Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Trasa Warszawa-Białystok-Warszaw (piatek<->niedziela)

 

Antypozdrowienia srebrna vectra BZA.... i czarne EVO chyba na BI.... Oba należace do niebieskich diabłów :twisted::mrgreen:

 

i Pozdrowienia dzis na powrocie tylko srebrny Forek my07 przed wyszkowem :D

 

 

oraz pod wola-parkiem szary Forek my07 z różową świną - była wymiana pozdrowień :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trasa Warszawa-Białystok-Warszaw (piatek<->niedziela)

Antypozdrowienia srebrna vectra BZA.... i czarne EVO chyba na BI.... Oba należace do niebieskich diabłów :twisted::mrgreen:( ...

Dwa trafienia zaliczyłeś? :-( Czy tylko ich widziałeś?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli, że legendę spotkałem 8) :P:mrgreen:

 

aktualny właściciel wczoraj u mnie zachlał i musiał zostawić dziadunia:)

 

Nie zachlal, tylko psy wsciekle go dzisiaj troche gonily... :)

Ex-Kapicovo autíčko ma sie dobrze, ba nawet rzeklbym, ze jeszcze lepiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdro dla pięknego GT we właściwym kolorze widzianego dziś na placu trzech krzyży koło 14:30 z czarnymi chlapakami na numerach chyba WF, i dla srebrnego bloba zaparkowanego poło klubu pomarańcza w Katowicach dziś po 21. dwa razy jechałam taksą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trasa Warszawa-Białystok-Warszaw (piatek<->niedziela)

Antypozdrowienia srebrna vectra BZA.... i czarne EVO chyba na BI.... Oba należace do niebieskich diabłów :twisted::mrgreen:( ...

Dwa trafienia zaliczyłeś? :-( Czy tylko ich widziałeś?

tylko ich widziałem na szczęście, bo to były by aż 3 spotkania z nimi :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Antypozdrowienia srebrna vectra BZA.... i czarne EVO chyba na BI.... Oba należace do niebieskich diabłów :twisted::mrgreen:( ...
Dwa trafienia zaliczyłeś? :-( Czy tylko ich widziałeś?
tylko ich widziałem na szczęście, bo to były by aż 3 spotkania z nimi :|
Ufff :-) To spox. Trzy spotkania to by już było "pozamiecione" ;-)

Dajcie spokój... Policyjne Evo z fotoradarem... To już jest 200% ZUUUUOOOO ;-) Gdzie węszyło?

 

Pozdrówki dla Kierownika Buga kombi WRX, z którym wymieniliśmy kiwki dziś rano na Czerniakowskiej.

Od razu trudny poniedziałkowy poranek staje się przyjemniejszy :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla Kierownikow 3 imprez (2xWRX+lanos) widzianych w czwartek na 7 pomiedzy Plonskiem a Warszawa. Szczegolni dla niebieskiego WRX WPN z czerwonymi chlapaczami;) Kierownik chyba strasznie niepokorny, pierwszy raz zauwazylem go chyba w zaluskach gdy musial zaparkowac swoj bolid w zatoczce autobusoowej i opuscic miejsce za kierownica na rzecz bardzo luksusowej kanapy w radiowozie;) Ale dogonil mnie juz w Lomiankach i na wlocie do Wawy razem z pozostalymi subarynami dali ladny popis "skakania" po pasach w niezlym tloku:D Niczym w Need For Speed kurde:D No i pozdro dla wszystkich subarakow widzianych w weekend w okolicach Zakopanego. A bujam sie zielonym oklejonym kombiakiem Legacy;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla Kierownikow 3 imprez (2xWRX+lanos) widzianych w czwartek na 7 pomiedzy Plonskiem a Warszawa. Szczegolni dla niebieskiego WRX WPN z czerwonymi chlapaczami;) Kierownik chyba strasznie niepokorny, pierwszy raz zauwazylem go chyba w zaluskach gdy musial zaparkowac swoj bolid w zatoczce autobusoowej i opuscic miejsce za kierownica na rzecz bardzo luksusowej kanapy w radiowozie;) Ale dogonil mnie juz w Lomiankach i na wlocie do Wawy razem z pozostalymi subarynami dali ladny popis "skakania" po pasach w niezlym tloku:D Niczym w Need For Speed kurde:D No i pozdro dla wszystkich subarakow widzianych w weekend w okolicach Zakopanego. A bujam sie zielonym oklejonym kombiakiem Legacy;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Antypozdrowienia srebrna vectra BZA.... i czarne EVO chyba na BI.... Oba należace do niebieskich diabłów :twisted::mrgreen:( ...
Dwa trafienia zaliczyłeś? :-( Czy tylko ich widziałeś?
tylko ich widziałem na szczęście, bo to były by aż 3 spotkania z nimi :|
Ufff :-) To spox. Trzy spotkania to by już było "pozamiecione" ;-)

Dajcie spokój... Policyjne Evo z fotoradarem... To już jest 200% ZUUUUOOOO ;-) Gdzie węszyło?

EXO X :twisted:

stało z jakiś biedakiem ok 50km za Białymstokiem w kierunku Warszawy

 

Vectra - klasyczna ;)

jest z Zambrowa jak coś 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że kolega BOROwaty, nie miał dzisiaj za dużych przeze mnie kłopotów :|

 

pozdro i mam nadzieję, że wszystko spoko się skończyło !

 

górnik

 

Dobre jaja były :D 10pkt poszło, ale spotkanie na drodze było spoko

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ależ byłem mega zaskoczony jak zobaczyłem takie coś na parkingu pod moja firmą :shock: :shock: widać ktoś w gościach wpadł,bo żadnego ale to żadnego plejadka na firmie nie ma :mrgreen:

 

-- Pn lut 13, 2012 8:24 pm --

 

Bolesławiec ok.11;)) tak apropo;) na ramkach MTS.Może jakiś lekarz (była akcja krwiodawstwa w firmie)??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika srebrnego forestera turbo widzianego dzisiaj na trasie łazienkowskiej ok. godz. 14 z minutami. Już w lusterku patrzyłem i wyczekiwałem czy będzie trzoda (świnia) na lusterku czy nie, na szczęście się nie rozczarowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika srebrnego forestera turbo widzianego dzisiaj na trasie łazienkowskiej ok. godz. 14 z minutami. Już w lusterku patrzyłem i wyczekiwałem czy będzie trzoda (świnia) na lusterku czy nie, na szczęście się nie rozczarowałem.

 

Odpozdrawiam i do zoo :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...