocz do zawartości

"Adrenalina we włosach" 23 listopad Tor Słomczyn !


Gracowy

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam właśnie nadzieję, że śnieg padał będzie caaaaaaałą noc :!:

i jutro na Słomce będą warunki przyrody jak na Trophee Andros :idea: :!:

 

Bo jak nie, to z oszczędności szczelam parę kółek a potem zajmę się dokładaniem

drewna do ognia na grillu, w czym mam wieloletnie doświadczenie :mrgreen:

 

Tomek, tak czy inaczej zapisuję się na jedno z tych kółeczek u Ciebie, tym razem przy świadkach :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 323
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

no ja wlasnie wrocilem, bo po wyciagnieciu z ziemi (podziekowanie dla czarnego evo - keny ! za pomoc) poodpadaly mi wszystkie odwazniki z kol i po przewkroczeniu 80km/h trzeslo mi cala buda na maxa. impreza generalnie bardzo mi sie podobala, choc kolejka na start byla zaje...dluga. udalo mi sie nakrecic conieco, wiec linki niebawem podrzuce.

pozdrawiam i do nastepnego razu !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo fajna impreza. Brawa dla Tomka Kuchara bo jezdził dużo szybciej i dużo fajniej niż Kuzaj tydzień temu. Brawa dla Gracowego za organizację btw fajna czapeczka :D Pozdro dla wszystkich uczestników, dziękówa dla tych co mnie przygraneli na prawy :)Przemeq brawa za odwagę i jazdę STI, chociaż nie byłeś zły że nie możesz polatać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jako ze byla to moja pierwsza pojeżdzawka to chcialem podziekowac wszystkim za wspaniala zabawe, a organizatorom za wszystko :P

w moim przypadku nie obylo sie bez delikatnej ocierki zderzaka tylnego co jak slyszalem spodobalo sie bardzo widowni :)

 

poodpadaly mi wszystkie odwazniki z kol i po przewkroczeniu 80km/h trzeslo mi cala buda na maxa

mam to samo, ale odwazniki sa na miejscu, bloto z kol zmyte... wiec chyba pokrzywilem felgi, lub blocko dostalo się pomiedzy elementy zawieszenia i ukladu przeniesienia napedu..? mycie podwozia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam uczestnikow. Nie wzialem sobie czapki to mi uszy zmarzly, nie wzialem tez sobie zimowych opon, ale nie bylo tak zle jak przypuszczalem. :cool: :mrgreen:

 

Woz jest tak cudownie upaprany, ze chyba go nie bede myl przez najblizszy tydzien. A potem sam odpadnie, mam nadzieje, ze bez co wazniejszych elementow nadwozia. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziękowania dla Graca za zaproszenie i organicację oraz Przemqa i Agresa za co-drive'y.

 

 

jako ze byla to moja pierwsza pojeżdzawka to chcialem podziekowac wszystkim za wspaniala zabawe, a organizatorom za wszystko :P

w moim przypadku nie obylo sie bez delikatnej ocierki zderzaka tylnego co jak slyszalem spodobalo sie bardzo widowni :)

No, poleciałeś grubo :cool:

poodpadaly mi wszystkie odwazniki z kol i po przewkroczeniu 80km/h trzeslo mi cala buda na maxa

mam to samo, ale odwazniki sa na miejscu, bloto z kol zmyte... wiec chyba pokrzywilem felgi, lub blocko dostalo się pomiedzy elementy zawieszenia i ukladu przeniesienia napedu..? mycie podwozia?

Zapewne pozostało Ci jeszcze sporo syfu na felgach. Dopiero po zdjęciu kół bedziesz w stanie się go pozbyć :arrow: Przemeq miał to samo.

 

[ Dodano: Nie Lis 23, 2008 5:08 pm ]

... i kilka fotek. Niestety te w ruchu są do bani :roll:

 

kkade3.th.jpgthpix.gifinsidelf4.th.jpgthpix.gif kuchardv5.th.jpgthpix.gif

84690088db9.th.jpgthpix.gif kuchni5.th.jpgthpix.gif przeattackid7.th.jpgthpix.gif

przerv9.th.jpgthpix.gif brudao2.th.jpgthpix.gifmyjkaxv6.th.jpgthpix.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po przewkroczeniu 80km/h trzeslo mi cala buda na maxa.

 

Mi przy 110km/h myslalem ze sie schowek otworzy tak bujalo :) Jak dojechalem do domu to mi chyba rozkrecilo fotel kierowcy bo zaczal chodzic we wszystkie strony :) trzeba bedzie podokrecac :)

IMPREZA SUPER! Pozdrawiam wszystkich!

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gracowy wielkie dzięki za zorganizowanie wspaniałej imprezy. Wszystko naprawdę było tip-top, aż sam jestem w szoku jak dobrze można zorganizować taką pojeżdżawkę. Cieszę się, że udało nam się zebrać tyle rzeczy, mam nadzieję, że dzieciaki będą zadowolone :) Bo to chyba było w dzisiejszej imprezie najważniejsze.

 

TomekN wielkie dzięki za wspólne przejazdy. Podczas tych 30 kółek, które we dwóch rąbnęliśmy nauczyłem się znacznie więcej niż jak bym zrobił 300 sam. BTW - jeździsz naprawdę niesamowicie :)

 

Mały nietegesik jest taki, że w wyniku małego incydentu parkingowego ucierpiał najmłodszy z najlepszych. Miejmy nadzieję, że po wizycie u doktora będzie znowu cacy ;-)

 

No i poza tym pozdrawiam wszystkich spotkanych dzisiaj forumowiczów.

