Skocz do zawartości

"Adrenalina we włosach" 23 listopad Tor Słomczyn !


Gracowy

Rekomendowane odpowiedzi

Korek jest pewnie niezależnie od wybranej drogi - nie byłem na giełdzie w Słomczynie od 10 lat, ale wyobrażam sobie, że wąskim gardłem jest jednopasmówka przy samej giełdzie i fakt, że nie ma tam rozsądnych wjazdów/wyjazdów, a więc wystarczy jeden chcący skręcić w lewo, czy wyjechać z giełdy i wszystko stoi... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 323
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Może ja przesadzam , bo mam kiepskie doświadczenia z odnajdywaniem rzeczy znajomych na giełdach samochodowych (jeszcze przed rozpowszechnieniem się allegro itp. ) Moim zdaniem da się poznać czy rzeczy są ciepłe chociażby po tym co jeszcze koleś oferuje. Jeżeli to handlowiec legalny to będzie miał też nowe opony. Jeżeli będzie mial np. 3 uzywki do tego modelu, 2 od innego, jedna lampe , zbity kierunek i temu podobne to może byc lewizna. Tyle mojej opini nie na temat waszego spotkania. Sorry :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gracowy jak to się ma do niedzielnej pojeżdżawki? Szkoda Tomka, oby szybko wrócił do wczesniejszej formy.

 

Jesteśmy w stałym kontakcie, zrobienie kilku kółek po Słomce to trochę inna para kaloszy niż ganianie na OSach. Tomek szybko dochodzi do siebie po operacji i będzie na Słomce, ale ....trzeba go oszczędzać, bo rzeczywiście paskunda sprawa.

Trzymać kciuki proszę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni,

 

Kupiłem właśnie Ps 2 + jedną grę ("Juiced 2" - jedyna gra samochodowa jaką mieli). Poniżej zdjęcia zakupu. :mrgreen:

 

Niestety, z powodu braku czasu, musiałem skorzystać z Euro Rtv Agd. Zlokalizowałem wcześniej nieco tańszy sklep ale ponieważ są czynni tylko do 19tej, nie było szans żebym tam zdążył.

 

Koszty są następujące:

- Ps 2 = 529,00 PLN

- gra = 129,90 PLN

Razem = 658,90 PLN

 

Ponieważ wybrałem niezbyt budżetowy sklep, a zakupu gry z Wami nie konsultowałem, to umówmy się, że nasze poprzednie ustalenia pozostają w mocy. Innymi słowy do zrzutki mamy 500 PLN, z czego ja daję 50 PLN.

 

Tak jak pisałem wcześniej rozliczenia proponuję przeprowadzić w Słomczynie.

 

Gdyby ktoś chciał kupować grę, to pamiętajcie, żeby nie kupić podwójnie tego Juiced2. :wink:

 

Pozdrawiam serdecznie. :mrgreen:

 

dc439c128b670449m.jpg

 

67e1cffbb36ce533m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni,

 

Kupiłem właśnie Ps 2 + jedną grę ("Juiced 2" - jedyna gra samochodowa jaką mieli). Poniżej zdjęcia zakupu. :mrgreen:

 

Niestety, z powodu braku czasu, musiałem skorzystać z Euro Rtv Agd. Zlokalizowałem wcześniej nieco tańszy sklep ale ponieważ są czynni tylko do 19tej, nie było szans żebym tam zdążył.

 

Koszty są następujące:

- Ps 2 = 529,00 PLN

- gra = 129,90 PLN

Razem = 658,90 PLN

 

Ponieważ wybrałem niezbyt budżetowy sklep, a zakupu gry z Wami nie konsultowałem, to umówmy się, że nasze poprzednie ustalenia pozostają w mocy. Innymi słowy do zrzutki mamy 500 PLN, z czego ja daję 50 PLN.

 

Tak jak pisałem wcześniej rozliczenia proponuję przeprowadzić w Słomczynie.

 

Gdyby ktoś chciał kupować grę, to pamiętajcie, żeby nie kupić podwójnie tego Juiced2. :wink:

 

Pozdrawiam serdecznie. :mrgreen:

 

Obrazek

 

Obrazek

 

co do gier na PSa2 ;) w empiku jest seria platinum ceny przystepne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jadę tym skrótem z Piaseczna - ostatnio jak jechaliśmy z kovalem na Słomkę i dziur jakoś nie zauważyłem, natomiast fajne zakręty :grin:

Jak ktoś ma ochotę jechać z Piaseczna to jestem gotowy na wspólne "pierdzenie" po wsiach :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jadę tym skrótem z Piaseczna - ostatnio jak jechaliśmy z kovalem na Słomkę i dziur jakoś nie zauważyłem, natomiast fajne zakręty :grin:

Jak ktoś ma ochotę jechać z Piaseczna to jestem gotowy na wspólne "pierdzenie" po wsiach :wink:

 

Ja chcę jechać w grupie bo po pierwsze primo sam będę miał problemy z trafieniem, po drugie primo będzie raźniej.

 

Ale to buractwo z foruma tutaj w ogóle nie wykazuje zainteresowania jak widać na jakąś grupową jazdę - wstydza się mnie :cool: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to buractwo z foruma tutaj w ogóle nie wykazuje zainteresowania jak widać na jakąś grupową jazdę - wstydza się mnie :cool: :mrgreen:

Nie płacz, pojade z toba :mrgreen:kom masz

bede jechal z kumplem z ursynowa tylko jeszcze nie ustalilismy godziny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS2

 

1. rpw

2. Przemeq

3. Harvester

4. Vergette x2

5. Delach

6. nor-b

7. adamusmax.

8. Buncol555

9. Heller

10. gpruszko

 

rpw, brawo, dobra robota

myślę że pare osób jeszcze dojdzie i zrzutka będzie na całość :wink:

Nic jeszcze nie kupowałem, więc mogę dorzucić się do PS2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS2

 

1. rpw

2. Przemeq

3. Harvester

4. Vergette x2

5. Delach

6. nor-b

7. adamusmax.

8. Buncol555

9. Heller

10. gpruszko

 

rpw, brawo, dobra robota

myślę że pare osób jeszcze dojdzie i zrzutka będzie na całość :wink:

Nic jeszcze nie kupowałem, więc mogę dorzucić się do PS2.

 

Jak tak dalej pójdzie to w trzydziestu to PS2 kupicie ;-) Wysilić się trochę ludzie :P

 

Prośba o dopisanie do listy uczestników jeszcze jednego typa ode mnie --> Andrzej (ciemna strona mocy, będzie można porównać :mrgreen: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...