Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrawiam serdecznie dzisiejszych spotowiczów, następnie vergette i jej pilota spotkanych tuż przed godziną duchów na Sobieskiego oraz kierowniczkę Legacy z posklejanym tylnym, lewym zderzakiem taśmą power tape :wink: o północy na Dolinie Służewieckiej.

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja pozdrowie Tomaszka, ktory mnie skillowal elegancko nad wisla :twisted: wracajac najprawdopodobniej z BR przed Pucharem Jesieni.

kurde kiedy mapa kiedy mapa do mojego GTczka!!!! :wink:

oraz dzisiejszych tunelowych spotowiczow warsiaskich.

zdroowka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja pozdrowywuje Pania Blondyneczke w czarnym GT zapotkana na pulawskiej w czwartek ok 19tej

 

i pozdrowywuje Simona ktory sie wczoraj krecil po pulawskiej przy plaskowickiej ok 19 - w te i nazad latal :mrgreen:

 

a i jeszcze pozdrowionka dla Grafixowego, niebieskiego WRX MY08 zawidzianego pod ochota office park w czwartek ok 10 rano

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowywuje Simona ktory sie wczoraj krecil po pulawskiej przy plaskowickiej ok 19 - w te i nazad latal :mrgreen:

 

Dzieki, odpozdrawiam, nie odnotowalem Cie, choc fakt, ze chyba cos na mnie trabilo w tamtych okolicach. :mrgreen:

Szukalem myjni, bo jechalem na spota i na 4 myjnie odwiedzone w zadnej nie udalo sie samochodu chocby opryskac woda... :roll:

 

W ramach odreagowania na rondzie przy Hit-cie zapialem pieknego boczura :twisted::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowywuje Simona ktory sie wczoraj krecil po pulawskiej przy plaskowickiej ok 19 - w te i nazad latal :mrgreen:

 

Dzieki, odpozdrawiam, nie odnotowalem Cie, choc fakt, ze chyba cos na mnie trabilo w tamtych okolicach. :mrgreen:

Szukalem myjni, bo jechalem na spota i na 4 myjnie odwiedzone w zadnej nie udalo sie samochodu chocby opryskac woda... :roll:

 

W ramach odreagowania na rondzie przy Hit-cie zapialem pieknego boczura :twisted::mrgreen:

 

ja sobie stalep po d fabryka wnetrz - na przeciwko plaskowickiej ;) i se szluga jaralem :mrgreen: a Ty zes sie krecil w te i nazad :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

michal, a mi się nie udało sprowokować Ciebie, żebyś przestał siedzieć bez kapci na kanapie, tylko przyjechał do Krakowa!

 

Ja szykuje sie na pogaduchy z Kudlatym. Wiesz takie sprawy starzejacych sie dwoch facetow. Co tu duzo gadac, teraz Twoje czasy. My juz starzy jestesmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hogi[/b], ":2t5s6eiw] następnie vergette i jej pilota spotkanych tuż przed godziną duchów na Sobieskiego

 

hogi odpozdrawiam gorąco... w imieniu pilota również :wink:... może się przyzna do przejażdżki :mrgreen:

 

Pozdrowienia dla kierownika Forka ze świniakiem na lusterku zauważonego w ostatniej chwili w piątek ok godz. 16.45 na Przyczółkowej w stronę Wilanowa :smile: i chwilę po nim kierownika złoto-beżowego również oświniaczonego GT obmachanego z wzajemnością .... ok. 17.30 wracając tą samą drogą z naprzeciwka mignął znów pozdrowiony uśmiechnięty kierownik owego GT-ka :grin: i za nim pędzący niebieski STI (WRX) MY 06-07 za którego omryganie było odmachane... :wink:

 

Ach i jeszcze pozdrówki, mega cieplutkie dla Zubiego spotkanego w piątek i w sobotę :wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...