Jump to content

Pozdrawiamy sie :)

Recommended Posts

Ja tez zawsze pozdrawiam. A moze by jakies nalepki w stylu "forum.subaru.pl" albo cos. To wtedy wiadomo, ze swoj

No są przecież klubsubaru.pl

Zapisuj się, dostaniesz i już jesteś obtrąbiony, obmachany, obmigany przy spotkaniu :)

• Replies 63.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Chciałbym BAAAARDZO PODZIEKOWAC  P.Markowi oraz ekipie MTS za pomoc. Od kilku dni jesteśmy we Wrocłaiu i stąd mamy baze wypadowa na  Kotlinę Kłodzką ,aby smigać i robić wymazy w DPS-ach.dzień wcz

Cały miot bokserków pozdrawiam, Moto Orkiestra Kraków  

Jeszcze słabsze jest, jak te auta jeżdżą po ulicach z numerami wystawionymi na widok publiczny, siejąc zgorszenie

Posted Images

• Dyrekcja SIP

Pozdrawiam wszystkich.

Z definciji.

Przy każdym wpisie na Forum 8)

Na drodze czasem też - jeżeli zdążę.

Pozdrawiam

• Like 1

Pozdrawiam kierownika niebieskiego STi na numerach (tu uwaga!) S0 LBERG, ktorego dzis oslepilem znakiem swietlnym na ul. Pulawskiej w okoliach marketu Auchan w Mysiadle ok. 13:30 :)

Pozdrawiam kierownika niebieskiego STi na numerach (tu uwaga!) S0 LBERG

no to UWAGA:....widziałeś Solberg Edition Kuzaja :shock:

z przyjemnością dołącze sie do pozdrowień dla obecnego właściciela :D

nie wiem kiedy sprzedał - nieważne, dowiedziałem się dzisiaj kto ma SO LBERG i że to iście miszczoskie auto :wink: a jako że michal go pozdrawial wiec chcialem jako ciekawostke dorzucic, po prostu...

takich aut nie sprzedaje sie obcym osobom i nie znikaja na zawsze...

p.s. to subaru emotion już było czy jest w ten weekend w końcu..?

ja dziś usiłowałem pozdrowić kierownika czarnego Forysia 2,5 XT nr rej.WI 48***, na światłach na Karmelickiej przy alejach.niestety kierownik intensywnie rozmawiał przez komorke i na mnie nie spojrzał (stałem na przystanku)

8)

S0 LBERG to na 100% nie jest STi SE Leszka. Dzis jezdzilem SE Leszka i bynajmniej go nie sprzedal, a numery ma nadal KR ####L :)

Swoja droga S0 LBERG nie mial charakteystycznych dla SE siateczek z przodu ;)

TO jest okropne.

Apel do wszystkich:

MIEJCIE OCZY OTWARTE I POZDRAWIAJCIE INNYCH WLASCICIELI SUBARU. Niewazne, czy beda patrzec na Was jak na debili, wazne zeby podtrzymac poczucie przynaleznosci do pewnej grupy! Mnie to osobiscie dobija jak pomysle, ze Subaraka mogl kupic jakis zarobiony biznesmen, ktory mysli, ze ma V6 pod maska, naped jest dolaczany, nie ma najmniejszego poczucia przynaleznosci a wogole mysli, ze jego auto nazywa sie Legasy Outbak :x

wczoraj wieczorkiem na Wadowickiej Outback na blachach KNT .... też nie odwzajemnił pozdrowienia :(

Podlec. Pewnie jakiś japiszon ;-)

Ja z zalozenie macham tylko do Imprez (kierownicy innych modeli, nie wiedza co sie dzieje). Dzis znow widzialem S0 LBERGa jak skradal sie w korku ok. 15:30 do G.M. :)

michał napisał:

S0 LBERG to na 100% nie jest STi SE Leszka. Dzis jezdzilem SE Leszka i bynajmniej go nie sprzedal, a numery ma nadal KR ####L

dziwne...nie chciałem siać taniej sensacji ale powiedział to właścicel... więc może jakieś niedopowiedzenie albo może miał dwa... :D

pozdrawiam

• aflinta locked this topic
  • aflinta unpinned and pinned this topic