Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia i wielka dziekowa dla Hogi-iego z ktorym sie spotowalem dzisiaj przez pol dnia.

 

P.S Oraz dla kierownika tej Hondy, za ktora jezdzilem przez nastepne pol dnia :mrgreen:

 

 

 

 

 

 

 

:wink: :mrgreen:

 

Odpozdrawiam. :mrgreen:

Kierownik CRXa też odpozdrawia. :mrgreen:

 

Pozdrowienia dla kierownika wiśniowego bug-eye wczoraj wieczorem napotkanego na KENie. Kiwka była. :mrgreen:

 

I późniejszym wieczorem na rondzie ONZ pozdrawiłem ekipę w foresterze na tabl. PO........ ich reakcja na pozdrowienia to :shock:

 

:sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ich reakcja na pozdrowienia to :shock:

 

taaa, w Trójmieście to standard, już się nawet nie wysilam, bo jeszcze sobie ktoś za dużo wyobrazi (w zależności od płci kierownika).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiłem ekipę w foresterze na tabl. PO........ ich reakcja na pozdrowienia to

Pewnie inna ekipa, ale też tak miałem i to kilka razy... Kiedyś nawet zagadywałem na parkingu do własciciela Legacy, bo w małym miasteczku, na sklepowym parkingu stały 3 Subaru :!: - 2 na tabl. "PO" i mój, ale ten gentleman chyba sie z tego wogóle nie cieszył :wink: , a ja poczułem sie jak intruz, bezczelnie zaczepiający ludzi :oops:

taaa, w Trójmieście to standard, już się nawet nie wysilam

Nie tylko w Trójmieście :cry: Wracając ze Świnoujścia (ponad 500km) kiwałem do 7 (w tym 4 Forestery) Subaru i też jedynie: :shock: .

Jeżdżę Subaru dopiero 5 miesięcy, ale tylko 2 razy zdarzyło mi się, że ktoś odkiwnąl, no i raz przemiły uśmiech kierowniczki w czarnym OBK :smile: .

Nie wiem czy nie dać sobie z tym spokój...może faktycznie ludziską nie kumają, są spięci i myślą, że ich zaczepiam :?:

Chyba, żeby ... wypatrywać "Subarowiczek", licząc na kolejny uśmiech :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chojny napisał/a:

oraz chwile wczesniej mijanego kierownika srebrnego Legacy kombi ze swiniakiem na klapie. Miejsce akcji: gdzies w Wawie

 

 

Jeśli "gdzieś w Wawie" to gdzieś na Ochocie, a srebrnym Legacy mógł być srebrny OBK to odpozdrawiam

 

Albo ja, ja , ja :grin:

Niech mnie ktoś przytuli...., tfu, pozdrowi :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierownika czarnego Legacy TurboDiesel, który minął mnie dziś rano na S1 w stronę Bielska. Blachy SK XXXXX. Trzeba przyznać, że jak widzi się w lusterku maskę z wlotem to ucieka się z wrażenia :D Nigdy nie wiadomo, co drzemie pod tym wlotem :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I późniejszym wieczorem na rondzie ONZ pozdrawiłem ekipę w foresterze na tabl. PO........ ich reakcja na pozdrowienia to :shock:

 

:sad:

 

...eeee, no jak PO.... to normalka... niestety. Tez juz mi glupio, ze "zaczepiam" ludzi :wink:

...dzisiaj spotkalam taka sama imprezke jak moja, mialam ja z naprzeciwka... mrygalam, machalam, a gosciu na mnie sie gapił jak na yeti :lol:

 

...chociaz powiem szczerze, ze dopoki mnie huzar nie zaprosil na forum, to nie znalam tego zwyczaju :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdro dla kierownika srebrnej Imprezy spotkanej dzisiaj na Ursynowie przy rondzie. Kiwka była. Lekkie zdziwienie też - na skuterze byłem.

pozdro dla kierownika srebrnej Imprezy która zaparkowała przy wjeździe do mojego garażu i niedaleko mojego legasia pod chatą na Płaskowickiej na Ursynowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to nie mam szczęścia do czestego spotykania Imprez w Poznaniu (forkom i outbackom juz nie macham bo tylko słysze od pilota zebym sie przestal wyglupiac...). Juz chyba Evo czesciej spotykam i wszystkie machaja :roll:

 

No ale jak już coś napisałem, to pozdrawiam:

- srebrnego GTka spotkanego wczoraj na Baraniaka,

- kolege w wolnym ssaku urban grey spotkanego na Wielkopolskiej

i wszystkich subaromaniakow z WLKP :!:

 

ps. jakbym komus nie odmachal, to przepraszam ale nosze mocne okulary :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

burzum jakiego koloru masz forka?

Właśnie, bo nigdy nie wiem czy to Ty czy nie

To dodajmy jeszcze: gdzie parkujesz?

jakie masz koła?

radio ?

żona\kochanka\dziewczyna ładna? :mrgreen:

 

marlowe masz uświnioną impreze? w przeciągu ostatnich dwóch tyg. byłeś na parkingu w kinepolis może?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marlowe masz uświnioną impreze? w przeciągu ostatnich dwóch tyg. byłeś na parkingu w kinepolis może?

 

świnię trzymam w szufladzie, ale chyba ją w końcu nalepię, to może zadziała jak magnes,

w kinepolis to nie ja - ale widzialem w Poznaniu takiego szarego stiaja ze świnią

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...