Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla kierownika czarnego WRX/STi MY 06 widzianego dzisiaj w Powidzu oraz dla kierownika i pasazerki niebieskiego STi Bug-eye PGN XXXXX spotkanego na Lechickiej w Poznaniu.

Pumex

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla czarnego sti 06 z ktorym trafilismy na siebie na swietokrzyskiej dzis po poludniu. pomrugal na przywitanie a kiedy sie zrownalismy okazalo sie ze, ze to Piotr Rubik (?) białowłosy kompozytor, ktory aspiruje do roli celebrities :)

 

Hmmm... znani biorą się za propagowanie Subaru :)

 

 

Ciekawe czy firma zdecydowala sie w ogole na promowanie swoich produktow poprzez coraz bardziej popularny system "ambasadora marki" czyli masz tu panie Linda Subaraka masz ladnie w nim wygladac i na miescie sie pokazywac, fajnie by bylo gdybys od czasu do czasu wrzucił do ucha w swoim otoczeniu i przy dziennikarzach, ze kochasz subaru. A teraz płać - 30tys za auto :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla czarnego sti 06 z ktorym trafilismy na siebie na swietokrzyskiej dzis po poludniu. pomrugal na przywitanie a kiedy sie zrownalismy okazalo sie ze, ze to Piotr Rubik (?) białowłosy kompozytor, ktory aspiruje do roli celebrities :)

 

Hmmm... znani biorą się za propagowanie Subaru :)

 

 

Ciekawe czy firma zdecydowala sie w ogole na promowanie swoich produktow poprzez coraz bardziej popularny system "ambasadora marki" czyli masz tu panie Linda Subaraka masz ladnie w nim wygladac i na miescie sie pokazywac, fajnie by bylo gdybys od czasu do czasu wrzucił do ucha w swoim otoczeniu i przy dziennikarzach, ze kochasz subaru. A teraz płać - 30tys za auto :)

 

Piotr Rubik tez na to forum zaglada (PeterR) wiec czai o szo kaman :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie pozdrawiam nikogo, bo za dwa dni samolot do kraju i znowu sie czlowiek bedzie wsciekal. cholera jasna. a moglismy sie wszyscy urodzic na jakims zadupiu w Arizonie jako Native Amercians. Wtdy by nas te dzioby nie draznily. Za to draznilyby nas dzioby Bushowskie, ryby na samochodach wszedzie.

Nie unikniesz przeznaczenia.

 

Blekitne czeka w garazu w pracy, po tej jedzie tutaj az sie boje co to bedzie.

Bardzo mnie interesuje jak koledzy forumowicze radza sobie w STI w Ameryce? Przeciez to zamulanie tych biedactw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla czarnego sti 06 z ktorym trafilismy na siebie na swietokrzyskiej dzis po poludniu. pomrugal na przywitanie a kiedy sie zrownalismy okazalo sie ze, ze to Piotr Rubik (?) białowłosy kompozytor, ktory aspiruje do roli celebrities :)

 

Hmmm... znani biorą się za propagowanie Subaru :)

 

 

Ciekawe czy firma zdecydowala sie w ogole na promowanie swoich produktow poprzez coraz bardziej popularny system "ambasadora marki" czyli masz tu panie Linda Subaraka masz ladnie w nim wygladac i na miescie sie pokazywac, fajnie by bylo gdybys od czasu do czasu wrzucił do ucha w swoim otoczeniu i przy dziennikarzach, ze kochasz subaru. A teraz płać - 30tys za auto :)

 

Piotr Rubik tez na to forum zaglada (PeterR) wiec czai o szo kaman :mrgreen:

 

No prosz... jakos nigdy nie przyuwazylem.

 

 

-------

 

Pozdro dla srebrnego GT rej.LU... spotkanego dzis z rana 5.40 na senatorskiej. Ostatnio ciagle jakies subaraki przed 6 rano w okolicach mojej pracy napotykam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem i pozdrowić chciałbym:

 

Piątek:

Heller - Towarowa, ja byłem za tramwajami, więc mogłeś nie widzieć

 

Sobota:

Kierowcę żółtego WRX WB..... którego widziałem na ślubie w Milanówku. Ja byłem Oplem, więc niewidoczny

 

Poniedziałek:

romans o ile się nie mylę (Legacy WGS.....). Jechałem złotą Astrą i chciałem wjechać przed Ciebie na skrzyżowaniu z Jana Pawła, ale nie wpuściłeś. No i myślałem, że świnkę na tylnej klapie widać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mnie interesuje jak koledzy forumowicze radza sobie w STI w Ameryce? Przeciez to zamulanie tych biedactw.

