Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

w zwionzku z moim 2000 postem pozdrawiam sam siebie :mrgreen:

 

BILEX bedziesz jutro w slomczynie na lans :?:

 

Mogę być... 8)

to badz bedzie kielbasa gratis i ciepla kola.mniam :twisted:

 

No i nie byłem... :cry: i żałuję :cry: bardzo....

 

P.S. Jak Hubi, pilocił czy towarzysko tylko?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w zwionzku z moim 2000 postem pozdrawiam sam siebie :mrgreen:

 

BILEX bedziesz jutro w slomczynie na lans :?:

 

Mogę być... 8)

to badz bedzie kielbasa gratis i ciepla kola.mniam :twisted:

 

No i nie byłem... :cry: i żałuję :cry: bardzo....

 

P.S. Jak Hubi, pilocił czy towarzysko tylko?

hubi i julka moja corka robili za balast.

ale zrobilem pare kolek z julka no i jestem...fajny tata co to bokami jezdzi, a i hubi pod wrazeniem byl.szkoda ze cie nie bylo bo bylo na prawde wspaniale.

jutro podobno sie widzimy o 4 :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowień dzisiaj co nie miara - dla wszystkich zamieszanych w Slajd :D:D:D .

Dodatkowo podziękowania dla pozdrawiających nasz "konwój" czołgający się w czasie powrotu

trasą krakowską - OBK i STI Organizatorów oraz ekipę Fordowską :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierownika srebrnego Legacy II Kombi KR ****G z żółtą naklejką offroad.pl co pomykał po ul. Księcia Józefa ze mną na ogonie w oklicy godz. 21:05 - ale zbyt zapatrzony przed siebie i chyba się nie zorientował jak się z nim na chwilkę zrównałem odbijając na most zwierzyniecki.

:)

Mam ten egzemtlarz opisany w jakiejś gazetce :) 2.2l na manualu :). Przez jakiś czas myślałem że to ty Aflinta zostałes opisany w gazecie, ale nieco później zorirntowałem sie że twój to 2.0.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

michal-555, Ciebie chyba też upolowałem, ale nie jestem pewien, bo widziałem chyba 3 różne, białe Legacy kombi :) Na pewno jeden stał koło strefy serwisowej, a drugi jechał Piłsudskiego podczas zakończenia Agapitu, może któryś był Twój? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, wczoraj gościnnie podróżowałem Mondeo na tylnim siedzeniu z Carlsbergiem :) Było godzinne opóźnienie, kolegom się przypomniało nagle, że muszą wrócić koniecznie do Olsztyna i nic nie zobaczylem z tego rajdu. Mój Legacy czeka na wizytę elektryka, po wymianie skrzyni. Niestety sam tego nie zrobię. Być może jutro, we wtorek, środa będzie przywrócony do życia. Muszę zdąrzyć przed Polskim koniecznie. Póki co jeżdzę czasami imprezą, teraz już na złotych 15'', bo tacie za twardo było, a ja zabieram jego 16'' do swojego Legaca. Czasami też jeżdzę pożyczoną białą skodą felicią kombi 1.6, ale mam nadzieję, że już ostatni raz.... Raz nawet pod supermarketem pomylilem tę skodę z inną identyczną i nie wiedziałem dlaczego nie mogę otworzyć drzwi. Podszedł do mnie Pan i pyta:

 

- a co Pan manipuluje tak przy tym zamku?

- coś nie mogę otworzyć...

- bo to mój samochód

- ooooo....a mój tam obok stoi

 

Heheh. Myślałem, że się spalę ze wstydu. Także Legaca trzeba przywrócić do życia. Przynajmniej nie pomylę się. W Olsztynie chyba są tylko dwa takie: mój i mojego wujka. Jego różni się tym, że jeździ na 14'' ATS, ma 2.0 silnik i taki fajny dachowy spojlerek, którego ja nie mam. A ja jeżdzę albo na stalowych czarnych 15 albo wkrótce na srebrnych 16''.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam właściciela bordowego metalika Legacy sedan 90-92 na złotych felgach z nie naszą rejestracją. Widziany był wczoraj przy Orłowicza ok 18 i dzisiaj na Jagiellońskiej ok 9:30 niedaleko szkoły WSIIE TWP. Czy właściciel tego pojazdu jest na naszym forum?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...