Skocz do zawartości

E-maile, czaty, domeny............moze nawet portal.


Tomasz_555

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nizej(albo obok) podpisany kieruje do twórców jak i do dyrekcji zapytanie lub jak kto woli propozycje aby na stronach subaru możnabyło założyć bezplatne lub też za niewielką opłatą konto e-mailowe.

Wg mnie ten pomysł mógłby się przyjąć. Aby uniknąć tłoku możnaby było

wprowadzić ograniczenie: Tzn ze konto mógłby założyć tylko ten kto jest zarejestrowany i ma minimum 50 postów.

Przykład adresu: Jan Kowalski@subaru.users.pl

lub: jan kowalski@users.subaru.pl

albo tez jan kowalski@subaru.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel

Znajdujemy się w fazie organizowania Klubu Subaru. Czasopismo klubowe jest w międzyczasie gotowe :D

W ramach tego klubu przewidziane jest właśnie m.in. także zaoferowanie w/w skrzynek mailowych, ale także systemy rabatowe itd.itd.

Propozycje co do zakresu działalności klubu można juz teraz składać na adres mailowy redakcja@plejady.subaru.pl

 

 

Łaczę pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak te adresy są pociagajace. Dziekuje sznownej Dyrekcji za zainteresowanie i szybką odpowiedź. Mam nadzieje że wsszystko to powstanie w miarę szybko. Wszystkim popierającym tego typu działania serdecznie dziękuję.

 

Tommi@subaru.impreza.pl - to też całkiem nieżle brzmi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel

Wojtek : skąd podejrzenia, że do klubu będziemy przyjmowali wyłącznie właścicieli Subaru :shock:

Podobnie, jak niniejsze forum nie jest przeznaczone wyłącznie dla właścicieli Subaru, możliwe będzie także członkowstwo sympatyków marki. 8)

 

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mk.si

Czasopismo klubowe jest w międzyczasie gotowe :D

 

Z czego wynika, ze juz jest gotowe 8) i bardzo ciekawe :D

Musze jednak przyznac, iz pewien artykul doprowadzil mnie do placzu i lezalem na ziemi ze smiechu :twisted: Wiecej takich wstawek, a ja nie wytrzymam - polecam goraco!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Tak ostatnio przeglądałem starsze posty i znalazłem ten.

Chciałem tylko spytać jak rozwija się propozycja skrzynek e-mailowych i czy wogóle się rozwija?? Ja nie chce nikogo popędzać tylko grzecznie pytam a na odpowiedź poczekam. Chciałbym(jeśli można) wiedzieć na jakim etapie jest ten temat??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Ojciec Założyciel

Temat jest dopracowywany. Niestety skromne "zasoby ludzkie" w połączeniu z innymi priorytetowymi działaniami troszke opóźniają sprawę.

Przepraszam i proszę o jeszcze trochę cierpliwości :)

 

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm no nie wiem czy skrzynki pocztowe to taki dobry pomysl, oczywiscie milo by bylo taka miec :) ale obawiam sie ze pokusa posiadania adresu e-mail @subaru.pl sciagnac mogla by naprawde wiele osob na forum, osob ktore by nigdy na nie nie przybyly z fascynacji tymi autami. Sadze ze udostepnienie powszechnie takiej mozliwosci zaowocowalo by zawaleniem servera sip'u ktory w koncu zajmuje sie inna niz prowadzenie kont pocztowych dzialanoscia, moglo by sciagnac mase malo kulturalnych ludzi na forum, co by zupelnie rozwalilo jego atmosfere. Oczywiscie mogly by byc dostepny dla tylko dla wlascicieli ale 1. jak zweryfikowac czy ktos jest wlascicielem ? 2. na tym forum jest wiele osob ktore budowaly je a nie posiadaja zadnego Subaru. Oczywiscie mozna by zastosowac jakas forme doboru, no ale, kto i wg. jakich kryteriow bedzie dobieral :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze mozna wspomóc jakoś SIP np. w formie wolontariatu? ;-) Coś czuję że parę osób chętnych by ie znalazło.