 

Napiszę to jeszcze raz Gracek - perfekcyjna robota!

 

EDIT - brak przecinka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jako ze byla to moja pierwsza pojeżdzawka to chcialem podziekowac wszystkim za wspaniala zabawe, a organizatorom za wszystko :P

w moim przypadku nie obylo sie bez delikatnej ocierki zderzaka tylnego co jak slyszalem spodobalo sie bardzo widowni :)

 

poodpadaly mi wszystkie odwazniki z kol i po przewkroczeniu 80km/h trzeslo mi cala buda na maxa

mam to samo, ale odwazniki sa na miejscu, bloto z kol zmyte... wiec chyba pokrzywilem felgi, lub blocko dostalo się pomiedzy elementy zawieszenia i ukladu przeniesienia napedu..? mycie podwozia?

 

U mnie było to samo, wyjechałem z toru z przekonaniem że mam krzywą felgę, pomogło odgruzowanie na myjni.

Duuuuużo wody i powinno być git.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie to samo, mimo proby zmycia blocka karcherem powyzej 110 bylo takie bicie na kierownicy ze masakra. trzeba bedzie podjechac na myjnie :( a tak pieknie wyglada auto ...

 

 

Gracu - impreza profi, postawa ludzi - niesamowita, umiejtnosci QHRa nie do opisania :mrgreen:

 

bilans chyba niezly wyszedl bo nie przypominam sobie wiekszych przycierek do 14tej, a slisko bylo niesamowicie, musze przyznac ze blizzak LM25 dawal rade.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna pojeżdżawka, niestety nie udało mi się ogarnąć zimówek i musiałem jechać na Toyo. NA początku była tragedia ale później jakoś trzymały. Generalnie smieszne uczucie jechać całą prostą po pierwszym winklu w poślizgu :mrgreen: Niestety miałem lekkie spotkanie z bandą na joker lapie.

 

Gorąco przepraszam rpw, którego nie znalazłem i nie wplaciłem kasy za PS2. Czułem od początku, że lepiej wpłacać kase na konto :wink: rpw, jesli możesz daj nr swojego konta na pwto od razu wpłace ci kase :smile:

 

Ma ktoś jakies foty/filmy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przypadku braku śniegu miałem szczelić tylko parę kółek.. :twisted:

- chciałem dobrze, a wyszło jak zawsze :roll: :mrgreen: , czyli tak:

 

20081123653b.jpg

 

Po pierwszej myjni w Grójcu - bicie kół od 80 km/h w górę :twisted:

Po drugiej myjni :idea: w Wawie niestety bije nadal, tylko teraz od 140 km/h :sad:

Już sam nie wiem gdzie ten syf z toru jeszcze został.. :roll:

 

 

A tak w ogóle impreza git, kolejne spotkanie w miłym towarzystwie,

w dodatku w szczytnym celu. Gratulacje Gracowy za pomysł i organizację :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Azrael, w Grójcu myliśmy dość dokładnie, również od spodu, maszyną do mycia podwozia..

We wrześniu po pojeżdzawce 4race w podobnym błocie wymyło się wszystko pięknie!

Ale tym razem chyba rzeczywiście bez zdjęcia przynajmniej kół się nie obejdzie :???:

Ja już chyba nie będę jeździł Słomki w tych warunkach :roll:

 

Michael, jeszcze raz dziękuję że pojechałeś ze mną na giełdę po te baterie!

Fotek więcej nie mam, tylko to i z boku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Azrael, w Grójcu myliśmy dość dokładnie, również od spodu, maszyną do mycia podwozia..

We wrześniu po pojeżdzawce 4race wymyło się pięknie!

Ale tym razem chyba rzeczywiście bez zdjęcia przynajmniej kół się nie obejdzie :???:

Ja już chyba nie będę jeździł Słomki w tych warunkach :roll:

 

Hehe, straszy, straszy, a i tak prędzej czy później pojedzie :mrgreen:

 

Michael, jeszcze raz dziękuję że pojechałeś ze mną na giełdę po te baterie!

 

You're welcome ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś jakies foty/filmy?

tak, KTOŚ ma... odmarzam właśnie i sortuje zdjęcia. Wieczorkiem będą wrzucone na picasse.

Michael, ja mam zdjęcia twojego brudasa...i innych brudasów też.

Każdy znajdzie coś dla siebie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TomekN, w praktyce po Słomce żeby pozbyć się wszytskiego trzeba rozkręcić auto na czesci. i umyć Karscherem od spodu.

Pamiętam jak po jednej z pojeżdżawek kolesie położyli "Malara" na boku i dokładnie umyli cały spód :mrgreen: Następnym razem możemy spróbować tak zrobić z TomkaN STi :razz: reszcie uczestników też pomożemy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TomekN, w praktyce po Słomce żeby pozbyć się wszytskiego trzeba rozkręcić auto na czesci. i umyć Karscherem od spodu.

Pamiętam jak po jednej z pojeżdżawek kolesie położyli "Malara" na boku i dokładnie umyli cały spód :mrgreen: Następnym razem możemy spróbować tak zrobić z TomkaN STi :razz: reszcie uczestników też pomożemy :wink:

 

Tylko trzeba pamiętać, żeby lusterko złożyć :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...