Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Ptasi móżdżek, a wie co dobre.... :roll:

...i żeby nie było offtopa, to pozdrawiam Krebelkę :D

Odpozdrawiam :)

 

Krebelka, na Subaru nie srają z definicji, ale niektóre auta mają wbudowane mechanizmy aktywnej obrony :wink: :mrgreen:

Ten mechanizm częściej nie zadziała niż zadziała :) Sraluchy bombardują najczęściej z drzew :mrgreen:

 

Krebelka, pozdro dla Twojej turboszynszyli i Ciebie! Co prawda zalegle, bo z zeszlej niedzieli, t.j 13.02, Tarchomin Piotr i Pawel, nie pamietam ktora to byla, ale byla :mrgreen:

 

Nie bylem pewien czy pozdrawiac, bo bym wyszedl machal, skakal, a potem czyjs maz by tu mnie zrugal ze mu malzonke atakuje jak pozyczyl auto na zakupy :twisted::P Ale jak zobaczylem foto w avatarze, to wszytsko sie wyjasnilo heh

 

YO! :mrgreen:

Odpozdrawiam :) Też nie mogę sobie przypomnieć, o której byłam w PiP, ale wiem po co pojechałam, to nie jest tak źle :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia Ygrek :)

 

Pozdrawiam również :mrgreen:

Sorki, ze furka troche brudna :oops: :wink:

 

 

:D a gdzie ona brudna? przyjrzalam sie przed chwila :twisted:

 

dla mnie brudna :D

 

Pozdrowki dla czarnego STi WT xxxxx obmachanego z wzajemnościa na Plowieckiej w piatek po 16tej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla kierownika czarnego WRX'a z dużym spojlerkiem (chyba nie STI) MY 06 spotkanego ok. 15 przy Shell'u w Piasecznie.

 

Dodaje pozdro dla czarnego forkestera MY 06 na stacji Lotos w Piasecznie (17:30) - właściciel chyba chodził wokół auta :-)

 

i srebrne STI (chyba bug) buczące na odcięciu na Wisłostradzie - od Gdańska - około 19:00

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierowcy srebrnej Imprezy kombi mijanej mniej więcej w połowie trasy Lublin - Wawa o 10.46, oczywiście nie zdarzyłam zerknąć na tablice :roll: ale mignęła mi świnka przed oczami :)

 

Pozdrowienia dla Ciebie (choć nie mam pewności czy to Twój Forek jechał), dziś o 18 na Zbożowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś o 18 na Zbożowej.

 

taki uświniony strasznie? Tak, to ja :lol:

 

No właśnie pewności nie miałem. Tydzień temu na Kraśnickich to kolorem aż raził po oczach. Dziś, mijając się, od przodu wydał mi się czarny/granatowy, ale w lusterku wstecznym i świetle latarnianym dojrzałem pewne elementy bordowe :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam oświnionego Forka 03+ koloru czarnego / ciemnoszarego spotkanego dzisiaj przed 8 na Wrocławskiej W Kraku. Była naklejka Plejad na tylnej szybie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia z czarnego c4 1,6 diesel :)

 

trasa Mszczonów - Żyrardów ok 8:00 czarny forek my07 turbo

wracając na wjeździe do Żyrardowa ok 8:15 czerwony forek my07 n/a

 

trasa Mszczonów - Warszawa : zielony legas kombi jadący do Katowic, srebrny forek my07 n/a w Raszynie :)

 

i innych których mogłem nie zauważyć :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam wszystkich kierwców Peugeotów, łącząc się z nimi w bólu, że miusimy jeździć takim francuskim g.wnem :twisted:

 

A w temacie, to pozdro dla kierownika niebieskiego GTka LKR, na białych ATSach spotkanego wczoraj na stoku w Chrzanowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla ciemnego turbo- forka koło 7 na żelaznej, kolejnego około 13 na sandomierskiej i dla srebrnego GL-a w sedanie stojącego na nowolipkach koło Kościoła.

 

Pozdrawiam srebrnego GT kombi ( na Sandomierskiej to ja ),

Pozdro dla srebrnego Forka TJE - razem jechaliśmy z 17 stycznia na Rakowiecką

Pozdro dla wszystkich subaraków zaparkowanych na Kazimierzowskiej i Narbutta.

Pozdro dla wszystkich chorych stojących dzisiaj na parkingu serwisu AK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...