Skocz do zawartości

Rajdowe dyskusje - sezon 2009


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Hurra, Bryan znowu mistrzem

 

to chyba taka nasza narodowa słabość ....obcych chwalicie swoich nie doceniacie..

Popieprzony ten kraj ... :???:

 

Gdyby Kucharowi jakimś cudem udało się wrócić do rywalizacji a Bouffier złapie awarię albo cos w tym stylu to jeszcze jest szansa na tytuł :wink:

 

Tak czy siak dziękuję całej czołówce QHR/Bouffier/Leszek za pasjonujące widowisko i walkę jakies w polskich rajdach nie widziałem od lat :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hurra, Bryan znowu mistrzem

 

to chyba taka nasza narodowa słabość ....obcych chwalicie swoich nie doceniacie..

Popieprzony ten kraj ... :???:

 

Mylisz się Gracku. Po prostu lubię załogę Bryan/Xavier z wielu różnych powodów. Swoich znam i doceniam, ale chyba obiektywnie trzeba przyznać, że od Bryana są słabsi - wszak francuska załoga wygrywa trzeci raz z rzędu. Takie moje zbójeckie prawo, że kibicuję temu kogo lubię najbardziej ;-)

 

Gdyby jechał Hołek, albo gdyby załoga SPST walczyła o mistrza to kibicowałbym im :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

popatrz na wyniki, po prostu jedzie, byle do mety, zeby głupiego błędu nie palnąć ;)

Kajtek ma sznase (coraz większe) ustawić N14 na pierwszym miejscu

 

ale 6.mce w generalce Habaj w C2 :shock: sie porobiło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozamiatane Kuchar stoi na OS 12

 

a tak blisko było,szkoda :sad: liczyłem bardzo na tytuł.ech ta technika :!:

 

MARKO RALLY napisał/a:

Kuzaj po dzwonie:

http://www.youtube.com/wa...player_embedded

 

 

Parking pietrowy im. Leszka Kuzaja...

 

:mrgreen::mrgreen: ,może pomnik jakiś :?: :wink:

 

Subaru górą, Misiek be

 

i niech tak zostanie :cool:

 

Brawo Kajtek :mrgreen: Oleksowicz życiowy sukces,prędko takiego wyniku nie powtórzy :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niesamowity rajd :idea: :shock: , generalnie pierwsza trójka trójka TK,BB,LK wszyscy mieli szanse na mistrzostwo, gdyby Leszek nie wyłożyl, a drugi dzien był taki jak jest , byłby mistrzem, gdyby BB , sie nie zepsuł, a TK dojechał byłby mistrzem, ale i tak uważam ze wiekie gratki dla BB. Nie patrząc nawet na nasze podwórko, nie jest łatwo w N4 zrobić tytuł jak walczy sie z S2000, dla mnie BB jest naprawde mistrz i w pełni na ten tytuł zasługuje :idea: . Brawo za dzisiejszy dzień dla Kajtka, choć pewnie takiego składu na pudle sie nikt nie spodziewał. Ciesze sie że Oleksowicz ostatnio pokazuje że S207 mu leży , robi postępy z rajdu na rajd :idea: . Ja jedynie żałuje że LK nie jechał w dniu dzisiejszym,, nawet w SR, to by sie dopiero działo :idea: . Ja oczywiście kibicuje LK, i mam nadzieje ze pojawi sie w przyszłym roku na trasach RSMP, i z całego serca mu życzę żeby zdobył tytuł RSMP , i wtedy skończył kariere, w glorii i chwale :idea: , bo uważam że na to zasługuje :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja oczywiście kibicuje LK, i mam nadzieje ze pojawi sie w przyszłym roku na trasach RSMP, i z całego serca mu życzę żeby zdobył tytuł RSMP , i wtedy skończył kariere, w glorii i chwale :idea: , bo uważam że na to zasługuje :cool:

 

Ja też mam nadzieję, że będzie jeździł. Im więcej takich szybkich kierowców, tym ciekawsze widowisko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja oczywiście kibicuje LK, i mam nadzieje ze pojawi sie w przyszłym roku na trasach RSMP,

 

niech się pojawi Kuzaj i wielu inych :idea: oby było jeszcze ciekawiej niż w tym roku .i niech wygra ktoś w Subaru :idea::mrgreen:

 

No właśnie, :idea: u LK najgorsze jest to ( nie dla kibiców) że jak już wygrywa , to nie stosuje taktyki, tylko jedzie na maksa do końca, nie ma to tam to. Jest wielki fighter i tyle :idea: . Nie kalkuluje , itp. raz z tego co pamietam kalkulowal na rajdzie magurskim, że nie wygrał żadnego oesu, a wygrał rajd :roll: . Fakt popełnia błedy, ale jeżdzi niezwykle na granicy i nieważne czy jest pierwszy czy szósty, zawsze jest ogień :idea: , zresztą kiedyś miałem okazje z nim jechać na prawym testy S207, :shock: szkoda że nie miałem pampersa :twisted::idea: , dla mnie to najszybszy kierowca i tyle :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sport dzis po faktach w tvnie, ostatnia wiadomosc w serwisie - rsmp

 

w lewym gornym rogu zdjecia twarzy bryana a obok jakis lancer na szutrowym rajdzie (na pewno nie jego, inne oklejenie i otoczenie takie "greckie")

 

prezenter prawi: bray bouffier zdobyl mistrzostwo polski bla bla bla... ostatnia eliminacje rsmp - rajd dolnoslaski wygral "KAJETAN KAJETANOWI" podejrzewam, ze jak zobaczyl 2 podobnie wygladajace wyrazy pogubil sie i nie wiedzial jak je przeczytac :lol:

 

ale dobrze, ze cokolwiek powiedzieli, rozkrecaja sie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...