Kuba pisał, że mają dużo torów wyścigowych na których można popuścić wodze fantazji :)

no maja, i jezdza tam normalnie codziennie po pracy.

jedyne miejsce gdzie ludzie szybciej nieco i lekkim wezykiem jezdzili to Seattle ( na mojej trasie). A poza tym jada jeden za drugim jak barany, nie zjezdzaja z lewego pasa przez 15 mil, bo on akurat jedzie o 1/3 mili szybciej niz ten na prawym i go wyprzedza przez 15 minut. w jednej rece telefon, druga nadgarstkiem zawieszona na kierownicy, lewa noga wystawiona przez okno, prawa na desce rozdzielczej i tempomat w pelnym ruchu na autostradzie pprzy predzkosci 70 mil. Powtorze - bo oni jada bezppiiecznie, nie szaleja, niby sie wloka.....

Tutaj w Oregonie moj gospodarz ma BMW 330 kabriolet. Przy predkosci 60 mil czuje sie jakbym jechal 100 tym explorerem wynajetym. Ale auto sie jednak trzymie drogi, nie plywa po szosie jak lodolamacz. i przys[iesza nattychmiast po nacisnieciu gazu a nie pojutrze. Tym moim strach wyprzedzac, bo nim przerzuci bieg, to juz pol mili przejechalem. Zmienialem recznie, ale to niewiele pomagalo w sytuacjach naglych.

Jechhalem na Mt St Helens. Fajna droga w gorach szeroka i bezpoieczna.

Przedemna Mootoer i Przed nim auto. Wlokja sie. Motor mogl sto razy wyprzedzic. motocyklista w kasku hiotlerowskim.

wreszcie sie zroboil pas do wyprzedzania - motor wyrwal do przodu o dwie mile szybciej.

ja mu na ogon, on przyspiesza, ale nie wytrzymal nerwowo po kilku zakretach. zjechyal na prawo i machnal reka - wyprzedzaj. A w kasku byl.

slabi oni sa, i te wojne w Iraku przegraja. wszystklo przez liberalow ( komuchow) na uniwerkach i sposoib jazdy.

ide jesc amerykanskie sniadanie, dotyczuc sie do konca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierownika niebieskiego STi TK42XXX widzianego dzisiaj ok. 18 na ul. Manifestu Lipcowego w Kielcach. Kierownik byl bardzo zapatrzony przed siebie i nic nie widzial jak mu machalem, po czym nawrocil przed Swietokrzyska do TESCO.

 

Pozdrawiam rowniez kierownika srebrnego STi na austriackich blachach, ktorego widzialem na Statoilu na Zrodlowej ok. 18.30

 

Sie wysypalo tego ustrojstwa, a moje Legacy (w mojej budzie) nadal samotne w Kielcach ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam czerwone gt kombi WB XXXX co to zem traso torunsko az do naleczowskiej jechalim a ze skodo bylem mrugalem machalem ale czlek nie wiedzial o co chodzi ...mam na lusterku i klapie swiniacz enaklejone no a czlowiek mial napis pod lampa: www.klubsubaru.pl :)

 

Z żoną jechałem, a to nerwowe zajęcie jest bardzo więc nie zatrybiłem... ale owszem coś sobie przypominam, że jakiś "knedlik" się panoszył na drodze i wykonywał dziwne ruchy. Następnym razem będę czujny jak ważka. Pozdro

 

hihi no widzisz nie tylko subary sobie machaja i nie tylko subarofanatocholicy jezdza subarami.wracalismy z mazur i cyk na wjezdzie subara wiec szkoda nie pomachac.a swiniacza nie widziales? jeden na lusterku i jeden na klapie.mialem wielka trumne na dachu i wciaz mimuciekales ale niestety...gonilem cie rowno :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...