Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrawiam kierownika niebieskiej imprezy z czerwonym świniakiem na lusterku, którego mijałem bordowym forkiem ok. 15.30 w okolicach Zaborowa. Ponieważ jazda z moją córką wymaga ciągłego odpowiadania na grad pytań zauważyłem Cię dopiero podczas mijania i nie zdążyłem zamachać :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika srebrnego oświnionego Legacy kombi, którym cofał dziś o 21 na Mołdawskiej :arrow: mrygałem awaryjnymi z bordowej meganki kombi :wink:

 

Od pozdrawiam, nie zauważyłem sorki :)

 

 

spoko :)

w razie co żonowóz odpowiednio oświniony - z tyłu biała świnia a na lusterku różowa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Kierownika oklejonego niebieskiego GT spotkanego wczoraj ok 2330 na Rzymowskiego - było mrugane i machane 8)

ps. widziałem CIe już jak jechałeś na ślimaku z KENu - specjalnie zwolniłem i czekałem na Ciebie :mrgreen:

 

Chyba ja więc odpozdrawiam serdecznie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierowników klasyka i blobeye'a spotkanych na piątkowej późnonocnej pojeżdżawce w Zakopanem na Balzera.

Oprócz tego w zeszłym tygodniu mijałem się kilka razy i pozdrawiałem z dwoma Kolegami w srebrnych klasykach, również w Zakopanem. Jeden z nich z elektrownią na masce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Gendzia, którego Klasyka widziałem dziś rano na Chocimskiej, objeżdzając korek na Goworka oraz dla Załogi czarnego Forka z dużą świnką, mijanego wczoraj wieczorem na Dolince, na skręcie w Rosoła :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A my ze ZŁA z soboty pozdrawiamy białego albo srebrnego GT-ka prawdopodobnie ze świnką około godź.20.00

My jechaliśmy na Ursynów, kierownik jadący z przeciwnego kierunku chyba dostrzegł nasze machanie, i zdaje mi się, że odwzajemnił kiwkę 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja przesyłam spóźnione pozdrowienia dla wszystkich kierowców TIR`ów stojących, nie wiedziec czemu :mrgreen: , raz po lewej, drugi raz po prawej stronie drogi parę dni temu w nocy podczas zamieci śnieżnych pomiędzy Świdnicą a Ząbkowicami Śląskimi

:shock: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam jakiś wysyp kolowych felg na subarakach:

 

- wczoraj na józiowych, imprezka gdzies widziana na grzybowskiej;

- dzisiaj emeryt na pomarańczowych na fortach 99;

- dzisiaj imprezka na białych (w sumie też nie często więc do kolorych ją zaliczam) pod Marriottem

 

ja się poruszam inkoguto cichociemnym autkiem więc nawet na mnie nie zwróciliście uwagi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- wczoraj na józiowych, imprezka gdzies widziana na grzybowskiej;

 

Nie pomyliłeś z czerwonym? ;-)

 

 

Hogi, być może pomyliłem :) w pewnym wieku kolor nie za bardzo ma znaczenie :) a być może nastąpiło proste skojarzenie "impreza - sti - jióziowe" a oczy widziały to co chciały :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kogoś:

[ ]

Imprezę blue mica z podobną nalepką na masce, widziałem dziś na skrzyżowaniu Czerniakowskiej i Bartyckiej ok 11 -Pozdrawiam kierownika

 

Pozdrawiam przy okazji:

Vergette dzięki za pogawędkę na światłach w poniedziałek -latam tą trasa ok 10-12 z 6m-cy.

Szubaru (wtorek/środa) na Kinowej ok.11, tym razem miałem zielone i niebyło czasu na pisanie karteczki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...