Skocz do zawartości

Mogłaś moją być KRYZYSOWĄ narzeczoną...


Korton

Rekomendowane odpowiedzi

O tym się nie przekonamy :twisted:

Wierzę na słowo :mrgreen::twisted:

 

Będziesz musiała :P

 

No jeśli ostatnie wskaźniki lecące na łeb na szyje powodują reakcję odwrotną, wręcz erekcyjną euforie, to trzeba się leczyć. No chyba że ty nie masz nić, ale wiesz ile sąsiad miał kasy wsadzonej w giełdę :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tym się nie przekonamy :twisted:

Wierzę na słowo :mrgreen::twisted:

 

Będziesz musiała :P

 

No jeśli ostatnie wskaźniki lecące na łeb na szyje powodują reakcję odwrotną, wręcz erekcyjną euforie, to trzeba się leczyć. No chyba że ty nie masz nić, ale wiesz ile sąsiad miał kasy wsadzonej w giełdę :twisted:

 

Nie wiem, czy chciałeś mnie obrazić tą zawiłą sentencję, czy masz jakiś inny chitry plan, jednak uprzedzam: nic z niego nie wyszło ani nie wyjdzie. Mój spokój zarówno ducha, jak i finansów pozostał niezmącony, a nawet przeciwnie.

 

Na czasy kryzysu finansowego polecam więcej kobiet. I gorzały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

Na czasy kryzysu finansowego polecam więcej kobiet. I gorzały.

 

Po dużej ilości gorzały to mnie bania napierdziela 3 dni i chodzić nie mogę, po kobietach tylko z chodzeniem problem :P Dobrze że łączyć się tego wyczynowo nie da bo bym się rozpadł :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a w temacie kumpel z Londka napisal mi w nocy SMS z Fabric:

"[moderator czuwa] credit crunch. Dude I'm having time of my life with 2 Asian chicks" :twisted::mrgreen:

 

tłumaczenie:

 

Kumpel pracujący w Lądku Zdrój w jakieś fabryce napisał sms'a:

 

" Niedobre te batoniki Kredit. I tak mam srakę życia po tych 2 zupkach chińskich"

 

:twisted:

 

leze i kwicze :lol::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rumor jest taki, ze JP Morgan zmanipulowal rynek we wspolpracy z Merillem i UBSem. wypuscili researche na silne oslabienie PLN i pod to grali. od wczoraj mowi sie, ze ktos ich za to ukaral i to wlasnie na rynku widzimy. poza tym w sprawie akcji VW bedzie dochodzenie, bo to ewidentnie ukartowana akcyjka byla. hedge fundy stracily na zagraniu Porsche EUR30mld.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rumor jest taki, ze JP Morgan zmanipulowal rynek we wspolpracy z Merillem i UBSem. wypuscili researche na silne oslabienie PLN i pod to grali. od wczoraj mowi sie, ze ktos ich za to ukaral i to wlasnie na rynku widzimy.

A ta plota nie byla plotka dnia wczoraj, czy przedwczoraj w gazetach? Gdzies juz to czytalem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...