Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla niebieskiego gieteka na blachach RJA spotkanego dziś na 17 stycznia - była kiwka 8)

 

O, tez go widziałem parę chwil później na Drawskiej przy Szczęśliwickiej, nawet obtrąbiłem i pozdrowiłem awaryjnymi ale nie wiem czy zauważył.

W każdym razie pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yo! dla kierownika oświnionego i dość głośnego STI, który wczoraj około 18:20-18:30 dość żwawo przeleciał przez rondo Myśliwiecka/Łazienkowska. Wyglądało na to, że zostały przyhamowany przez kogoś z przodu i gdyby nie to, przelot przez rondo byłby jeszcze bardziej radosny :-)

 

(ja jechałem taryfą, tak że byłem inkoguto)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla niebieskiego gieteka na blachach RJA
O, tez go widziałem parę chwil później na Drawskiej przy Szczęśliwickie

 

Kolega BOROwaty :wink:

 

Kiwka z kierownikiem oswiniaczonego niebieskiego Doblo przed wjazdem na most grota, przed 10 rano :wink:

 

-- Cz lut 16, 2012 2:01 pm --

 

aa, i vergette pozdrawiam ze skrzyzowania Dolna/Sobieskiego, tak z 30min temu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pzdr dla sjs w Białce przy Kotelnicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam ESP z którym w czwartek szukaliśmy miejsca do polatania bokami :)

 

Odpozdrawiam! :mrgreen:

Miejscówka którą mi podałeś miała jeden feler: ale nie dałem rady jej odśnieżyć w 100% :mrgreen:

Za dużo białego jak dla mnie samego i sporo zostawiłem więc możesz dziś dokończyć za mnie :mrgreen:

2012-02-16+23.30.05.jpg

2012-02-16+23.29.41.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam z wczoraj chwile po 18 kierownika niebieskiego(chyba) Gtka który wyszedł ładnym bokiem przy METRO WIERZBNO. Czekałam na małego i jak usłyszałam co się dzieje myślałam, że to On nagina, a tu niespodzianka :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

To mogłem być ja :D do kolegi DerickB tamtędy jechałem bo trochę się zgubiłem i śpieszyłem :D i równiez pozdrawiam :D

 

-- 17 lut 2012, o 16:53 --

 

Pozdrawiam srebrnego Forka z świniakiem na klapie WB 44... na parkingu pod galerią Maximus w Legionowie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...