Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrawiam czerwonego/buraczanego? Forka widzianego na krajowej 8ce niedaleko Niemczy, bardzo wczesną porą w lany poniedziałek. Niestety siedziałem na ogonie jakiegoś transita szykując się do skoku w nadprzestrzeń i udało mi się tylko zarejestrować świniaka na lusterku forka :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro z wczoraj, ok 18, dla ape, mijalismy sie na zwezkach na gierkowce w okolicach Huty Zawadzkiej, chyba ze sprzedales swoja biala perelke, migalem dlugimi, ale bez odzewu.

 

Pozdro dla kierownika srebrnego wrx(?) gc8, rej WI....., z czarnO trzodO na pokladzie, Plac Unii Lubelskiej ok 20, przechodzilem przez pasy ze swoja polowka, nie chcialem machac bo bym musial kontynuowac dalszy spacer w pojedynke :P

 

Z przed godziny, granatowa RC n/a, blachy OP....., parking Pawla i Piotra na Tarcho, zenska zaloga :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam Virus12, który skręcał dzisiaj koło 16:15 z Białostockiej na parking Wileniaka.

A odpozdrawiam, ale nie widziałem :(

 

Bo szedłem na pieszo z pracy, pracuje na Białostockiej 100 metrów dalej. Machnąłem Ci, ale byłeś zajęty skręcaniem. :wink: Fajne gada ta Twoja wanna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrówki dla srebrnego forka, parkującego dzisiaj ok. godz. 17 przy ul Lea w Krakowie. Świnia na zadku oraz na lusterku też.

 

Pytanie do kierowcy: jaką trasą przejechałeś później do Królowej Jadwigi, że nas wyprzedziłeś? To my (ja z małżonką) pojechaliśmy skrótem i to my powinniśmy byli wyprzedzić Ciebie :mrgreen:

Powyższe pytanie specjalnie na życzenie żony ;-)

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niechaj michal_ czuje się pozdrowiony - widziałem go dziś w okolicach 17 przy dworcu w Sochaczewie 8)

:mrgreen:

 

Odpozdrawiam oczywiście, na prawdę Cię wzięło na te pociągi :mrgreen:

 

W Sochaczewie macie nawet wąskotorowe! Chociaż miasta za to nie macie... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niechaj michal_ czuje się pozdrowiony - widziałem go dziś w okolicach 17 przy dworcu w Sochaczewie 8)

:mrgreen:

 

Odpozdrawiam oczywiście, na prawdę Cię wzięło na te pociągi :mrgreen:

 

W Sochaczewie macie nawet wąskotorowe! Chociaż miasta za to nie macie... :mrgreen:

Powiedz mi coś czego nie wiem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

saracen44, widzę że auto odebrałeś :)

wczoraj ja Subaru a Ty Toyotą, dzisiaj Ty Subaru a ja Toyotą... :roll:

 

A w ogóle to kiedy kierownicę zmieniłeś? nie zauważyłam tego wcześniej :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...