Skocz do zawartości

jestem nowy witam wszytskich


polll

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszytskich

Od dluzszego czasu czytam forum i jeszcze w starym roku postanowilem cos napisac :) Pomimo ze nie mam Subaru jestem fanem marki :) Interesuje mnie szczegolnie Impreza :) (imprezy tez) :D w kazdym wydaniu :) na codzien jezdze fiatem seicento sporting ktory w tym roku przejechal okolo 30 kjsow :) nie daje on niestety tyle frajdy z jazdy co SI ale mam nadzieje ze kiedys bede mial SI i wiedza jaka tu zdobede przyda mi sie :)

 

Pozdrawiam Wszystkich :)

 

http://mitglied.lycos.de/polll/zimowajazda.mpg a to maly bonus :) powitanie zimy na torze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam w imieniu spiacych forumowiczów. Pragne Cie równoczesnie uswiadomic, ze tego co sie tu nauczysz nie da sie wykorzystac na torze. Mianowicie nauczysz sie tu przeklinac, pic i prowadzic mesiste dyskusje ....czyli podstaw zycia w rodzinie.

 

pozdrawiam

Mamusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszytskich

Od dluzszego czasu czytam forum i jeszcze w starym roku postanowilem cos napisac :) Pomimo ze nie mam Subaru jestem fanem marki :) Interesuje mnie szczegolnie Impreza :) (imprezy tez) :D w kazdym wydaniu :) na codzien jezdze fiatem seicento sporting ktory w tym roku przejechal okolo 30 kjsow :) nie daje on niestety tyle frajdy z jazdy co SI ale mam nadzieje ze kiedys bede mial SI i wiedza jaka tu zdobede przyda mi sie :)

 

Pozdrawiam Wszystkich :)

 

http://mitglied.lycos.de/polll/zimowajazda.mpg a to maly bonus :) powitanie zimy na torze :D

 

To tak jak ja, jestem nowy, wiec sie witam w tym temacie zeby nie zakladac drugiego podobnego :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...