Skocz do zawartości

Rajdowe dyskusje - sezon 2009


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Hołek w tym rajdzie zasłużył na takie towarzystwo w superoesie :cool:

Piękna i skuteczna jazda , emeryta. W najlepszych czasach nie robił takich wyników. Choc pamiętam 7 miejsce w Argentynie i 4 oesowy czas w RAC.

A tu ścigał się nimal jak równy z równym. Znajomość mazurskich szutrów dała Hołkowi pewną przewagę i On z tego skorzystał.Mega szacun.

 

Oni sa zrośnięci z tymi maszynami w TOP specyfikacji. A nie ukrywajmy , Hołek nigdy nie miał samochodu. Zawsze to było prawie ... . Zaryzykuję, że auto którym jedzie dziś jest najlepszym jakie prowadził.

 

Ciekawe czy dużo trenował przed rajdem. Była szansa na niezłe jaja :shock: Przyjeżdżać na oesach przed takimi tuzami to więcej znaczy niż te Mistrzostwa Europy sprzed lat.

 

PS. Media dały ciała. Nagłośnienie takiej imprezy żenua ! Wieśniaki .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że możemy być dumni z Rajdu Polski!!!!Brawa dla organizatorów, Kibiców bo poza jednym incydentem możemy powiedzieć że wszyscy dali radę!!!!

Jestem pewny że to nie była pierwsza i ostatnia eliminacja WRC w Polsce.

 

Wielkie brawa dla Hołka !!-facet pokazał że ciągle ma JAJA:)

Bracia Bębenkowie szok!! 11 miejsce w generalce N-ką!!!!nie pamiętam czy ktoś był wyżej od nich w Mistrzostwach świata samochodem Gr.N

 

Generalnie nasi kierowcy wyszli z głową podniesiona do góry i udowodnili że nasze RSMP są na wysokim poziomie!!

 

A wiecie co mi się marzy?????

 

WRC Rajd Polski 20??r w kotlinie kłodzkiej ale to tylko marzenia:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zepsuł to wzorowo!

W Grecji też się nie popisał...

Szef go zabije :wink: :mrgreen:

 

[ Dodano: Nie Cze 28, 2009 3:13 pm ]

Swoją drogą dziwnie to wyglądało. jakby mu się coś złamało w układzie kierowniczym.

 

Też mi się tak wydaje i to na tym prawym z którego poszedł prosto w bandę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą dziwnie to wyglądało. jakby mu się coś złamało w układzie kierowniczym.

Dokładnie - IMO to poszło coś na drążkach bo w ujęciach z dwu stron samochodu widać że jednocześnie lewe koło skręcone było w prawo (w zakręt) a prawe w lewo i poszedł pługiem w bandę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oni sa zrośnięci z tymi maszynami w TOP specyfikacji. A nie ukrywajmy , Hołek nigdy nie miał samochodu. Zawsze to było prawie ... . Zaryzykuję, że auto którym jedzie dziś jest najlepszym jakie prowadził.

 

jak dla mnie to wielki szacun dla Holka zaslzyl jak nikt inny na to miejsce.pamietajmy ze ten gosc bardzo dawno nie siedzal w takim aucie.Prowadzenia takiej rajdowki nigdy sie nie zapomina ale brak treningu i obycia zawsze zrobi swoje tym bardziej ze Holek wychowal sie na grA i wczesnych wurcach a tam technika jazdy byla zupelnie inna ( jazda bokami niz na okraglo) i nawet w krotkich ujeciach z Eurosportu widac te jego przyzwyczajenia.Tak czy siak wielkie brawa zwlaszcza za koncowke rajdu :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bracia Bębenkowie szok!! 11 miejsce w generalce N-ką!!!!nie pamiętam czy ktoś był wyżej od nich w Mistrzostwach świata samochodem Gr.N

 

Już bez przesady ;-) Daleko nie trzeba szukać - na Rajdzie Acropolis, czyli poprzedniej rundzie WRC w Top10 były 2 samochody N-grupowe (Fabii S2000 nie liczę mimo, że tak jest klasyfikowana).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hercooles napisał/a:

Bracia Bębenkowie szok!! 11 miejsce w generalce N-ką!!!!nie pamiętam czy ktoś był wyżej od nich w Mistrzostwach świata samochodem Gr.N

 

 

Już bez przesady ;-) Daleko nie trzeba szukać - na Rajdzie Acropolis, czyli poprzedniej rundzie WRC w Top10 były 2 samochody N-grupowe (Fabii S2000 nie liczę mimo, że tak jest klasyfikowana).

 

No to chyba trochę się za galopowałem :oops:.Za duże emocje:):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...