Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrawiam kierownika srebrnego GTka ze świniaczami, z którym pomachaliśmy sobie w Olsztynie, gdzieś w okolicy parku serwisowego w sobotę na Agapicie.

Dzięki i również pozdrawiam ,(bo to chyba o mnie chodzi :roll: ) .Tak myślałem ,że to ty gdy przejeżdżałem obok Ciebie w Gutkowie przy sklepie spożywczym :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hurtowe pozdrowienia:

Niebieskie wrx/sti bug-eye

niebieski wrx/sti my06 lub my07

niebieski kombiwar WRX-owy

szary GT

granatowy GT

i jakiś Forek

wszystko wczoraj ok 16 30 do 17 na Andersa (od stacji Ratusz Arsenał mniej więcej do stacji Dworzec Gdański) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam trzech /trzy/ kierowników /kierowników/ niebieskich imprez widzianych w czwartek na trasie Wrocław - Leszno, w okolicy Bojanowa, których obraz tak mnie zaskoczył, że nie obmachałem

 

 

to WLKP Team szpagatami przez Polske na Plejady sie udawal :mrgreen: odpozdrawiam

 

 

pozdrawiam kierownika zielonego GT LZ..... z numerem bocznym 40 trasy szosowej widzianego wczoraj na Al. Jerozoimskich :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

beben_wrc - tak to ja kombi 2,0 niebieski wolnossak.

Tiaaaaaa - ostro dawaliscie czadu. Nie nadazalem za Wami bo z boku spowalniacz jazdy siedzial reczny i ustny.

A ten przed Wami bus w ciemnym granacie chyba [lub bordo] z przyczepka Was i pozostalych szybszych zablokowal na dluzej. On wczesniej juz jechal lewym jak slimak ze 30 kilosow.

Na ogol kierowcy jak widza subaru to ustepuja drogi. Nawet jak jedzie subaru tak marne jak moje wolnossace.

Dzis bylem tam i z powrotem w Lublinie - bylo luzno i spokojnie i raczej ustepowali.

No ale brakuje mi tego Waszego kopyta - oj brakuje. Zazdrosc mnie zzera jak jedzie takie niebieskie cudenko ze skrzydlem z tylu.

 

[ Dodano: Wto Maj 27, 2008 10:43 pm ]

vergette - wszystko sie zgadza - to mnie sie pokielbasily moje wlasne numery - mam 65 a nie 67 - to stres poranka i brak kawy tak zadzialal - a bylo to ok 8 rano nie 10-tej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

btw: w forkach mozna wyłączyć poduszkę pasażera? miałeś/miałaś fotelik dziecięcy na prawym fotelu

Można wozić przodem do kierunku jazdy.

 

[ Dodano: Sro Maj 28, 2008 2:04 am ]

Dzięki i również pozdrawiam ,(bo to chyba o mnie chodzi :roll: ) .Tak myślałem ,że to ty gdy przejeżdżałem obok Ciebie w Gutkowie przy sklepie spożywczym :wink:

Dla syna kupowałem Mambę a pozostali browary. :wink:

 

Trochę Cię goniłem, bo zauważyłem świniacze. :mrgreen:

 

Pozdro również dla pasażerki. :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Pumex'a i Krebelki spotkanych w sobote u Marka. Pumex jeszcze raz dzieki za pomoc

nie ma sprawy :) rozumiem, ze dotarles do Poznania bez przygod? A byles popatrzec na przejazdy na Plejadach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla kierowców:

- forestera z plejadowym nr 50 widzianego wczoraj około 19:00 na Obozowej, gdy skręcał w stronę Obrońców Tobruku oraz

- WRX/STI MY'03-05, którego widziałem dziś około 12:00 na Kruczej w okolicach Al. Jerozolimskich; numer chyba WB xxxxx

- popielatego WRX'a MY'06-07 z naleśnikiem dziś około 8:45 na Rondzie Zawiszy

 

Niestety we wszystkich trzech przypadkach byłem praktycznie niewidoczny - w pierwszym i trzecim, choć byłem w samochodzie, stałem w przecznicy, w rzędzie samochodów czekających na zmianę światła, w drugim byłem bez samochodu, na spotkaniu w biurze na piątym piętrze - nie mogłem się bliżej przyjrzeć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozumiem, ze dotarles do Poznania bez przygod? A byles popatrzec na przejazdy na Plejadach?

 

Jechalem przez Legnice-calkiem fajna trasa,

co do Plejad to mimo ze niestety musialem wrocic w piatek, wpadlem po drodze do Walbrzycha na male ''oko'' i jeszcze nigdy nie widzialem takiego stezenia ''jedynego slusznego koloru'' jak tam :grin: zamienilem jeszcze pare slow z Markiem i X-bike'iem przy aucie Grafa, co dalo mi duzo do myslenia, BTW dobrze ze nic powaznego sie nie stalo, i home... 90km/h :wink: Pozdrawiam i do zobaczenia :smile: : doqtor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema spotowiczom.

 

szacun dla wyflockowanych desek rozdzielczych, pysznie brzmiących wydechów ze zmienionym tylko końcowym tłumikiem, za naklejki plejadowe na tylnej szybie oraz za dużo czerwonego koloru pod maską. Każdy znajdzie coś dla siebie.

 

Pozdro

goory z córką, bo żona pozdrawia już sama za siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...