Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrawiam kierownika niebieskiego WRX któremu dziś około 18.00 na Trasie Łazienkowskiej zaparkowała w bagażniku chyba Meriva. Mam nadzieję, że nikomu nic się nie stało. Ładny korek się zrobił.

 

Pozdrawiam również Panią z czarnego z naleśnikiem WRX MY05 FZ.... która na Płockiej pytała mnie o ulicę Rębiszewską. Ja czekałem na przyjazd policji bo tym razem to mnie pewna starsza pani zaparkowała na zderzaku.

Bardzo fajna pani ..... znaczy się WRX :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No korek zrobił się faktycznie ładny i pewnie jeszcze bardzij by mi się podobał gdybym w nim nie jechał ;) aha i pozdrowienia dla kierownika niebieskiego WRXa(moze STI) na blachac WI i jakieś tam cyferki :) którego spotkałem na rondzie de Gaulle'a koło godziny 17.30 :) niestety źle zsynchronizowane światła nie pozwoliły pozdrowić kończyną górną ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ oczywiście, że byłem to ja - miło mi było pomrugać, a po wyrkęceniu dodatkowo pomachać zza otwartej szybki :D. Pozdrawiam 8).

 

Też byłeś na "United 93"?

 

Zgadza się ;) United 93 - swoją drogą mocny film ... jakoś tak w żółwim tempie po nim wracałem do domu.

 

Mi i mojej żonie również było bardzo miło pomrugać i pomachać w Waszą stronę- nie pozwoliła mi tylko otworzyć szyby ... zmarzło biedactwo po wyjściu z kina;)

 

Śmiech'u

P.S. a co to masz w nowej furce takie fajne pasy cztero czy sześcio-punktowe? gwarancji się przez nie nie traci?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się ;) United 93 - swoją drogą mocny film ... jakoś tak w żółwim tempie po nim wracałem do domu.

 

Hmmm... ja jakoś też tak powoli jechałem. Niełatwy film, ale dobry, bo bez nadmiernego zadęcia, bez hollywoodu (zwróc uwagę, jak niewiele było w filmie muzyki + zero znanych aktorów + zero akcji typu "romans na pokładzie w obliczu zbliżającej się katastrofy") i bez gorących, patriotycznych przemów - prawie, jak dokument ...

 

Mi i mojej żonie również było bardzo miło pomrugać i pomachać w Waszą stronę- nie pozwoliła mi tylko otworzyć szyby ... zmarzło biedactwo po wyjściu z kina;)

 

Było mi i mojej towarzyszce bardzo miło 8). Zapytała, czy Was znam, na co jej powiedziałem, że jestem przekonany, że to Forumowy samochód, bo inaczej by nie było takich radosnych kiwek, grabkomachania, bananów na twarzy i w ogóle :mrgreen:

 

P.S. a co to masz w nowej furce takie fajne pasy cztero czy sześcio-punktowe? gwarancji się przez nie nie traci?

 

Nie tam - gwarancji się nie traci, bo montowanie jest "bezinwazyjne" 8). A takie pasy pomagają objechać np. Verta w Słomczynie :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla niebieckiego sti06 PK..... złapanego przed 5 min (20:50) pod moim aktualnym mieszkaniem (Aleja Solidarnosci) :) Akurat biegłem w deszczu z Alberta z siatką wypełnioną piwkami :)

 

zdjecie telefonem robione - na trybie nocnym... jeszcze sierpien a juz sie cholera tak szybko sciemnia ;>

 

pzdr.

 

zdjcie001wx7.th.jpg

 

 

 

PS - stoje 20 metrow dalej ale nie widac :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla niebieckiego sti06 PK..... złapanego przed 5 min (20:50) pod moim aktualnym mieszkaniem (Aleja Solidarnosci) :)

 

Niestety posiadacz tego samochodu nie jest Forumowiczem. Znam go, bo okazało się, że ćwiczymy na jednej siłowni - tak się raz zdarzyło, że parkowaliśmy pod rzeczoną siłownią dokładnie w tej samej chwili. Kierownik pochodzi z Koła, pracuje w Warszawie, a to jego trzecia impreza - jedną sprzedał, a do drugiej... wsiadł mu jeleń i ją spsuł tak na fest :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... ja jakoś też tak powoli jechałem. Niełatwy film, ale dobry, bo bez nadmiernego zadęcia, bez hollywoodu (zwróc uwagę, jak niewiele było w filmie muzyki + zero znanych aktorów + zero akcji typu "romans na pokładzie w obliczu zbliżającej się katastrofy") i bez gorących, patriotycznych przemów - prawie, jak dokument ...

 

Dokładnie tak samo go odebraliśmy z żoną - film fabularny, który ogląda się jak dokumentalny i nijak nie pasuje do produkcji rodem z Hollywood (brak happy endu tylko pogłębia dramaturgię tego smutnego obrazu). Oprócz tego o czym już wspomniałeś dało się zauważyć bardzo szybkie i chaotyczne ruchy kamery niczym z amatorskiego nagrania. To dodatkowo utwierdzało widza w przekonaniu, że dociera do niego obraz nagrany przez jednego ze świadków zdarzenia (bardzo sprytne).

 

Było mi i mojej towarzyszce bardzo miło 8). Zapytała, czy Was znam, na co jej powiedziałem, że jestem przekonany, że to Forumowy samochód, bo inaczej by nie było takich radosnych kiwek, grabkomachania, bananów na twarzy i w ogóle :mrgreen:

 

Ma się rozumieć ;) Ja od samego początku jak tylko zauważyłem STi (już na parkingu przed rozpoczęciem seansu) podejrzewałem, że to auto należy właśnie do Ciebie.

 

Nie tam - gwarancji się nie traci, bo montowanie jest "bezinwazyjne" 8). A takie pasy pomagają objechać np. Verta w Słomczynie :mrgreen:.

 

To ja też chce takie fajoskie pasy :mgreen:.

 

pozdr

Śmiech'u

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było mi i mojej towarzyszce bardzo miło 8). Zapytała, czy Was znam, na co jej powiedziałem, że jestem przekonany, że to Forumowy samochód, bo inaczej by nie było takich radosnych kiwek, grabkomachania, bananów na twarzy i w ogóle :mrgreen:

 

Ma się rozumieć ;) Ja od samego początku jak tylko zauważyłem STi (już na parkingu przed rozpoczęciem seansu) podejrzewałem, że to auto należy właśnie do Ciebie.

 

Ha - ja tak zaparkowałem, że trudno go bylo przegapic, natomiast nie dalo mi to za bardzo szansy widziec innych wozkow :twisted:.

 

Nie tam - gwarancji się nie traci, bo montowanie jest "bezinwazyjne" 8). A takie pasy pomagają objechać np. Verta w Słomczynie :mrgreen:.

 

To ja też chce takie fajoskie pasy :mgreen:.

 

Kup kup - tylko co ten biedny vert zrobi, jak znow przyjedzie ostatni? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...