Skocz do zawartości

Rajdowe dyskusje - sezon 2009


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Czytałem jakąś wypowiedź Loeba. Twierdził, że jeśli z jakiegoś powodu w 2010 nie wejdzie klasa S2000+ to on nie ma zamiaru męczyć się w S2000 i przestanie jeździć.

W sumie nie ma co się chłopu dziwić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i stało się: relacje z WRC kompletnie przestały mnie interesować... Co ja mam tam oglądać? CITROENY...? :roll:

 

Umówmy się, że relacje z WRC przestały być interesujące jak przestali jeździć McRae, Makinen, Sainz, Burns... Druga tura nudy to spadek formy Subaru po ostatnim mistrzostwie Solberga, a ostatni etap skończył się w momencie odejścia Gronholma.

 

Ze względu na elektronikę i brak konkurencji dla Seba, to trochę jak oglądanie samochodów zdalnie sterowanych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemeq napisał/a:

No i stało się: relacje z WRC kompletnie przestały mnie interesować... Co ja mam tam oglądać? CITROENY...? :roll:

 

 

Umówmy się, że relacje z WRC przestały być interesujące jak przestali jeździć McRae, Makinen, Sainz, Burns... Druga tura nudy to spadek formy Subaru po ostatnim mistrzostwie Solberga, a ostatni etap skończył się w momencie odejścia Gronholma.

 

Ze względu na elektronikę i brak konkurencji dla Seba, to trochę jak oglądanie samochodów zdalnie sterowanych...

 

Nic dodac nic ujac :cool: Ogladalem relacje z Irlandii i ...................nuuuuuuuuuda :roll: Najwieksza sensacja byl dzwon Atka w cytrynie i jak Loeb przestrzelil zakret... :???:

Fajnie ze w Polsce beda te mistrzostwa ale .....no wlasnie, oby wszystko bylo ok i za rok wroca z Subaru i jeszcze innymi zespolami :roll: W zasadzie bardzo chcialem byc na tym rajdzie w PL ale nie dam rady i w sumie chyba nie mam za bardzo czego zalowac....Spektakl Forda i Citroena jakos nie za bardzo mnie interesuje....

 

tak sobie mysle :razz: bo sam rajd Polski na Mazurach jest niesamowity :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spektakl Forda i Citroena jakos nie za bardzo mnie interesuje....

Nie zapominaj, że MŚ to nie tylko fabryczne wurce, ale kilkanaście (może kilkadziesiąt) prywatnych załóg w top sprzętach. Dodać do tego krajową czołówkę, która będzie chciała pojechać w A8 i mamy praktycznie wymarzone widowisko. Oczywiście, fajnie byłoby zobaczyć kilku najlepszych (Galli, Gardemaister, Duval i in.) ale myślę, że ich brak w pewnym stopniu zrekompensują właśnie krajowi driverzy. Moim zdaniem widowisko stukroć ciekawsze niż oglądanie tego samego np. w Grecji, gdzie oprócz mocno okrojonej czołówki oglądasz tabuny nic nie mówiących Ci lokalesów. Moim zdaniem będzie git!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mitsubishi rezygnuje!

coraz większa lipa sie robi. jesli volkswagen tez odchodzi, to w terenowych nie ma juz zadnego fabrycznego zespołu..., nowe rajdówki przestaną powstawać... :roll:

 

Ogladalem relacje z Irlandii i ...................nuuuuuuuuuda

rajd śledziłem tylko po nagłowkach, o relacji nawet nie pomyślałem. zanosiło sie że S15 bedzie już całkiem dobrym autem i w WRC bedzie ciekawiej, przez wycofanie sie tego zespołu myśle że WRC aktualnie sięgnęło dna. emocje może dać oglądanie na żywo, ale nie rywalizacja i wyniki :???:

za rok wroca z Subaru

o ile wiem bankowo nie wrócą przed 2011...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zapominaj, że MŚ to nie tylko fabryczne wurce, ale kilkanaście (może kilkadziesiąt) prywatnych załóg w top sprzętach. Dodać do tego krajową czołówkę, która będzie chciała pojechać w A8 i mamy praktycznie wymarzone widowisko.
Co do widowiska to Octavia WRC jest widowiskowa, a właśnie Czoper chyba chce jechać Octavią.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zapominaj, że MŚ to nie tylko fabryczne wurce, ale kilkanaście (może kilkadziesiąt) prywatnych załóg w top sprzętach. Dodać do tego krajową czołówkę, która będzie chciała pojechać w A8 i mamy praktycznie wymarzone widowisko

 

i przy takiej obsadzie szanse Hołka rosną. :mrgreen:

 

sypki napisał/a:

Mitsubishi rezygnuje!

spalili,

coraz większa lipa sie robi. jesli volkswagen tez odchodzi, to w terenowych nie ma juz zadnego fabrycznego zespołu..., nowe rajdówki przestaną powstawać...

 

nie ma fabrycznych i znowu szansa dla Hołka.Orlen na razie bogaty to kasę daje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zapominaj, że MŚ to nie tylko fabryczne wurce, ale kilkanaście (może kilkadziesiąt) prywatnych załóg w top sprzętach. Dodać do tego krajową czołówkę, która będzie chciała pojechać w A8 i mamy praktycznie wymarzone widowisko. Oczywiście, fajnie byłoby zobaczyć kilku najlepszych (Galli, Gardemaister, Duval i in.) ale myślę, że ich brak w pewnym stopniu zrekompensują właśnie krajowi driverzy. Moim zdaniem widowisko stukroć ciekawsze niż oglądanie tego samego np. w Grecji, gdzie oprócz mocno okrojonej czołówki oglądasz tabuny nic nie mówiących Ci lokalesów. Moim zdaniem będzie git!

 

Wiem i nie zapominam :wink: Bylem kilka razy na MS i wierz mi ze nawet czolowka innych kierowcow(nie ujmujac nikomu) nie jedzie tak jak fabryka w wurcach :roll:

Co do tego ze bedzie git to nie mam watpliwosci bo Rajd Polski jest (chyba) najlepszym rajdem w PL :cool: I gdybym mial mozliwosc to i tak bym pojechal :wink:

 

o ile wiem bankowo nie wrócą przed 2011...

 

:oops: no tak,racja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zapominaj, że MŚ to nie tylko fabryczne wurce, ale kilkanaście (może kilkadziesiąt) prywatnych załóg w top sprzętach.

 

No tak - nikt o tym nie zapomina, ale "prywaciarze", z całym szacunkiem dla ich wysiłku, zaangażowania i znacznie większej liczby przeszkód, które musieli pokonać, by wyrwać jakieś punkty, byli tłem dla zespołów fabrycznych. I to jest fakt.

 

Kibice oglądający WRC na żywo korzystali z tego, że jeżdżą również przywaciarze w fajnych sprzętach, bo mieli więcej oglądania, ale realnie patrząc: kto z kibiców oglądających w TV - a tak oglądamy dużą większość rajdów WRC - śledził walkę kierowców zespołów niefabrycznych? Pewnie tacy są, ale jest ich garstka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mile, zespolow fabrycznych to raczej nie zabraknie :roll: jak nie w wrc to s2000 plus, ale to zawsze bedzie fabryka :wink:

 

Przemeq, widze ze myslimy podobnie :wink: a na potwierdzenie dwa filmiki z rajdu Walii :arrow:

 

fabryka :arrow:

 

"prywaciarz" :arrow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...