Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Abt- jakbyś przez takie mignięcie rozpoznawał roczniki aut,które się pewnie od siebie niczym nie różnią to musiałbym Cię zglosić do selekcjonera reprezentacji Polski w tej konkurencji :D Fajny ten twój antyk.Pzdr

Przemeq- teraz to może autoironia ale dawniej w latach szkolnych to był śmiech ale baranim głosem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie tam migniecie, jak tylko zobaczylem mlodszego brata to podcisnienie na budziku sie pokazalo 8) .

czy forestera masz ciemno-zielonego xt ?? wyprzedzalismy w marcu takiego 2 razy na

czeskiej autostradzie, po tym jak mily pan policjant zatrzymal nas zeby pogadac o modrej subarynie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AbtForyś ciemnozielony ale to zwykła 2,0 krówka jest choć trochu narowista jak się ją przyciśnie, z tym MY04 to pewnie dlatego,że mój taki brudny jest :oops:

Zapomniałem jeszcze,że ok 18.30 koło lotniska mignął mi jeden Legaś chyba bordo(antyczek) i póżniej na Kryspinowie Foryś srebrny po naprawie blacharskiej bidaczyna-ten co ktoś go parkuje na Krowoderskiej ostatnio( koło YMCA zwanej pałacem młodzieży)-tyż pozdrawiam ale już z perspektywy teguż zielonego Foresterka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierownika Niebieskiego kombiwara z kratką widzienego w okolicach Nowego Kleparza i potem jak wydarł 29-go listopada przez wiadukt na Wita Stwosza.

Pozdrówka też dla Srebrngo Outbacka (a może to było srebrne Legacy?) stojące koło Jubilata.

I pozdrówka dla Pani pomykającej 29-go listopada złotym foresterem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdewienia dla Moniqi pomykającej hansem po al. 29-go listopada około 17:12 :) A może to nie była Moniqa? A może to nie był hans - tylko jakiś sobowtór? ;)

to byłam ja :mrgreen: z obozu pracy wracałam i radze już przejąć pozycję startową bo dziś też przewidywany jest przejazd w tych samych godzinach..aaa..no i żeby dziś na 29-tego był rozwinięty czerwony dywanik.. :mrgreen: goździki możemy sobie darować 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierowniczki i kierowników wszystkich szuwarków spotkanych przez 3 tygodnie w kraju fioletowych krów Milka.

Nie pozdrawiam z kolei pana, który założył do Outbacka nowego wielkie chromowane koła jak do Lincolna Navigatora ! Widok nie z tej ziemi ..... I jeszcze codziennie go widywałem !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.... ja pozdrawiam kierownika niebieskiego sti z jakimś mega zrobionym wydechem przejeżdżającego ul. Lubicz równocześnie obok mojej chatki (Ariańska)...... auto już było słyszalne tak mi się wydaje na wysokości Centrum Biurowego Lubicz/ rakowickiej :twisted: ......

 

matt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wielkopolanin, 8) 8) 8) dzieki... :wink: ale musze przyznac, ze przelotowka przez Poznan nie jest zbytnio atrakcyjna - nie bylo co fotografowac :-(

 

Ano nie jest. Ale to może lepiej, że tranzyt nie idzie przez Starówkę ;)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia znad morza:

- Granatowy legaś sedan my04, lub my05, (EL XXXXX) którego kierownik mieszka w tym samym ośrodku co ja - zastanawiam się nad włożeniem kartki za wycieraczkę z adresem forum ;)

- Złotego forysia XT, który wczoraj gościł w sarbinowie, stał koło pętli autobusowej.

- Zielonego forysia krówki, którego kierownik mieszkał w ośrodku na przeciwko.

 

Coś się dużo subarynek tutaj pojawiło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dla granatowo srebrnego forysia za którym jechałem przez pół 29Listopada, a którego wziąłem za SIPową demówkę :oops:

 

i oczywiście dla CracowDragona i Moniqi, którzy wybitnie pozdrawiali mnie długimi jadąc za mną alejami jakieś 40 min. temu :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla kierownika WRXa blue, który stanął na światłach na Węźle Radzikowskiego ok 20.00 za moim Legaśkiem ale przed Foryśkiem powożonym przez moją Panią, a potem taką kawalkadą szuwarkową udaliśmy się przez chwilę drogą gminną przez Brzezie w stronę Bolechowic-z tym,że WRX okazał się mało towarzyski i odjechał w siną dal a my skręcili w prawo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...