 

Jezeli moje umiejetnosci wystarcza, albo dam rade sie nauczyc i nie przeszkadza ze mieszkam w Radomiu - to ja bardzo chetnie pomoge...

 

Bartek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow ale sie zrobił ruch. Dziękuje że jest jakiś ruch w interesie i za odpowiedź. Ogólnie jestem cierpliwy i jako że wytzrymałem już tyle czasu to i wytrzymam jeszcze trochę. Nie zależy mi na tym żęby odwalić robote ale żeby te konta były pełny professional. Co do wypowiedzi "Come To Daddy" to zgadzam sie że może być z tym problem. Narazie próbuje wymyślić coś co ograniczy liczbę nieproszonych gości. Niestety nie mam SUBARU (a bardzo bym chciał mieć) i ograniczenie "tylko dla właścicieli" wyeliminowałoby mnie. Pomocy raczej zaoferować nie moge bo z kompów jestem cienki i mam dosyć mało czasu. Ew. jaki rodzaj pomocy jest potrzebny?? Może akurat troche czasu znajde...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

W związku z kolejnymi pytaniami na forum o rozwój naszego klubu Subaru odnawiam ten topik. Myślę że na gwiazdkę SIP zrobi nam prezent w postaci skrzynek w domenie subaru.pl Czekamy z niecierpliowścią na rozwój sytuacji. Trzymamy kciuki za pomyślność. Wiemy że SIP to samochody Suabru a nie portal internetowy i w ten sposób tłumaczę sobie tak długi czas oczekiwania.

 

Zimowo pozdrawiam TFK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak będą przyznawane skrzynki. Może każdy będzie miał możliwość założenia sobie samemu - wypełniając formularz(oczywiście tylko dla forumowiczów) Ja np. wolałbym zeby z lognie było tfk a nie pełne Tommi from Kattowitz. Ale to narazie rozważania - pożyjemy zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak pomyslalem sobie, ze moga ewentualne klopoty powstac zwiazane z koncowka @subaru.pl. Zreszta juz chyba bylo wspominane o tym, ze narazie pracownicy wraz z Dyrekcja maja takie adresy i niedobrze by bylo, jakby sie mieszaly adresy indywidualnych, prywatnych uzytkownikow z pracownikami SIP. Widze takie mozliwosci:

 

1) piepsyc to, niech wszyscy maja taki sam adres.

Plusy:

Byloby tak jak chca forumowicze.

Minusy:

Byle idiota moglby np. porozsylac oferty sprowadzania Subarakow zza granicy to firm (o zgrozo!)

Rozwiazanie na klopot:

Do kazdego maila automatycznie dolaczana jest stopka o tresci (przyklad):

"Ten e-mail jest od prywatnego uyztkownika/milosnika Subaru i nie jest w zadnym stopniu zwiazany z oficjalnym stanowiskiem Subaru Import Polska sp. z o.o."

 

2) Przeniesc adresy mailowe pracownikow na, na przyklad, pracownik@sip.pl

 

Plusy:

Byloby tak jak chca forumowicze.

Minusy:

Przenoszenie adresow mailowych pracownikow moze sie wiazac z klopotami, jesli chodzi o kontakt z nimi.

Rozwiazanie na klopot:

hmmm wyslac do wszystkich kontaktow maila informujacego o nowym adresie? :lol:

 

3) Zamiast koncowki @subaru.pl dac do wyboru:

uzytkownik@impreza.pl

uzytkownik@forester.pl

uzytkownik@legacy.pl

uztykownik@outback.pl

 

Moznaby wprowadzic nawet jeszcze dokladniejsze (WRX, STi, H6, XT itp.)

 

Plusy:

Praktycznie brak klopotow dla pracownikow SIP.

Uzytkownik moze wybrac adres swojego ulubionego modelu. Pewna mozliwosc identyfikacji :wink:

Minusy:

Niektorzy jednak chca @subaru.pl

 

4) adresy pracownikow SIP sa bez kropek w aliasach (jkowalski@subaru.pl zamiast j.kowalski@subaru.pl). Mozna by automatycznie dodawac kropki do aliasow forumowiczow - moze to cos odrozni?

 

Takie moje przemyslenia.

TJ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...