Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Wczorajsze moje doświadczenia tylko potwierdziły obojętność większosci kierowców z Legacy i Foresterów (na szczęście większości bo są wyjątki) na pozdrawianie.

 

Ale i tak pozdroweinia dla nich, niech też mają cos od życia :lol:

:arrow: dla Forysia WY***** spotkanego na Jana Pawła. Wbiłem się przed niego na skrzyżowaniu i na moje awaryjki kierowca zrobił tak :shock: i potem jeszcze długo mnie odprowadzał wzrokiem, ale nie odmrugał ani nie pomachał.

:arrow: dla białego Legaca WX***** parkującego wczoraj przy pętli tramwajowej na gocławiu koło 20, na klapie miał trzy niebieskie konie naklejone (jako ze to był stojący samochód to oczywiście uwagi na wsępie nie dotyczą tego kierownika).

:arrow: zielonego Legaca kombi WZL ***** , który stał po skosie ode mnie na skrzyżowniu i bacznie się przyglądał mojej Imprezce ale jak się mijaliśmy to nawet się nie spojrzał na mnie (a mama mi mówiła, że przystojny jestem :cry: ) i nie mogłem mu pomachać.

 

Ale najważniejszem, że są zjednoczeni forumowicze, którzy bez względu czy to Impra, Legac, Justy czy Foryś pozdrawiają się :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rany jak ja bym chciał być pozdrowiony ew pozdrowić kogoś

Tylko od Listopada kiedy to nabyłem mojego Pepe.... znaczy się Forysia minąłem się z kilkunastoma subaraczami + kilkadziesiąt w szwajcari ( w 3 godziny - ale tam nikt nie odmachuje...ciekawe czemu :mrgreen: ) tylko że zawsze w taki sposób że nie miałem okazji.. A jak jeżdżę Seatem albo Oplem ( służbowe ..nie posądzać mnie pochopnie ) to zawsze okazje mam ale nie macham bo patrzyliby jak na głupka.. a smyczy z daleka nie widać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

debile nam nie machaja a my i usmiech buziaczek drapanko w plecki i takie tam :lol: moze wtedy zrozumieja ze subaraki to fajne chlopaki ...i dziewczyny :lol::lol::lol:

Vertu, Pan nie bedzie taki ostry.

Niekoniecznie sa to debile, a jedynie nowy typ kierowcy w Subaru. Tzw Normalny Kierowca. A nie wariat co cale zycie oszczedza, zebu upalac albo co.

Normalny kierwoca traktuje auto jak trzeba, czyli jako urzadzenie do przenoszenia sie, bez nalecialosci kultowych.

Nalezy tych ludzi rozgrzeszac, choc jestem niewierzacy. Mozna im machac, bo jak nie bedziemy machac, to nikt juz nie bedzie machac, a swiat bez machalki jest swiatem fatalnym.

Kiedys, w tym samy temacie chyba, kiedy pisalim o kalasznikowach, napisalem, zeby oszczedzic mojego ojca co se kupil forysia. Wlasnie go odebral. Nie ma mowy, zeby on komukowliek odmachal, bo jest zatopion w myslach swych i nie rozpoznaje innych aut. Dodam dla ulatwienia, ze jak go mijam na naszej uliczce Impreza tez mi nie macha, bo nawet auta dzieciecia swego nie rozpoznaje.

I bedzie jeszcze wiecej. Jakis prezesu ktoren se kupil Legacy powie drugiemu ze fajne i ten drugi kupi, i trzeci i dziesiaty i zonie forysia i takie tam tego ten.

Ale czy oni se przekazuja swiadomosc proletariacka ze machac trzeba? No nie przekazuja.

Zobaczcie na swoje partnerki. Dopiero po dlugotrwalym uswiadamianiu zaczynaja zwracac uwage na innycvh w subaru.

I ja tu zadam wam pytanie towarzysze i towarowki: czy to zauwazanie sie, koncetracja na swoim aucie i autach innych ma sens, a nie jest czczym traceniem czasu, zycia. No bo przeciez mozna by poczytac Tak Rzecze Zarathustra. na przyklad. Albo zobaczyc M jak Milosc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zeby oszczedzic mojego ojca co se kupil forysia. Wlasnie go odebral. Nie ma mowy, zeby on komukowliek odmachal, bo jest zatopion w myslach swych i nie rozpoznaje innych aut. .

 

 

Normalnie mu Arnuś zamontuj tako renkie na desce rozdzielającej, co ona sie bedzie sama gibać, jak dawniej te głowy psom na tylny półce. Wtedy bedom wszyscy pozdrowieni a ojciec dali bedzie sie móg zatapiać.

 

Mamusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj chlopaki tom sie opsmial.dzieki :lol::lol::lol:

o a moze sobie pieski na polkie damy wszyscy forumowicze to bankowo bedziem sie rozpoznawali

pozdrawiam machajaco kiwajaco :lol:

Tia... pewno, moze sobie jeszcze futrzane kostki na lusterkach z przodu powiesimy :mrgreen:;)

Pozdrawiam,

Agnieszka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nawet wiem kto z forum ma już takiego pieska :mrgreen: TJ jak ma sie Fafik :mrgreen:

 

Ma sie dobrze i, co najwazniejsze, zawsze za mnie wszystkich pozdrawia...kiwajac uprzejmie glowka :wink: Tylko trza mu bedzie trzymanie boczne poprawic, bo przy moim stylu jaz.....he-erm....znaczy sie - na polskich drogach, turla sie z lewej na prawa i na odwyrtke (nawet bez komendy zdechl pies!)

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o a moze sobie pieski na polkie damy wszyscy forumowicze to bankowo bedziem sie rozpoznawali

pozdrawiam machajaco kiwajaco :lol:

 

W kombi nie ma tylnej półki :(

aflinta..dostaniesz w skali 1:1 i posadzisz na tylnej kanapie :wink:

z tym turlaniem to jest bajer..wiesz ile ludziska płacą za szkolenia żeby psa nauczyć takiej sztuczki..tylko wkładaj mu kaganiec na kiełbaskowe zloty bo warczał wczoraj na mnie 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aflinta..dostaniesz w skali 1:1 i posadzisz na tylnej kanapie :wink:

z tym turlaniem to jest bajer..wiesz ile ludziska płacą za szkolenia żeby psa nauczyć takiej sztuczki..tylko wkładaj mu kaganiec na kiełbaskowe zloty bo warczał wczoraj na mnie 8)

 

Od sąsiada pożyczę - ma doga arlekina - w zasadzie to już krowa a nie pies, ale może do legaca wejdzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...