Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla:

Niebieskiego sti na Fabrycznej (nie widziałem prosiaka)

Czarnego forka na Przemysłowej (z trzodą n lusterku)

Czarnego C4 na Przemysłowej (z trzodą na lusterku)

Niebieskiego forka w okolicach Placu Wilsona (trzoda na klapie i naklejka fanatica :twisted: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam młodzieńca w wieku około szkolnym, który rano wraz z mamą kroczył dumnie przez Pl.Grzybowski. Jak podszedł do Gravela stojącego przed pasami, widziałem że powiedział mamie, że ...TO SUBARU! , w nagrodę dostał burknięcie wydechem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla Forka I zielonego na Batorego ok. 11.20. Kiwka była, ale przydały by się świnki na klapie i lusterku. Gro nieoświnionych nie pozdrawia i się mocno dziwi, że ktoś do nich macha lub mruga awaryjnymi.

Pozdro pozdro, świnki są na obu lustrach, z tyłu też jest tylko lekko przykurzona :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla Forka I zielonego na Batorego ok. 11.20. Kiwka była, ale przydały by się świnki na klapie i lusterku. Gro nieoświnionych nie pozdrawia i się mocno dziwi, że ktoś do nich macha lub mruga awaryjnymi.

Pozdro pozdro, świnki są na obu lustrach, z tyłu też jest tylko lekko przykurzona :wink:

 

A to ajm sorry :lol:

Zwracam szacun i do zoo :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika ładnego, białego Legacy kombi, z którym wymieniliśmy subarowe uprzejmości dzisiaj rano na Sobieskiego w stronę centrum

Kugi, jeśli to byłeś Ty to ostatnio spotkaliśmy się rok i 3 dni temu (5 lutego) kiedy to pozwoliłem sobie skomplementować urodę Twojego subaraka

 

 

Si, to ja :wink: Latem pozdrawiałem Cię jeszcze z roweru, ale nie zauważyłeś :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Bartkafi z mijanki w Ożarowie ok. 7.10

 

 

Odpozdrawiam serdecznie :idea:

W ostatniej chwili zauważyłem świnkę na lusterku i zdąrzyłem z kiwką 8)

 

 

Parę samochodów za Tobą jechał bodrowy Forek, chyba na białych felgach, którego również pozdrawiam. Niestety nie zauważyłem czy były świnki czy nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla subaraków, które przeburczały dziś ulicą Krakowską na dojeździe do Półwiejskiej w Poznaniu, przy starym Browarze. Na pewno był czarny lanos i niebieski WRX lub STI, chyba z naleśnikiem. Oba na pewno z nieseryjnymi wydechami :twisted:. Plus widziana wczoraj srebrna impreza z n-kowym wydechem (tzw. chudy fiutek), która parkowała pod PFC popierdując równoodległościowym kolektorem.

 

Ja byłem we wszystkich przypadkach inkoguto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika srebrnego STIaja Bloba WP... który dziś o 8:00 przeburczał przez rondo Radosława i na wyjściu strzelił z wydechu :twisted:

oraz dla kierownika srebrnego WRXa z czerwonymi chlapaczami,spotkanego o 11:30 na Al. Wilanowskiej, kiwki były mimo braku trzody :mrgreen:

 

pzdr T

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...