Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Krzysiek_WAWA Dzięki bo jeszcze chwila a bym się udusił. A czy ten WRX nie był czasami czarny ze spoilerem od STI?

Nie, był niebieski niskim spolerem..... jechał około 80, ja przeleciałęm obok niego troszkę szybciej.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam Kierowniczkę ślicznego WRX-a w kolorze WR blue, którą w sobotę zaczepiłem na światłach przy rondzie ONZ około godziny 14:30 i zaprosiłem do korzystania z naszego Forum 8). Nie wyglądałem niestety zbyt przekonująco, bo sam jechałem nie-subaru :twisted:, ale mam nadzieję, że nie zraziło to owej Kierowniczki i pojawi się na Forum 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierowce nawej niezaturbionej Imprezki KR 2848....stojacej w zakladzie wulkanizacyjnym na Kocmyrzowskiej w Krakowie. W tym zakladzie chcieli opone przebita nozem naprawiac za 70zł a w innym z wygladu duzo mniej profesjonalnym za 20zł :roll: ciekawe co z tego wyjdzie :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to tak:

-Niebieskie STi na hamerykańskich tablicach, Wisłostrada przy Starym Mieście, godz 22

-Niebieskie STi, Wał Miedzeszyński przy Fieldorfa, godz. 19

-Bordowy Outback stary, WY [?] ul. Wolność/Bellottiego

-Czerwona Impreza kombi stara, ul. Wolność

-Biały Legacy/Outback [?], ul. Samolotowa/Jugosłowiańska, godz. 22

 

pozdro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę zabronić pozdrawiania tego pana na forum, ale jak dla mnie to typ jest do odstrzału i jedyne co mu się należy to kamień w szybę a najlepiej w głowę.

 

Ciekawe.

 

Według mnie, to każdy może sobie z autem robić co chce, dopóki jest jego. A, że później znajduje się ktoś, kto od niego to kupi to może tylko się puknąć w głowę, a nie pluć na eks-właściciela.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...