Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

saracen44, Lynx, odpozdrawiam serdecznie :wink:

 

Fakt kręciłem się obok myjni w niedzielę.

Lynx, trochę mnie nastraszyłeś... Patrze wysiada drab z czarnego audi i basowym głosem mówi: "ładne auto". Pomyślałem zaraz z kanapy audi wyskoczy kilku i będzie po "fajnym aucie". Na szczęście odjeżdżając zobaczyłem świniacza na lusterku audi i nagle wszystko zrobiło się zrozumiałe :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Morgiana
Przecież to "moja" myjnia na Ciszewskiego...Mieszkam dwa bloki dalej.
Twoja, Twoja... :roll:

 

Hogi, jak Twoja to może byś nam za darmo myc pozwalał :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

saracen44, Lynx, odpozdrawiam serdecznie :wink:

 

Fakt kręciłem się obok myjni w niedzielę.

Lynx, trochę mnie nastraszyłeś... Patrze wysiada drab z czarnego audi i basowym głosem mówi: "ładne auto". Pomyślałem zaraz z kanapy audi wyskoczy kilku i będzie po "fajnym aucie". Na szczęście odjeżdżając zobaczyłem świniacza na lusterku audi i nagle wszystko zrobiło się zrozumiałe :wink:

 

Hahaha Kugi, nie moja wina, ze bozia mi taka facjate przydzielila :lol:

Nie jestes pierwszy, ktory sadzac po wygladzie troche sie przestraszyl, a przeciez dusza u mnie anielska i serce na dloni :mrgreen:

A auto - tak czy owak - masz ladne .... Tak wiec do nastepnego spotkania (bede bez karkow z kijami bejsbolowymi) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla srebrnej turbo wanny bug-eye na cieszyńskich blachach, która to wyprzedzała mnie dwukrotnie na A-4 richtung Breslau. :wink:

CB antenka była, ale w moim MAN-ie się jeszcze nie zdążyło radio nagrzac tak nici z dialogu. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla (chyba) zalogi srebrnego STI obmachanego dzis na Marynarskiej o 7.45 :D

 

To chyba przez Morette i róziowy znaczek - WRX odpozdrawia :)

 

Często Cię tam widuję, Ba! Nawet w obie strony Cię widuję :mrgreen:

 

nie może być... :shock:

na Marynarskiej widuję białego gietka (który wcale mnie nie widzi) i srebrnego gietka ze świnką ale Ciebie...? chyba pierwszy raz i to też w ostatniej chwili :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika niebieskiego GT ze świniakiem na lusterku, który pochłonięty rozmową przez tel, nie zauważył(chyba) że mu macham, przy przejściu dla pieszych na Popiela dziś koło 10.30 :D

 

 

I dla srebrnej turbowanny (chyba bez świnki) na Conrada ok 11.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Hogiego, którego mijałem na Modzelewskiego gdy o barbarzyńskiej porze (9:15) zmierzałem do pracy

 

Odpozdrawiam, pomroczność jasną miałem, nie widziałem Ciebie. :mrgreen:

 

Pozdro dla kierowniczki czarnego forka zwe świniaczem na tylnej klapie i przyciemnianymi szybami, która coś koło 12.00 próbując mnie staranować na wstecznym wbijała się na podziemny parking u mnie w Atrium. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierowcy ciemnej Vectry ze świnką z tyłu, spotkanej dzisiaj rankiem na odcinku Puławska - Domaniewska :D

 

Dziękuję 8)

Ja również pozdrawiam :) - widziałem Cię, ale świnek nie dostrzegłem.

 

I przy okazji pozdrowienia dla srebrnego GT ze świnką i adresem kreski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...