Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

pozdro dla srebrnego OBKa który mnie dogonił na Górczewskiej (ok19), po czym wymrugał, wymigał i poleciał dajew w stronę Bemowa.

 

A świni Waćpan nie zauważyłeś na klapie? :D

Najlepszego!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpozdrawiam! Caly czas w lusterku :mrgreen: A kolo z jakiejs Fiesty tak mnie zgasil i droge zajechal przy zmianie pasa na moscie pokoju, ze grzecznie zapialem trojke i zaakceptowalem powolny ruch w godzinach popoludniowego szczytu... Moze widziales... :evil:

widziałem. zastanawiałem się czy zdążysz - łatwo nie było.

 

-- Wt sty 24, 2012 12:00 am --

 

Pozdrowienia dla srebrnej paskudy widzianej w standardowym miejscu na chełmońskiego :)

paskuda odpozdrawia :)

gdzieżeś się schował że nie widziałem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przejeżdżałeś czasem w sobotę ok 14'00 przez Jordanów albo oklice (nie wiem dokładnie). Nawiązuje do zdjeć z twojego podpisu - subaru z plejadami

 

możliwe że tak keram, między 18.01 - 19.01 byłem na trasie Nowy Sącz - Kraków - Katowice - Wrocław - Poznań, z A4 zjechałem tuż przed Katowicami do miejscowośći Lędziny, tamtych pobliskich miejscowości moge nie pamietać. Z powrotem gdy wracałem z Poznania to już brat prowadził, poszedłem drzemnąć sie chwile więć nie znałem trasy, na pewno nie kierował sie na a4 tylko bocznymi! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpozdrawiam! Caly czas w lusterku :mrgreen: A kolo z jakiejs Fiesty tak mnie zgasil i droge zajechal przy zmianie pasa na moscie pokoju, ze grzecznie zapialem trojke i zaakceptowalem powolny ruch w godzinach popoludniowego szczytu... Moze widziales... :evil:

widziałem. zastanawiałem się czy zdążysz - łatwo nie było.

 

-- Wt sty 24, 2012 12:00 am --

 

Pozdrowienia dla srebrnej paskudy widzianej w standardowym miejscu na chełmońskiego :)

paskuda odpozdrawia :)

gdzieżeś się schował że nie widziałem?

 

Praktycznie pod samymi drzwiami do P-20, ale dużo aut było i van jeszcze mnie zasłaniał :P

 

Rozpadł mi się tłumik i kumple śmieją się, że mnie słuchać jak już w brame skręcam :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przejeżdżałeś czasem w sobotę ok 14'00 przez Jordanów albo oklice (nie wiem dokładnie). Nawiązuje do zdjeć z twojego podpisu - subaru z plejadami

 

możliwe że tak keram, między 18.01 - 19.01 byłem na trasie Nowy Sącz - Kraków - Katowice - Wrocław - Poznań, z A4 zjechałem tuż przed Katowicami do miejscowośći Lędziny, tamtych pobliskich miejscowości moge nie pamietać. Z powrotem gdy wracałem z Poznania to już brat prowadził, poszedłem drzemnąć sie chwile więć nie znałem trasy, na pewno nie kierował sie na a4 tylko bocznymi! :)

 

Jednak to nie ty byłeś. Widziałem tam w sobotę (czyli 21-go) takie podobne auto, ale to ktoś inny musiał być.

 

Ale Pozdrawiam.

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia z wczoraj dla niebieskiej imprezy na blaszkach WN zaparkowanej pod wejściem do Galerii Fitness.

Często ją tam widuję, więc zakładam, że kierownik odwiedza tę samą siłke co ja :)

 

odpozdrawiam, chociaż jesteś widać incognito bo nigdy tam żadnego bulgota nie spotkałem ;-). Musimy umówić jakiś znak-sygnał na siłowni, jakaś róża w zębach czy coś ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla kierownika niebieskiego WRXa ze świnią z którym machalismy sobie dziś koło 17 przy zjeździe z mostu łazienkowskiego :mrgreen:
Z przyjemnością odpozdrawiam :-)

Powrót do domu z roboty stał się jeszcze milszy :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrówki dla niebieściutkiego pięknego GT przelatującego przed chwilą Puławską przy Goworka, w stronę Centrum.

Zauważyłem z opóźnieniem :-( , wpatrzony w srebrne ZUUUUOOOO stojące naprzeciw na Puławskiej, na skręcie w lewo w Goworka.

Zgodnie z przewidywaniami wystartowało porykując z leciutkim boczurkiem, więc chwilę później, stojąc pierwszy do skrętu w lewo i nie mogąc pozwolić, żeby Subaru w tej sytuacji opuściło rewir cicho, też sobie pozwoliłem warknąć i pójść ostrzej ;-) chociaż właściwie, jak się tak zastanowię, to z Goworka w Puławską w lewo zawsze idę ostro, jeśli jestem pierwszy na światłach :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...