Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

... a ja Wam w waszych imprezkach do dzisiaj machałem...

 

Jak mi ktoś z forka czy legaca zamacha - odmacham i się jeszcze uśmiechnę. Ale sam już głupiego z siebie nie będę robił.

 

Tj. jeszcze bardziej głupiego, niż jestem :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... a ja Wam w waszych imprezkach do dzisiaj machałem...

 

Jak mi ktoś z forka czy legaca zamacha - odmacham i się jeszcze uśmiechnę. Ale sam już głupiego z siebie nie będę robił.

 

Tj. jeszcze bardziej głupiego, niż jestem :mrgreen:.

sie dolonczam znuf do ciebie przemko.

ja sam juz o malo co w rylo nie dostalem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny teMerol. To juz antyk praawdziwy.

 

Fajny ale na razie manieje w garażu - choć jest w niezłym stanie wymaga regulacji, nowego akumulatora i w późniejszym terminie renowacji. Tyle, że w Wawce i dookoła dobrych mercedesowców jak na lekarstwo a w Trzebnicy (ponoś najlepsza firma restaurująca stare Mesie) terminy na za dwa lata :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sie dolonczam znuf do ciebie przemko.

 

Czasami tak się zastanawiam czy Ty masz w ogóle swoje zdanie :wink:

 

nie ja jestem zakochany w przemuniu i on mi przyslania nawet me mysli wlasne

:mrgreen:

 

co do zdania wlasnego ...hm poczytal bys forum i dyskusje rozne to moze bys cos sensownego wywnioskowal a tak pokazujesz sie rzadko, do dysusyj dziwnych sie nie wlaczasz to i takie zdanie o mnie masz. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ja jestem zakochany w przemuniu i on mi przyslania nawet me mysli wlasne

No widzę.

 

co do zdania wlasnego ...hm poczytal bys forum i dyskusje rozne to moze bys cos sensownego wywnioskowal a tak pokazujesz sie rzadko, do dysusyj dziwnych sie nie wlaczasz to i takie zdanie o mnie masz.

Uderz w stół........

Ja po prostu Vertuniu drogi szukam sobie idola na forum i nie wiem kogo obdarzyć uczuciem bo prawie tym samym głosem momentami mówicie. :mrgreen:

 

Żeby nie było OT - pozdrawiam Verta, którego może niebawem gdzieś zobaczę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam:

-Przemqa parkującego pod Radissonem, jeszcze silniczek chodził na TT, :D szkoda, że Cię nie spotkałem...

-kierownika niebieskiego STi '06 na złotych Jana Pawła/Solidarności - chwila przed 20.

-właściciela niebieskiego STi z niebieskimi chlapaczami, WZ*****, Al. Solidarności, przed Bankowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny teMerol. To juz antyk praawdziwy.

 

Fajny ale na razie manieje w garażu - choć jest w niezłym stanie wymaga regulacji, nowego akumulatora i w późniejszym terminie renowacji. Tyle, że w Wawce i dookoła dobrych mercedesowców jak na lekarstwo a w Trzebnicy (ponoś najlepsza firma restaurująca stare Mesie) terminy na za dwa lata :cry:

Moj sasiad ma kil;ka antykow zaraz sie dowiem. takiego tez restaurowal.

Jakbym zapomnial przypomnij mi jutro.

Ukłony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Od dziś mam w nosie kierowców foresterów i outbacków. Nie macham. Pieprzę to.

 

 

też nie macham po tym jak kilkanaście razy patrzyli na mnie jak na wariata

 

nie generalizuj wszystkich kierowców w legacy i imprezach, jak trafiasz na takich to trudno ale uwierz, jest wielu kierowców w Imprezach i też ni odmachują a jakoś nie mówię że (cytat) "pieprze to" :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierownika srebrnego Legacy II Kombi KR ****G z żółtą naklejką offroad.pl co pomykał po ul. Księcia Józefa ze mną na ogonie w oklicy godz. 21:05 - ale zbyt zapatrzony przed siebie i chyba się nie zorientował jak się z nim na chwilkę zrównałem odbijając na most zwierzyniecki.

 

Pozdrowiena też dla niuńka co przemknął obok mnie na 29-go listopada przy wiadukcie w okolicach godziny 15:55 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozrdro dla przemeq'a co to mnie , pirat jeden , pare minut temu prawie rozjechal przy naszym bazarku :>

 

Bo to pirat drogowy...i pijak...bo kazdy pijak to pirat drogowy :mrgreen: .

 

P.S.Kto wie z jakiego to filmu?

 

Przy okazji pozdrowienia dla Michal-555, ktorego widzialem pare dni temu pod Leclerkiem.Sam nie wiem czemu nie machnalem, widocznie impuls z mozgu za dlugo szedl do reki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... a ja Wam w waszych imprezkach do dzisiaj machałem...

 

Jak mi ktoś z forka czy legaca zamacha - odmacham i się jeszcze uśmiechnę. Ale sam już głupiego z siebie nie będę robił.

 

Tj. jeszcze bardziej głupiego, niż jestem :mrgreen:.

sie dolonczam znuf do ciebie przemko.

ja sam juz o malo co w rylo nie dostalem

vert - ale to "o mało co" to może miało być za cosik innego ... :mrgreen:

Pozdrawiam Wszytkich Szuwarkowiczów :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kanap4: ja również pozdrawiam. Widzę, że olsztyńska brać jest dosyć duża. W leclercu promocja piwa Wojak 0,6 jest po 2,50. Może dlatego tam byłem :lol: Ale może pomyliłeś mnie z moim wujkiem lub ojcem. Mój legacy jeździ na czarnych stalówkach narazie, ale tak na prawdę to od miesiąca stoi w garażu, bo zmieniałem w nim skrzynię, a imprezą jeżdzę tylko czasami. Ale to mogłem być ja. Tylko nie widziałem wtedy twojej imprezy. A taki samochód raczej nie przejeżdza niespostrzeżony przeze mnie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wck, ten pomarańczowy pasek strasznie mnie wkurzał. Będąc w lesie swój samochód widziałem z 300 metrów. Strasznie bije po oczach :) Trochę wjechałem między drzewa, żeby nie było go widać, ale później spotkałem leśniczego, który go również zauważył i wypisywał mi właśnie mandat za wjazd do lasu, no ale jakoś przekonałem go, że jeszcze jestem młodym studentem i żeby się nie wygłupiał. :) Ale jedno mi się podobało w tym pasku. Wszyscy emeryci w pojazdach typu tico i kobiety zjeżdżały na bok kiedy jechałem i ustępowali mi na skrzyżowaniach czasem. Hehe w końcu pojazd uprzywilejowany. Koguta tylko brakowało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... a ja Wam w waszych imprezkach do dzisiaj machałem...

 

Jak mi ktoś z forka czy legaca zamacha - odmacham i się jeszcze uśmiechnę. Ale sam już głupiego z siebie nie będę robił.

 

Tj. jeszcze bardziej głupiego, niż jestem :mrgreen:.

sie dolonczam znuf do ciebie przemko.

ja sam juz o malo co w rylo nie dostalem

vert - ale to "o mało co" to może miało być za cosik innego ... :mrgreen:

Pozdrawiam Wszytkich Szuwarkowiczów :D

nie nie juno mylisz sie niestety wlasciciele legacow na ogol sa ... bogate nadete urzedasy...tak jak bilex... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...