Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

- ok godz 10 lewoskręt ul Poleczki --> Puławska, pozdrowienia dla kierownika oświnionego BMW, który jechał za mną - jak skręciłem w Puławską mrygnąłem awaryjnymi..trochę śpieszyłem się do lekarza i pojechałem dalej

 

Trochę spieszyłem... człowieku, musiałem puścić kogoś z naprzeciwka, a potem to już nie szło Cię dogonić ;)))

 

Przy okazji pozdrawiam ciemnego hawka WI*, którego dziś wcześnie rano puściłem przy onkologii, a zrewanżował się na Płaskowickiej...

 

pozdr, rdx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Przemqa, za którym jechaliśmy od skrzyżowania Warszawskiej z Wiślaną w Łomiankach aż do rozwidlenia dróg przy Muzealnej - tz. Przemeq jechał trochę szybciej, my wolniej, ale na światłach i tak się spotykaliśmy :mrgreen: Dziś koło 11.45

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Przemqa, za którym jechaliśmy od skrzyżowania Warszawskiej z Wiślaną w Łomiankach aż do rozwidlenia dróg przy Muzealnej - tz. Przemeq jechał trochę szybciej, my wolniej, ale na światłach i tak się spotykaliśmy :mrgreen: Dziś koło 11.45

 

Nic o tym nie wiem, ale faktycznie jechałem w niedzielę o tej porze w stronę Warszawy 8). Odpozdrawiam!

 

PS Jechałem chyba dość ospale 8).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kolegę z białego Legaca oświniaczonego stojącego sobie na pole position na Alejach Jerozolimskich w stronę Placu Zawiszy koło 8.00 chyba było :)

Trąbiłem jak mogłem. Ale chyba zaspany byłeś bo tak wolno ruszającej głowy to nie widziałem :mrgreen: Może na zadku mojej zieolnej osolonej Primki zobaczyłeś prosiaka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika czarnego Forka NSZ jadącego dziś rano przez Raszyn w kierunku Krakowa. Legasia w cywilu oszczędzam (max 90...), więc nie podejmowałem próby utrzymania Twojego tempa :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika czarnego Forka NSZ

Odpozdrawiam :) A Legaś ładne odgłosy wydaje, oj ładne :)

nie podejmowałem próby utrzymania Twojego tempa

Ależ ja spokojnie bardzo, jak się ma N/A i automat to zostaje tylko często pasy zmieniać żeby się do pracy nie spóźniać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- ok godz 10 lewoskręt ul Poleczki --> Puławska, pozdrowienia dla kierownika oświnionego BMW, który jechał za mną - jak skręciłem w Puławską mrygnąłem awaryjnymi..trochę śpieszyłem się do lekarza i pojechałem dalej

 

Trochę spieszyłem... człowieku, musiałem puścić kogoś z naprzeciwka, a potem to już nie szło Cię dogonić ;)))

 

Przy okazji pozdrawiam ciemnego hawka WI*, którego dziś wcześnie rano puściłem przy onkologii, a zrewanżował się na Płaskowickiej...

 

pozdr, rdx

 

 

hehehe to nastepnym razem poczekam :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...