Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

gendziu, sąsiedzie, nie widziałem Cie ale od pozdrawiam ;) i dzięki za komplement w imieniu Forczysława ;) P.S. jak wyjrzysz przez okno w stronę knajpy to powinieneś go ujrzeć :P

 

A to tam mieszkasz, spoko, bede wypatrywal, ale jak bede wyjezdzal lub wjezdzal na chocimska, bo okna nie wychodza na nasza ulice, tylko z tylu na przedszkole :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anty pozdro dla szarej Imprezy 07/07 N/A z customowym wydechem na tablicach KRA, dziś w Krakowie.

 

 

...A mawiają, że to w BMW czy evo jeżdża buraki :roll:

Z naleśnikiem? We wtorek stalem na skrzyzowaniu Limanowskiego z Nowohucką, jechalem w strone Kalwaryjskiej , ruszam sobie na zielonym a to cos mi przeleciało przed nosem , nowohucką tam do góry w strone "telewizyjnej" :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia z wczoraj!

 

zdjcie036zq.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to jeszcze raz: pozdrowienia dla terenowego kangura oglądniętego wczoraj pod OBI.

wspaniały, unikatowy unikat. oby służył i służył.

 

rysą nie ma co się przejmować. rysa na samochodzie TERENOWYM dodaje uroku.

 

odpozdrawiam, z tym wspaniałym etc, to bym nie przesadzał, po prostu GTek :)

wspaniały i unikatowy to on będzie :D

 

 

Pozdro dla wsyzstkich którzy właśnie odsypiają imprezę...dla Kapica Niekapka, Morgiany Chrapki i dla naszego gospodarza, któren to, do wschodu słońca przygrywał radosne nutki na gitarzrzrzrzrze.

 

Poranne pozdro dla niebieskiego GTka na Puławskiej, zielonkawego Forka, z którym poruszałem się w stronę centrum, oraz granatowego GC, który mi śmignął na Pięknej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Chyba nie tylko Morgiana byla chrapkiem, przynajmniej do momentu kiedy wychodzilem

 

 

eeeeeeeeeeeej no, przecież Ci ładnie pomachałem jak wychodziłeś ;)

musiałem odpocząć, bardzo szybko musiałem odpocząć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla:

 

Niebieskiego STI z czarną maską i na podkładkach z Topolowej - stojącego dziś koło 10 na Marszałkowskiej przy Świętokrzyskiej.

 

Srebrnego (złotego? słońce mnie raziło ;) ) oświniaczonego GTka ok. 13tej stojącego w małym korku na Szpitalnej przy Chmielnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla wszystkich Subarynek z numerami startowymi w kolorze czerwonym niebieskim i zielonym widzianych dzis w Zielonej Gorze :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie burczy i wygląda to n/a

 

Gendziu?

 

Pozdro dla niebieskiego GTka spotkanego ok 18 na Ochocie przy Filtrach, oraz dla niebieskiego wolnego ssaka na Niepodległości ok 16 (jechałem niebieską Morgianową szczałą ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eeeeeeeeeeeej no, przecież Ci ładnie pomachałem jak wychodziłeś ;)

 

Owszem, owszem, nic nie neguje :P:mrgreen:

 

też pozdrawiam bo widziałem 2-3x na Chocimskiej

fajnie burczy i wygląda to n/a

 

pozdrawiam

:mrgreen:

 

Odpozdrawiam,

burczny ladnie i glosno, podobno bardzo glosno, nawet naj :P:P:P

Tak to n/a :twisted:

 

Jeszcze Kugiego i jego Malzonki, jak jechali nad Zegrze, a ja wracalem, wysokie kiwki przez szyby poszly :D YO!

 

I jeszcze, kierownik turbokiosku, na WG......, skrecil za mna z wislostrady, machalem, mrugalem awariami, ale nie wiem czy widzial, ok 15:45 :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ode mnie pozdrowienia dla Toyoty Corolii stojącej za mną na przejeździe kolejowym przed Piaseczniem od strony Lesznowoli. Świnki na obydwu lusterkach obecne, ja w Mercedesie niestety niewidzialny, czas ok. 18.00. Sytuacja dosyć ciekawa była ponieważ wcześniej jechał za mną czarny STI chyba bug bez świnek. Czyżby jakaś transformacja miała miejsce? Ciekawe zjawisko:-/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...