Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla zamyślonego Kolegi w białym GTku z naklejką z 4.T. na tylnym skrzydle, mijanego dzisiaj na Marynarskiej przed skrzyżowaniem z Wołoską jakoś przed 20-stą. Machałem, machałem ale Kolega tak był zapatrzony gdzieś przed siebie, że nie zauważył :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WROCŁAW

 

Pozdrowienia dla ładnie syczącej niebieskiej imprezki ok 14 na Racławickiej, dla czarnego buga WRX bez jakiegokolwiek skrzydła na początku Skarbowców i dla czarnego STI Hawka na Wawrzyniaka z napisem który z daleka nie do końca rozczytałem ale było że coś tam "...ŻYJE"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WROCŁAW

 

Pozdrowienia dla ładnie syczącej niebieskiej imprezki ok 14 na Racławickiej, dla czarnego buga WRX bez jakiegokolwiek skrzydła na początku Skarbowców i dla czarnego STI Hawka na Wawrzyniaka z napisem który z daleka nie do końca rozczytałem ale było że coś tam "...ŻYJE"

 

ale kumulację na Krzykach trafiłeś... Na czarnym Hawku stoi: "Elvis żyje..." mijam Go od kilku lat... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale kumulację na Krzykach trafiłeś... Na czarnym Hawku stoi: "Elvis żyje..." mijam Go od kilku lat... :)
We Wrocku jest chyba jakiś subarowy fan-klub Elvisa. Bordowy forek DW-coś-tam, którego widziałem w Krakowie, niósł tę samą nowinę :mrgreen:

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdro dla kierownika turbowanny - classic niebieski z czarnymi chlapaczami subaru - dzisiaj około 9.15 w okolicy kościoła na Stryjeńskich - WN 838.... - nie było kiwki bo dupowozem jechałem i nawet kolega nie zwrócił uwagi ( co jest zupełnie zrozumiałe).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika Imprezy STI parkującej dziś przy Marcpolu na Królowej Marysieńki.

Pzdt T.

 

odpozdrawiam... widzę, że poruszamy się w tych samych rejonach :)

 

dziwne, że Was nie widuję... :mrgreen:

 

bo się po garażach chowasz albo robisz zakupy w biedronce :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla szybkomknących subaru na trasie W-wa -> Lublin i z powrotem. Świń nie widział ja.

 

Hmm to mogłem być ja, chociaż dorodna trzoda z tyłu raczej rzuca się w oczy :) odpozdrawiam

 

Przy okazji pozdrowienia z wczoraj z Wawy ok 7 rano dla kierowniczki niebieskiego hawka skręcającego z madalińskiego w niepodległości na południe, machałem z GT'ka ale pani tylko popatrzyła się na mnie jak na ufo i uciekła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś poczułem, że bycie objechanym przez ładne Subaru nie boli i powoduje banana na twarzy :-)

Pozdrówki dla Blue Buga WRX z naleśnikiem (oj chyba po remapie? :twisted: ), który mnie objechał koło 18:15(?) na końcówce Trasy Ł, ze świateł przy Grenadierów, w stronę Wiatraka.

Fajnie ryczał, szedł i wyglądał - Blue Mica plus żółte oklejenie rajdowe - Lubię to!

Aha! Blachy PPL... Ktoś zna? :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla czarnego (?) nowego Forka ze świnką na lusterku od strony kierowcy, któremu machnąłem na wyjeździe/wjeździe z Fashion House'u na granicy Sosnowca/Mysłowic. :) W ostatniej chwili, bo z założenia nowym Subarakom już nawet nie macham, bo zazwyczaj nie Brać Forumowa jeździ... a tu takie miłe zaskoczenie :)

 

Na numerach, bodaj - ale głowy nie dam - Warszawskich. :P

 

Na marginesie - jechałem nieoświniaczoną, Fabią Kombi rodziców, więc pewnie zauważony nie byłem ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika Imprezy STI parkującej dziś przy Marcpolu na Królowej Marysieńki.

Pzdt T.

 

odpozdrawiam... widzę, że poruszamy się w tych samych rejonach :)

 

...do Marcpolu to chodzę po bułki na śniadanie:)../. pomieszkuję przy Marconich :)

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kugiego obwarczanego dziś na Marszałkowskiej przed Pl. Konstytucji. 8)

 

Zaległe pozdrowienia dla trzech kierowników, którym 25.01 udało się dojechać na sam szczyt Wierchomli do schroniska PTTK. I tylko tym trzem. Ja byłem kuligiem ciągniętym przez traktor. :P

Jeden mitasubiszi i dwa Subaru. :mrgreen:

 

20120125255.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowki dla czarnego Bloba z parapetem i monsterowym "M" na pupie, stojącego na Bobroweckiej, na awaryjkach. Chciałem zaoferować pomoc, ale nie było kierownika... Mam nadzieję, że to nie było nic powaznego...

Pozdrowienia także dla czerwonego GT, jak zwykłe pod Agora, blachy DW i srebrnej TurboWanny pod Carrefourem na Czerskiej.

Pozdrawiam miłego Pana Policjanta, który mi tylko lizak pokazał i pogroził palcem, zamiast 6 pkt i paru stówek mandatu 8)
Hihi...

To Ci się, Kubeusz, udało :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierowniczki (tak to wyglądało przez lusterko wsteczne) niebieskiego Legacy kombi (IV) jadącej dzisiaj ul. Rosoła około 8 rano. Świnie na klapie były dwie, jedna wściekła. Pomachałem, ale nie wiem czy dotarło :roll: bo zaraz potem odpadłem na lewoskręcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika Imprezy STI parkującej dziś przy Marcpolu na Królowej Marysieńki.

Pzdt T.

 

odpozdrawiam... widzę, że poruszamy się w tych samych rejonach :)

 

dziwne, że Was nie widuję... :mrgreen:

 

bo się po garażach chowasz albo robisz zakupy w biedronce :mrgreen:

jest tak zimno, że w ogóle nie wychodzę... :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha no chyba ze tak, bo oni szczególnie sa uczuleni na subaru, evo itp...i jak już jakiegoś złapią to łatwo nie odpuszczają. pojawiają się komentarze w stylu też bym chciał mieć takie auto, ale (w podtekście) jestem pałą to masz tutaj kolego...10pkt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha no chyba ze tak, bo oni szczególnie sa uczuleni na subaru, evo itp...i jak już jakiegoś złapią to łatwo nie odpuszczają. pojawiają się komentarze w stylu też bym chciał mieć takie auto, ale (w podtekście) jestem pałą to masz tutaj kolego...10pkt.
no my chyba ostatnio dostaliśmy po 6, o ile dobrze pamiętam... nie było tak źle... :twisted:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...